Az ingyenes aukciós piactér
| 2026. Jan 2.
Lap 1 / 1 3 db/oldal
Kép |
Megnevezés |
Jelenlegi ár
Licitek száma
Befejezés dátuma
LABOR V. ÉTEL HŐMÉRŐ, ÚJ %% SZAPPAN KÉSZÍTÉSHEZ, HENNÁZÁSHOZ IS, FRANC
Laborhőmérő
Ajánlom házi szappan-, kozmetikum vagy például sajtkészítéshez.
Mérési tartománya: -20°C-tól +110°C-ig.
Francia termék
A biztonságos és eredményes szappan készítéshez hasznos eszköz a laborhőmérő, amellyel az alapanyagok egységes (40-45 °C) hőmérséklete könnyen ellenőrizhető.
26 cm hosszú.
Műanyag védőtokban.
Piros alkoholos hőmérőfolyadékkal. |
1.850 Ft |
1 |
Lejárt (2020.10.21. 09:12) |
Új Neogranormon testápoló extra száraz bőrre 400 ml Akció %%
Új Neogranormon hidratáló testápoló extra száraz bőrre 2.200 Ft helyett ! Akció %% Gyors regeneráció a nagyon száraz, durva tapintású, igénybevett bőrnek. A használat után gyorsan megszűnik a húzódás érzése, a bőr táplált, hidratált, puha tapintású lesz. Jellemzők Gyors regeneráció a nagyon száraz, durva tapintású, igénybevett bőrnek. A használat után gyorsan megszűnik a húzódás érzése, a bőr táplált, hidratált, puha tapintású lesz. Gyorsan ... |
1.188 Ft |
1 |
Lejárt (2024.09.17. 21:45) |
Új orbáncfű olaj, 50 ml Szuper !!
Az orbáncfű olaját az emberiség évszázadok óta széleskörűen használja. Különleges fájdalomcsillapító és görcsoldó hatással rendelkezik, így bátran alkalmazhatjuk sérülések, végtagfájdalmak, égési sérülések, reumatikus eredetű fájdalmak, menstruációs görcsök, kisebb felületi bőrsérülések, napégés kezelésére. Sebgyógyító és gyulladáscsökkentő hatását kíméletesen fejti ki, miközben hidratálja és revitalizálja ... |
1.988 Ft |
0 |
Lejárt (2025.12.27. 22:09) |
Lap 1 / 1 3 db/oldal