Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 17.

 Termék kategóriája: Ruházat, divat»Női»Sál, kesztyű

# Rozsdabarna kötött meleg rojtos sál 176x22 Termékkód: 1062212240

Fixár: 1.500 Ft Villámár
Árverés vége: 3 nap, 19 óra
2026. Jan. 21. 11:03

1.500 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (846)

Eladó a képen látható

hosszú kötött

sál

méret: 176x22 cm + rojt 2x19 cm

anyag: 100% polyacryl

szín: rozsdabarna

 Kérdésekre szívesen válaszolok!

*****************

Árverés kezdete: 2025. Dec. 22. 11:03
Árverés vége: 2026. Jan. 21. 11:03
Termék megtekintve: 635

Hongkongi kémháború és más kémtörténetek

#THE BRIDGE Barna bőr váll táska

*TCM Úti hajszárító

*Rózsaszín damaszt asztal terítő 140 x125 cm

Kerámia figura - sportcipő

# GEORGE Fekete 3/4-es ujjú felső XXL-es/UK20

@ Bosido Világos szürke nyári papucs 38-as

*Spagettipántos ezüst alkalmi top kb. M-es

Eredeti BAY kerámia gyertyatartó

# Fehér fűzős vastag talpú vászon torna cipő 38-as

# ÚJ! !! Háromszög alakú bikinifelső S méret

Hat darabos kerámia boros készlet

*Korall gyöngyös hosszú fülbevaló

*DORINA formázott kosaras fekete melltartó 80B

**White Stuff barna bőr váll táska

Monogramos selyem zsebkendő 46x44 cm

Régi ón kancsó 20 cm - jelzett

@ Ulla Popken Sötétbarna bőr dzseki 46-os

* Vízlepergetős fehér kabát 40/42-es

Voltaire: Candide ? vagy az optimizmus