Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 26.

A Klón és Én (Danielle Steel) 2004 (foltmentes) 5kép+tartalom Termékkód: 1062187377

Fixár: 1.000 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 17 nap, 1 óra
2026. Febr. 12. 14:46

1.000 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13625)

A Klón és Én (Danielle Steel) 2004

szép állapotú és foltmentes

Kiadó : Maecenas Könyvkiadó , Budapest
Kiadás Éve : 2004 , 2.kiadás
Eredeti címe : The Klone and I (1998)
Nyelve : Magyar , fordította: Bánki Bálint (1998)
Azonosító : ISBN 963 203 105 9
Típus : romantikus regény
Oldalak száma : 324 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20 x 12 x 2.5 cm és 230gramm
Készítette : Kinizsi Nyomda Kft. , Debrecen
Eredeti ára : 599.- Ft

A kétgyermekes Stephanie bizony már nem fiatal, amikor egy reggel férje váratlanul faképnél hagyja. Az asszony nehezen bírja a magányt, de társkereső törekvései rendre kínos kudarcba fulladnak. Stephanie - maga sem tudja, miért - Párizsba utazik.
És ott egy kávéházban megpillantja az igazit. A Nagy Őt. Peter Baker neves amerikai génsebész. Az illedelmes, középkorú tudós tapintatosan udvarolni kezd Stephanie-nak, aki nem is sejti, hogy Peter megteremtette tulajdon másik énjét is. A klón Paul Klone névre hallgat, bohém, vagányul vezet és kitűnően főz. Táncolni is tud, sőt... Személyisége tökéletesen kiegészíti Peterét. Ketten együtt: ellenállhatatlanok, csakhogy Stephanie soha nem tudhatja, éppen melyikükbe szerelmes: Peterbe, vagy teremtményébe, a "másik végletbe". Peter is tépelődik: éppen testet öltött ellentéte segítségével "teszteli" Stephanie szerelmét, odaadását.
E különös "háromszögtörténet" révén Danielle Steel új oldaláról mutatkozik be: fergeteges humorú szatírával örvendeztette meg ötszázmilliónál is több Olvasóját.

imgbox.com/g/FGHikNKCuk

Árverés kezdete: 2026. Jan. 13. 14:46
Árverés vége: 2026. Febr. 12. 14:46
Termék megtekintve: 810

A Kockavető (Stefan Ahnhem) 2020 (8kép+tartalom )

Csodálatos Világ - Csillagok és Bolygók (Happy Meal) 2012 (8kép+tartal

Hálózati Táp 12V 1A (sérült) rendben működik

Datolya Pisztáciával (Soós Magda) 1984 (3kép+tartalom )

Szegény Gazdagok I. (Jókai Mór) 1957 (3kép+tartalom )

Teljes Napfogyatkozás (John Brunner) 1989 (3kép+tartalom )

Szöveggyűjtemény a XX. század Magyar Irodalmából (1978) viseltes (8kép+

Telefonkártya 1999/12 - Postapalota

Zöld Pokol-Vörös Sivatag (Kutasi Kovács Lajos) 1988 (6kép+tartalom )

Szexualitásról Sorkatonáknak (1982) 9kép+tartalom

MTV Hits 15. - Euro Top 20 (kazetta) teszteletlen

Júlia 96. Ki Hordja a Nadrágot (Patti Standard) 1995 v2 (2kép+tartalom

Számológép (2008-as) sérült, hibás

Bianca 161. A Sámán Meséi (Jane Toombs) v1 (romantikus 1;

Franco Solo 17. Gyilkosság Sacramentoban (1991) 6kép+tartalom

Az Édes Bűn (Ellen Piano) 1992 (3kép+tartalom )

Reader's Digest Válogatás 1995/10 Október (5kép+tartalom )

GOOD RAM DDR2 533MHz 256MB RAM (Ver. 1) teszteletlen

Szép Házak 2002/3. szám

Kisautó (Ver. 19) Nano Autos No. 045 (Silverlit) ; kb. 1996