Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 7.

A Díjátadás (Günter de Bruyn) 1979 (8kép+tartalom) Termékkód: 1062274032

Fixár: 800 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 17 nap, 9 óra
2026. Jan. 25. 03:23

800 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13359)

A Díjátadás (Günter de Bruyn) 1979
Egy "példás" házaspár ...
Rakéta Regénytár sorozat (sorozatszerkesztő: Kardos György)

szép állapotú és foltmentes
több helyen dedikálta a korábbi tulaj

Kiadó : Magvető Könyvkiadó , Budapest
Kiadás Éve : 1979
Eredeti címe : Preisverleihung (1972)
Nyelve : Magyar , fordította: Szaszovszky József (1979)
Azonosító : ISBN 963 270 909 8 , ISSN 0134-1359 , kiadványszám 4031 , MA 3381
Oldalak száma : 316 oldal a borítóval együtt
Mérete : 16.5 x 9.5 x 1.5 cm és 165gramm
Készítette : Sylvester János Nyomda , Szombathely (78/2357)
Eredeti ára : 9.- Ft

- Na, gyere már! Irene tudta, hogy ezt úgy is mondhatta volna: Szeretlek, szükségem van rád! Mert az ő szerelme már ilyen volt: a másik okkupálása. A nő az esőcsöppekre meredt, amelyek végigfolytak az üvegen, és az elkótyavetyélt évekre gondolt, értelmetlenné vált munkájára, a nélkülözésekre, de már fogta is kabátját, kendőjét, retiküljébe hányta uzsonnáját, kávéscsészéjét és nyelvkönyvét. Bár a szíve vérzett, az esze lázongott, követte Pault: mint kutya a gazdáját, közlegény a feljebbvalóját, évszázadok során beidomított asszony az urát és parancsolóját - de csak a kapuig. Ott állt Teo, kissé vékonyra sikerült arkangyalként, esernyő-kardjával. Paul félrevonta, és kiment az esőbe, anélkül hogy visszanézett volna. Irene kezet nyújtott Teonak, amint elment mellette. De Teo nem engedte el a lány kezét: konkrétan négy-öt percig, míg elhadarta jól átgondolt beszédét az egyenjogúsággal, továbbtanulással és boldogsággal kapcsolatos kötelességekről.

imgbox.com/g/wMPXunDU3G

Árverés kezdete: 2025. Dec. 26. 03:23
Árverés vége: 2026. Jan. 25. 03:23
Termék megtekintve: 448

Háztartások Takarékon-Jótanács ok Pénztárcánk Védelmére (1988) 7kép+tar

Sophie Választ (William Styron) 1985 (7kép+tartalom )

Kilóméteróra (Ver. 5) teszteletlen

Francois Villon Összes Versei (1974) 9kép+tartalom

Horgász Csali Mann's Twister (5db-os) USA (új bontatlan)

RCA Kábel (Ver. 45) 120cm (teszteletlen& #41;

Callanetics (Callan Pinckney) 1995 (9kép+tartalom )

Dr. Anders 18. Katja Életveszélyben (Alexa Alexandra) 1991

Nyúlháj (John Updike) 1984 (5kép+tartalom )

A Szanatórium Rejtélye (Evelyn Marsh) 1990 (3kép+tartalom )

Családom Történeteiből (Vekerdy Tamás) 1997 (5kép+tartalom )

Szép Lak 2000/10. szám Október (melléklettel& #41; 7kép+tartalom

Fiúk Évkönyve 1964 (Szabó Valéria) 10kép+tartalom

Szökésben (Francine Pascal) 1992 (8kép+tartalom )

Környezetismeret 4. Tankönyv (Rieder Éva) 2003 (7kép+tartalom )

Genius WebScroll+ Series CD + Leírások (1998-2000) ; jogtiszta

Siemens C55 (2002) Ver. 5 (30-as) sérült

Nokia 6110 (Ver. 18) 1998 (30-as) sérült

Shakespeare-mesék (Charles és Mary Lamb) 1996 (8kép+tartalom )

Móricka 2009/24 (396. szám) vicclap