Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 8.

Licit.hu Zozozozo termékei: 496 találat

Lap  1 /  17    30 db/oldal   1 2 3 4 5 6 Következő>>    oldalszám:
Eladó Szakszervezeti Tagsági Könyv + Nyugdíjas Igazolvány (1963) Ver.2 Szakszervezeti Tagsági Könyv + Nyugdíjas Igazolvány (1963) Ver.2

Szakszervezeti Tagsági Könyv + Nyugdíjas Igazolvány (1963) Ver.2 Magyar Textilipari Dolgozók kiállítás dátuma 1963.I.7 a nyugdíjas igazolvány ugyanahoz a személyhez van és 1958.III.hó 17.nap kiállítási dátummal (csak egyoldalas) bélyegek benne 1963-1967-ig sok üres lap van benne 32 oldalas a borítóval együtt 61.1300 Ságvári Nyomda vászonborítós, borító színe jóval sötétebb kék mint a képeken jó állapotban van lapok kissé hullámosak mérete 12.5 ...
   5.000 Ft 0  1 óra  5 perc
Eladó Szájharmónika Gyerek Csehszlovák (kb.1977) sérült Szájharmónika Gyerek Csehszlovák (kb.1977) sérült

Szájharmónika Gyerek Csehszlovák (kb.1977) sérült belül zörög pár alkatrész, gombok nem állnak egy síkban, pár be is van ragadva mérete tokjában 28 x 6.5 x 4 cm és 300gramm 5db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/Ak04weQGr9 minden külön fényképezve azt adom ami a képeken van nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta sérült hangszerekre nincs kártalanítás
   1.000 Ft 0  1 óra 23 perc
Eladó Telefonkártya 1999/01 - Matáv Digifon Telefonkártya 1999/01 - Matáv Digifon

Telefonkártya 1999/01 - Matáv Digifon "Legyen a nevető harmadik ! MATÁV Digifon" Kiadás dátuma : 1999 Január Darabszám : 300.000 jó állapotú enyhén karcos 2db képet töltöttem fel róla, így látható a hátulja is minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten, vidékre Posta
   500 Ft 0  1 óra 29 perc
Eladó Telefonkártya 1998/06 - Internetland Telefonkártya 1998/06 - Internetland

Telefonkártya 1998/06 - Internetland "Irány Internetland - MATÁV Net (Egymás közt)" Kiadás dátuma : 1998 Június Darabszám : 300.000 szép állapotú enyhén karcos 2db képet töltöttem fel róla, így látható a hátulja is minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   500 Ft 0  1 óra 31 perc
Eladó Telefonkártya 2002/03 - Extrém Sportok Telefonkártya 2002/03 - Extrém Sportok

Telefonkártya 2002/03 - Extrém Sportok Extrém Sportok - Ejtőernyőzés Kiadás dátuma : 2002 Március Darabszám : 100.000 jó állapotú hátulján van egy kopás 2db képet töltöttem fel róla, így látható a hátulja is minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   500 Ft 0  1 óra 53 perc
Eladó Telefonkártya 2001/02 - A Matáv Új Világa Telefonkártya 2001/02 - A Matáv Új Világa

Telefonkártya 2001/02 - A Matáv Új Világa "A Matáv új világa - A szavakon túl" Kiadás dátuma : 2001 Február Darabszám : 150.000 jó állapotú enyhén karcos 2db képet töltöttem fel róla minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten, vidékre Posta
   500 Ft 0  1 óra 55 perc
Eladó Üveg Díszgömb Lóherés (boszorkányos) 7cm Üveg Díszgömb Lóherés (boszorkányos) 7cm

Üveg Díszgömb Lóherés (boszorkányos) 7cm sérülést nem láttam gömb üveg, talapzat kerámia hóesést szimulál felfordításkor, rázáskor mérete 6.5 x 4.5 x 4.5 cm és 90gramm 3db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/UC4TuPhn9i minden külön fényképezve azt adom ami a képeken van nem másikat csak személyes átadás Budapest 18.kerületben közel a nagybani zöldségpiachoz nem postázzuk
   1.000 Ft 0  2 óra 32 perc
Eladó Kerámia Minibögre Macis új Kerámia Minibögre Macis új

Kerámia Minibögre Macis új új termék nem láttam sérülést a bögre mérete 3.5 x 4.5 x 3 cm csomagkész mérete 9 x 6 x 5 cm és 30gramm 3db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/ves68wgouD minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta postán csak összevásárlásnál éri meg
   400 Ft 0  2 óra 33 perc
Eladó T-Online Reklám Kütyü T-Online Reklám Kütyü

T-Online Reklám Kütyü belül valamivel töltve van és rázogatáskoz kellemesen "zizeg" promos reklám ajándék volt minden külön fényképezve azt adom ami a képeken van nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta postán csak összevásárlás esetén éri meg
   100 Ft 0  8 óra 28 perc
Eladó Pannon GSM Feltöltőkártya 3600 Ft-os (2003) Pannon GSM Feltöltőkártya 3600 Ft-os (2003)

Pannon GSM Feltöltőkártya 3600 Ft-os (2003) enyhén karcos jó állapotú 2db képet töltöttem fel róla minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten, vidékre Posta
   500 Ft 0  8 óra 31 perc
Eladó Kulcstartó Repülőgép Lila Műanyag Kulcstartó Repülőgép Lila Műanyag

Kulcstartó Repülőgép Lila Műanyag csak a képen pirosas/bordós de lila minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   350 Ft 0  8 óra 34 perc
Eladó BKV Havibérlet 2011 Február (2képpel) BKV Havibérlet 2011 Február (2képpel)

BKV Havibérlet 2011 Február jó állapotú 2db képet is töltöttem fel róla, így látható a hátulja is minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten, vidékre Posta
   500 Ft 0  9 óra 12 perc
Eladó PEZ (Ver.1) Hello Kitty (üres) PEZ (Ver.1) Hello Kitty (üres)

PEZ (Ver.1) Hello Kitty (üres) jó állapotú mérete kb. 12 x 3 x 2.5 cm és 25gramm 2db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/mK2wPRKO7u minden külön fényképezve azt adom ami a képeken van nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   350 Ft 0  9 óra 16 perc
Eladó Pisztoly, de nem Igazi (egyedi SK gyártmány) Pisztoly, de nem Igazi (egyedi SK gyártmány)

Pisztoly, de nem Igazi (egyedi SK gyártmány) pisztolynak látszó egyedi készítésű fegyházi vagy lakatos szakmunkás van súlya mérete kb. 14 x 8.5 x 1.5 cm és 362gramm 7db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/OrvDBD9NmU minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   10.000 Ft 0 19 óra 34 perc
Eladó Sörös Pohár (Reininghaus Bier) 0.3L (kb.1988) ár.-/db Sörös Pohár (Reininghaus Bier) 0.3L (kb.1988) ár.-/db

Sörös Pohár (Reininghaus Bier) 0.3L (kb.1988) újszerű és 8db van belőle igen vékony falú mérete 14.5 x 7 x 5.5 cm és 170gramm 2db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/bE03sTQePj csak személyes átadás Budapest 18.kerületben közel a nagybani zöldségpiachoz nem postázzuk
   2.000 Ft 0 1 nap  2 óra 55 perc
Eladó Diafilm (Ver.1) Gulliver Lilliputban (1963) fekete-fehér Diafilm (Ver.1) Gulliver Lilliputban (1963) fekete-fehér

Diafilm (Ver.1) Gulliver Lilliputban (1963) fekete-fehér Jonathan Swift műve alapján rajzolta Zórád Ernő Magyar Diafilmgyártó Vállalat Budapest kockaszám: 60, gyártási szám: MF 3432 sérülést nem láttam nem hiányos fekete-fehér tok mérete kb. 4 x 3.5 x 3.5 cm és 16gramm mást nem méricskélek 1db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/cfQJwK3a minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   1.000 Ft 0 1 nap  6 óra 39 perc
Eladó Diafilm (Ver.2) Aladdin és a Csodalámpa (1963) színes (sérült) Diafilm (Ver.2) Aladdin és a Csodalámpa (1963) színes (sérült)

Diafilm (Ver.2) Aladdin és a Csodalámpa (1963) színes (sérült) diafilmre feldolgozta Erdős Imréné, rajzolta Lengyel Sándor Magyar Diafilmgyártó Vállalat Budapest kockaszám: 60, gyártási szám: MF 3405 a cím és az első képkocka szélén sérült a perforálás elején az üres képkockák hiányoznak máshol sérülést nem láttam tok mérete kb. 4 x 3.5 x 3.5 cm és 15gramm mást nem méricskélek 1db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/VL2vMFoN minden külön ...
   350 Ft 0 1 nap  6 óra 57 perc
Eladó Diafilm (Ver.3) A Táltos Vitéz (1965) színes Diafilm (Ver.3) A Táltos Vitéz (1965) színes

Diafilm (Ver.3) A Táltos Vitéz (1965) színes Bolgár rajzfilm alapján kiadja a Magyar Diafilmgyártó Vállalat Budapest kockaszám: 45, gyártási szám: MS5006 sérülést nem láttam nem hiányos tok mérete kb. 4 x 3.5 x 3.5 cm és 14gramm mást nem méricskélek 1db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/jNpIWtnw minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   1.000 Ft 0 1 nap  7 óra  6 perc
Eladó Diafilm (Ver.4) Gulliver az Óriások Országában (1963) fekete-fehér Diafilm (Ver.4) Gulliver az Óriások Országában (1963) fekete-fehér

Diafilm (Ver.4) Gulliver az Óriások Országában (1963) fekete-fehér készült Swift meséje nyomán, rajz: Zórád Ernő Magyar Diafilmgyártó Vállalat Budapest kockaszám: 60, gyártási szám: MF 3339 sérülést nem láttam nem hiányos tok mérete kb. 4 x 3.5 x 3.5 cm és 16gramm mást nem méricskélek 1db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/valaIjIH minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   1.000 Ft 0 1 nap  7 óra 18 perc
Eladó Diafilm (Ver.5) A Trójai Háború (1979) színes Diafilm (Ver.5) A Trójai Háború (1979) színes

Diafilm (Ver.5) A Trójai Háború (1979) színes írta: Szabó Árpád, rajzolta: Boromisza Zsolt, szerkesztette: Rónai Éva Magyar Diafilmgyártó Vállalat Budapest kockaszám: 60, gyártási szám: MS 3224 sérülést nem láttam nem hiányos tok mérete kb. 4 x 3.5 x 3.5 cm és 16gramm mást nem méricskélek 1db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/S5VkVCvX minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   1.000 Ft 0 1 nap  7 óra 38 perc
Eladó Üveg Dísz Nehezék Dobókockákkal (kb.1980) viseltes Üveg Dísz Nehezék Dobókockákkal (kb.1980) viseltes

Üveg Dísz Nehezék Dobókockákkal (kb.1980) viseltes sok apró sérülés van rajta a felfekvő peremeken alul és felül is két félből van összeragasztva a 3db színes kocka van benne jelzés nincs rajta mérete kb. 6 x 6 x 5 cm és 290gramm 5db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/3tB3SnCtXO minden külön fényképezve azt adom ami a képeken van nem másikat csak személyes átadás Budapest 18.kerületben közel a nagybani zöldségpiachoz nem postázzuk
   1.000 Ft 0 1 nap 19 óra 36 perc
Eladó Energizer Eveready Elemlámpa (kb.1995) Energizer Eveready Elemlámpa (kb.1995)

Energizer Eveready Elemlámpa (kb.1995) teszteletlen komoly sérülést nem láttam 2db baby(LR14) elemmel üzemel hátul a végére ezek vannak írva: BRIT. RECO. DES. NO. 2025165 6db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/AnOKLxZ2zL minden külön fényképezve azt adom ami a képeken van nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   1.000 Ft 0 1 nap 19 óra 38 perc
Eladó Porcelán Dobozka Virágcsokorral Porcelán Dobozka Virágcsokorral

Porcelán Dobozka Virágcsokorral sérülést nem láttam jelzés nincs rajta mérete kb. 4 x 4 x 4.5 cm és 45gramm 3db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/Vy7DdmiaAu minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   1.000 Ft 0 1 nap 19 óra 44 perc
Eladó Honvédelmi Érdemérem 25 Év Honvédelmi Érdemérem 25 Év

Honvédelmi Érdemérem 25 Év teteje enyhén oxidos a textil foltos, doboza nincs mágnes nem fogja átmérő kb. 3.7 cm és 21gramm 2db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/7YaMwq6cC9 minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   1.000 Ft 0 1 nap 19 óra 46 perc
Eladó Érem Informatikai Jégkorong Torna 2015 Érem Informatikai Jégkorong Torna 2015

Érem Informatikai Jégkorong Torna 2015 jó állapotú mágnes nem fogja mérete kb. 5 x 5 x 0.2 cm és 23gramm 2db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/mFVgCoz506 minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   3.000 Ft 0 1 nap 19 óra 48 perc
Eladó Dluhopolszky László - Csepregi Éva (2000) Dedikált Dluhopolszky László - Csepregi Éva (2000) Dedikált

Dluhopolszky László - Csepregi Éva (2000) Dedikált portré karikatúra rajzolta: Dluhopolszky László (2000-es év) és Csepregi Évát ábrázolja (dedikált) szép állapotú mérete 29.5 x 21 cm 2db nagyítható képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/fDDkMvS2ck személyes átadás csak Budapesten (18.ker) vidékre Posta csak MPL futárral
   100.000 Ft 0 1 nap 21 óra  1 perc
Eladó Traubisoda üres üveg (kb.1982) Traubisoda üres üveg (kb.1982)

Traubisoda üres üveg (kb.1982) Badacsonyi Állami Gazdaság még az eredeti 1980-as évekbeli világoszöld színű és nem az utángyártott sötétebb viseltes de komoly sérülést nem láttam mérete 20 x 6 x 6 cm és 332gramm 3db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/cJqJNSJlrr minden külön fényképezve azt adjuk ami a képeken van nem másikat csak személyes átadás Budapest 18.kerületben közel a nagybani zöldségpiachoz nem postázzuk
   800 Ft 0 2 nap 12 perc 46 mp
Eladó Pipere Tükör (kb.1978) Pipere Tükör (kb.1978)

Pipere Tükör (kb.1978) jó állapotú sérülést nem láttam mérete 8 x 6 x 0.5 cm és 41gramm 3db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/MZY87o9Zl9 minden külön fényképezve azt adjuk ami a képeken van nem másikat csak személyes átadás Budapest 18.kerületben közel a nagybani zöldségpiachoz nem postázzuk
   500 Ft 0 2 nap  1 óra 11 perc
Eladó Játékbaba (Ver.2) Gumi 9cm (kb.1975 magyar) Játékbaba (Ver.2) Gumi 9cm (kb.1975 magyar)

Játékbaba (Ver.2) Gumi 9cm (kb.1975 magyar) Magyar gyártmány , d , 3.20 Ft arca, karja és kezei enyhén sérültek anyaga gumi mérete 9.5 x 3.5 x 3 cm és 16gramm 3db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/g/ziayFlNmTl minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   500 Ft 0 2 nap  1 óra 23 perc
Eladó Puzzle McDonaldia 99db-os (Valérió Debrecen) kb.1992 Puzzle McDonaldia 99db-os (Valérió Debrecen) kb.1992

Puzzle McDonaldia 99db-os (Valérió Debrecen) kb.1992 kiegészítő poszter megvan hozzá jó állapotú mérete 28 x 23 cm és 105gramm 1db képet töltöttem fel róla : imgbox.com/23JQDNaK minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta
   5.000 Ft 0 2 nap  3 óra 52 perc