Az ingyenes aukciós piactér | 2024. Jún 22.

 Termék kategóriája: Óra, Ékszer»Gyűrű

52-es, gyönyörű cirkónia drágaköves gyűrű AKCIÓ %%% Termékkód: 1062330315

Jelenlegi ár: 15.990 Ft
Árverés vége: +5 perc 16 óra 21 perc
2024. Jún. 23. 09:31

Minimális ajánlat: 15.990 Ft

  Lillyana82 (4 )

  A felhasználó egyéb termékei (701)

 52-es méretű (belső átmérője 16,5 mm), gyönyörű szép cirkónia drágaköves gyűrű.

Alkalmi áron eladó!

AKCIÓ %%%%

Súlya: 4,88 g

Kikiáltási ár: 15.990 Ft
Árverés kezdete: 2024. Jún. 21. 09:31
Árverés vége: 2024. Jún. 23. 09:31
Termék megtekintve: 97

Természetes nádcukor gyanta ylang-ylanggal 300 g (Acorelle) BIO és EXT

Környezetmenedzsme nt Kósi Kálmán - Valkó László

Változz meg 21 nap alatt c. szuper könyv! AKCIÓ %%%

Új GOTS biomamut minőségi vászon táska

Új Tally Weil flitteres mini ruha, M/L

Új Neogranormon testápoló extra száraz bőrre 400 ml Akció %%

Mosódió tasak, vászontasak, mosózsák MAGYAR Termék

Új ólom Horgász súly Dániából

Új, piros, édes póráz, nagyobb kutyáknak

Csodaszép, szexi selyem kombiné, olasz, minőségi! 80 B

SZERESD ÖNMAGAD, ÉS MINDEGY, KIVEL ÉLSZ c. könyv. Új

AKCIÓ%% L8STAR BM10 NANO MÉRETŰ MOBILTELEFON - FEKETE-ARANY

Újsz. Fishbone XS-es kardigán virágokkal

Új Esmara BIOPAMUT csíkos tunika ruha hosszú póló M

Új, bontatlan kókuszolaj / kókuszzsír 1 liter

Új BioCo Bioaktív Folát 5-MTHF tabletta 30 db

Fullmoon famer, L-es világoskék színű

Új bambusz fakanál szett AkciÓ %%% NÉzz szét nálam!

Új szépséges pink színű gyümölcs mosó

Natúr, só mentes vegeta zöldség fűszer édes kis üvegben