Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 11.

A Márkiné (Simonetta Agnello Hornby) 2006 (6kép+tartalom) Termékkód: 1062234063

Fixár: 800 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 22 nap, 7 óra
2026. Febr. 02. 09:35

800 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13455)

A Márkiné (Simonetta Agnello Hornby) 2006

belül szép állapotú
alakja deformált

Kiadó : Helikon Kiadó Kft.
Kiadás Éve : 2006
Eredeti címe : La Zia Marchesa (2004)
Nyelve : Magyar , fordította: Székely Éva (2006)
Azonosító : ISBN 963 208 999 5 , HE 1083
Típus : romantikus regény
Oldalak száma : 400 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20.5 x 13.5 x 3 cm és 540gramm
Készítette : Sylvester János Nyomda Kft. , Szombathely
Eredeti ára : 2990.- Ft

Lélegzetállítóan szép családi eposz, erős kontrasztokkal terhes freskó Szicíliából, középpontban egy vörös hajú márkinével, akinek rendíthetetlen egyéniségét egy hasonlóan különleges személyiség írta meg. Simonetta Agnello Hornby, a 2005-ben megjelent A Mandulaszedő írónője arisztokraták leszármazottjaként huszonévesen szakított Szicíliával, hártányos helyzetű szülők és gyermekek ügyvédjeként harcol Londonban, de harminc év után utoléri a múlt: elkezdi megírni a titokzatos szicíliai asszonysorsokat. A második könyv is ugyanolyan "regényes", vagyis titokzatos, ezt is a krimi elemei működtetik. A helyszín ugyanaz, csak egy évszázaddal korábban, az ezernyolcszázas évek második felében. Egy arisztokrata család küzd minden eszközzel az utódlásért, s ezzel a fennmaradásért. Fiúörökös kell, nem is egy. Csakhogy a Safamita bárócsalád előszeretettel házasodik családon belül, ezért nem tud életképes örökösöket világra hozni. Segítség kell, külső segítség... A főszereplő egy fiatal nő: a szicíliaiaktól eltérően dús, égővörös haja van, fehér bőre és érzékeny lelke, gazdag és öntörvényű. Sorsát maga akarja irányítani egy olyan világban, amelyben a férjhez menés az egyetlen női sors, ő azonban - hiába az erős érzékiség, az életre szóló nagy szerelem - többet akar.

6db képet töltöttem fel róla :
imgbox.com/g/Oq9hiVtnzX

Árverés kezdete: 2026. Jan. 03. 09:35
Árverés vége: 2026. Febr. 02. 09:35
Termék megtekintve: 609

Fekete Kutya (1998) 2004 (DVD)

Olyan, Mint Egy Otthon (Salina Svenderson) 1992 (6kép+tartalom )

Esztétikai ABC (1977) szétesik (5kép+tartalom )

AUTO2. HU 2012/Július-Augusz tus (30. szám) BMW M story (10kép+tartalo m)

Tomica CN-11 FAW Hong QI (2019) 1:84 (új)

Sokszínű Matematika 3. Tankönyv 2. Félév (2010) 6kép+tartalom

Xiaomi Redmi Note 2 Prime (White) 2015 (Üres Doboz)

Quo Vadis (Henryk Sienkiewicz) 1983 (8kép+tartalom )

Júlia 2001/5 Különszám (2kép+tartalom )

Huawei CP60 Töltő Üres Doboza (2018)

Sony Vaio (PGC-41214M 1; Laptop (2012) bontott Kábel (v6) teszteletlen

Tiffany 74. Csalibaba (Janice Kaiser) v2 (2kép+tartalom )

Siemens C25 (2000) Ver. 1 (teszteletlen& #41;

Praktika 2007/7. szám Július (melléklettel& #41; 10kép+tartalom

Kísértet a Pegazus Lovastanyán (Sabine Giebken) 2012 (8kép+tartalom )

Jason Donovan - The Best Of (2db-os kazetta) teszteletlen

Microsoft Biztonsági Eszközkészlet 3 (CD) 2002 (jogtiszta) ;

Panasonic Táv (EUR511310) ; ver. 1 (sérült) hibásan működik

Gulliver Utazásai (Jonathan Swift) 1992 (foltmentes 1; 7kép+tartalom

Vörös Rózsa - Ősz Chesapeake-ben (Stephanie Richards) 1990 (5kép+tarta