Az ingyenes aukciós piactér | 2021. Ápr 13.

 Termék kategóriája: Ruházat, divat»Gyerek»Lány»Lábbeli

25-ös BULLI PUPE VÁSZONCIPŐ, BTH: 15 cm. Termékkód: 431629

Fixár: 390 Ft Villámár
Árverés vége: 20 óra 52 perc
2021. Ápr. 13. 23:57
Eladó helye: Szigetmonostor

390 Ft Villámár

  Zsujcsina (15 ) starY.gif
  Minősítések száma: 16
Pozitív minősítés: 15 (93.8%)
Semleges minősítés: 1 (6.3%)

Regisztráció dátuma: 2010.04.15.
  A felhasználó egyéb termékei (84)

A képeken látható 25-ös BULLI PUPE VÁSZONCIPŐ
Belső talphossza: 15 cm.

Olasz.

Fix áras, nem kell várni viheted azonnal!

Az érvényes postai díjszabás alapján postázom, vagy személyes átvétel, Budapesten is megoldható!
Köszönöm hogy benéztél, kérlek tekintsd meg többi aukciómat is, így akár spórolhatsz a postaköltségen is!
Postaköltség: sima: 225 Ft, ajánlott: 465 Ft.

Eladó helye: Magyarország Szigetmonostor (2015)
Árverés kezdete: 2021. Ápr. 06. 23:57
Árverés vége: 2021. Ápr. 13. 23:57
Termék megtekintve: 1093

LAST WOMAN fekete PULÓVER OLCSÓN!

Nyári, virágos szoknya S-es kb. de mérve

Csíkos kötött, téli sapka kb 6-10 éves

PROMOD PAMUT felső, M-es de megmértem!

Mikulás 25 cm-es

Kötött ujjatlan vékony top M-es

Csíkos rövidujjú blúz OLCSÓN! S-M de megmértem!

ED&FRED LONDON ING

Galamb szürke szövet szoknya L méret de megmértem!

plüss sapka, 1-2 évesre

Vászoncipő, váltócipő 25-ös belső talphossz: 15. 5 cm

Piros polár fülvédős sapka kb. 4-5 évesnek

GERRY WEBER térdnadrág megmértem OLCSÓN !

BABY MINI kord pizsama rugdalózó 68-as

ATMOSPHERE kordbársony blézer UK 10 , EU 38

Olasz rakott szoknya mini kb. "M" méret

Galléros csibés felső kb. 62-68-as

29-ES TORNACIPŐ

Keresztben pántos fekete top 38-as

BeeDees pamut melltartó 70-75-ös