Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 6.

 Termék kategóriája: Könyv, Újság»Fantasztikus

A Kitüntetés (Weinbrenner Rudolf) 1985 (foltmentes) 5kép+tartalom Termékkód: 1062185772

Fixár: 800 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 13 nap, 21 óra
2026. Jan. 20. 17:13

800 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13367)

A Kitüntetés (Weinbrenner Rudolf) 1985
Kozmosz Fantasztikus Könyvek sorozat 107.kötet

szép állapotú és foltmentes

Kiadó : Kozmosz Könyvek , Budapest
Kiadás Éve : 1985 , 47.000 példány
Nyelve : Magyar , borító: Korga György
Azonosító : ISBN 963 211 630 5 , HU ISSN 0324-5225 , IF 5197
Típus : SciFi elbeszélések
Oldalak száma : 268 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20.5 x 12.5 x 1.5 cm és 185gramm
Készítette : Zrínyi Nyomda , Budapest (84.1315/10)
Eredeti ára : 32.-Ft

Öt írás található ebben a kötetben. A Tyrkir saga az Edda-énekben is szereplő, déli vitéz rekonstruált története, amelyben a magyar Tyrkir Vörös Erik vejeként részt vesz az izlandi vikingek patriarchális életében, és jelentős szerephez jut Grönland felfedezésében.
Az Invázióban vénuszi kábítószercsempészek és a Föld vezérkara közötti küzdelmet ismerhetjük meg. A Párhuzamos életrajzokban a szerző időeltolás útján végrehajtott tökéletes sci-fi-bűntényt mutat be. Mit tehet a rendőrség, ha a gyilkos fegyvert hét év valódi pora lepi? Hogyan élhet ugyanazon férfi két énje - egy feleséggel? A Loch Ness megadja a híres tó fantomlakójával kapcsolatos legújabb magyarázatot - a sci-fi ezúttal parodisztikusan kezelt műfajában. Izgalmas történet A kitüntetés című kisregény is. Felrobban az erdő mélyén lapuló titkos Génbank, ahol a XXV. századi társadalom számára legfontosabb egyéniségek génjeiből - kitüntetésképpen - újjáteremtik az elhunyt személyiségeket. A nyomozás ugyan felderíti a tettes(eke)t, de felszínre kerülnek a gépi világban értékes cél és feladat nélkül elsorvadt emberi személyiség kínzó tudatzavarai is.

Tyrkir Saga 5
Invázió 77
Párhuzamos életrajzok 99
Loch Ness 169
A kitüntetés 181
Tartalom 259

imgbox.com/g/riRA42jCX1

Árverés kezdete: 2025. Dec. 21. 17:13
Árverés vége: 2026. Jan. 20. 17:13
Termék megtekintve: 672

Ablakra Árnyékoló Redőny (retro) 3db

BKV Havibérlet Tanuló 2006 Október (2képpel)

Eldobható Örömlányok (Henry Whitecrow) 1991 (viseltes) 6kép+tartalom

Pendennis Története I-II. (Thackeray) ; 1972 (foltmentes 1; 10kép+tartalom

Júlia 1993/1 Tavaszi Különszám (v1) 2kép+tartalom

A Nevető Ember (Victor Hugo) 1975 (8kép+tartalom )

Júlia 302. Bölcsőjáték (Liz Fielding) 2003 (2kép+tartalom )

Romana 123. Veled Örök a Nyár (Kristy McCallum) 1996 (6kép+tartalom )

A Család Barátja (Christine Arnothy) 1991 (foltmentes 1; 5kép+tartalom

Havi Budapest Bérlet Nyugdíjas 2014 Október (2képpel)

Autó-Motor 2001/23 (poszter: Webasto Welcome) 10kép+tartalom

Tiffany 19. Ezernyi Csók (Jennifer Greene) romantikus

Nokia 2610 (Ver. 8) 2006 (20-as) sérült

Sokszínű Matematika 4. Tankönyv 1. Félév (2011) 6kép+tartalom

Váltókar Gomb (Ver. 6) Alu Gömb 3cm

Tiffany 64. Nem Rajtam Múlt (Peggy Moreland) v3 (2kép+tartalom )

A Manderley-ház Asszonya (Daphne du Maurier) 1986 (viseltes) 8kép+tart

Az Állatok Nagy Képeskönyve (Koroknay István) 1988 (szétesik) 7kép+tar

Mezőgazdaság 2000/12. szám (2kép+tartalom )

Autó Motor 1977/11 (poszter: Jaguar XJ6) Mazda 616 és 323