Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 12.

A Díjátadás (Günter de Bruyn) 1979 (8kép+tartalom) Termékkód: 1062274032

Fixár: 800 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 12 nap, 15 óra
2026. Jan. 25. 03:23

800 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13504)

A Díjátadás (Günter de Bruyn) 1979
Egy "példás" házaspár ...
Rakéta Regénytár sorozat (sorozatszerkesztő: Kardos György)

szép állapotú és foltmentes
több helyen dedikálta a korábbi tulaj

Kiadó : Magvető Könyvkiadó , Budapest
Kiadás Éve : 1979
Eredeti címe : Preisverleihung (1972)
Nyelve : Magyar , fordította: Szaszovszky József (1979)
Azonosító : ISBN 963 270 909 8 , ISSN 0134-1359 , kiadványszám 4031 , MA 3381
Oldalak száma : 316 oldal a borítóval együtt
Mérete : 16.5 x 9.5 x 1.5 cm és 165gramm
Készítette : Sylvester János Nyomda , Szombathely (78/2357)
Eredeti ára : 9.- Ft

- Na, gyere már! Irene tudta, hogy ezt úgy is mondhatta volna: Szeretlek, szükségem van rád! Mert az ő szerelme már ilyen volt: a másik okkupálása. A nő az esőcsöppekre meredt, amelyek végigfolytak az üvegen, és az elkótyavetyélt évekre gondolt, értelmetlenné vált munkájára, a nélkülözésekre, de már fogta is kabátját, kendőjét, retiküljébe hányta uzsonnáját, kávéscsészéjét és nyelvkönyvét. Bár a szíve vérzett, az esze lázongott, követte Pault: mint kutya a gazdáját, közlegény a feljebbvalóját, évszázadok során beidomított asszony az urát és parancsolóját - de csak a kapuig. Ott állt Teo, kissé vékonyra sikerült arkangyalként, esernyő-kardjával. Paul félrevonta, és kiment az esőbe, anélkül hogy visszanézett volna. Irene kezet nyújtott Teonak, amint elment mellette. De Teo nem engedte el a lány kezét: konkrétan négy-öt percig, míg elhadarta jól átgondolt beszédét az egyenjogúsággal, továbbtanulással és boldogsággal kapcsolatos kötelességekről.

imgbox.com/g/wMPXunDU3G

Árverés kezdete: 2025. Dec. 26. 03:23
Árverés vége: 2026. Jan. 25. 03:23
Termék megtekintve: 449

A Máltai Sólyom (Dashiell Hammett) 1984 (9kép+tartalom )

Júlia 38. Úgyis az Enyém Leszel (Joanna Mansell) v1 (romantikus 1;

LG KM900 (2009) Üres Doboz

Hőség Rómában (Corrado Tavanti) 1988 (5kép+tartalom )

BKV Havibérlet Tanuló 2012 Március (v1) 2képpel

A Nők Előbb Jöttek Le a Fáról? ! (1971) 8kép+tartalom

Audi Burkolati Elem (8D1 907 613A) 1997 (bontott)

Daewoo Relé 12V (96565197) Ver. 1 (teszteletlen& #41;

MTV Hity'92 vol. 2 (kazetta) teszteletlen

Romana 438. Majdnem Baleset (Catherine George) 2009 (3kép+tartalom )

Hajtóvadászat (Max Brand) 1991 (8kép+tartalom )

Mini - Háziállatok (Hudetz Ferenc) 1987 (minikönyv) ; 5kép+tartalom

Siemens C55 (Ver. 7) 2002 (30-as) sérült, viseltes

Reader's Digest Válogatás 1995/11 November (5kép+tartalom )

A Tövisszúró (Illés Endre) 1971 (5kép+tartalom )

CXD2587Q (Sony) új (CD Digital Signal Processor)

Autó Motor 1980/22 (10kép+tartalo m) Mini Metro

A Világegyetem Kulcsa (V. N. Trosztnikov) 1966 (viseltes) 10kép+tartal

Szenzor (Ver. 1) 2m (teszteletlen& #41;

Csinibaba - Filmzene (kazetta) 1996 (jogtiszta) ; teszteletlen