Az ingyenes aukciós piactér | 2024. Júl 22.

A Márkiné (Simonetta Agnello Hornby) 2006 (6kép+tartalom) Termékkód: 1062234063

Fixár: 1.000 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 18 nap, 1 óra
2024. Aug. 10. 00:23

1.000 Ft Villámár

  zozozozo (50 ) starB.gif
  Minősítések száma: 50
Pozitív minősítés: 50 (100%)

  A felhasználó egyéb termékei (10818)

A Márkiné (Simonetta Agnello Hornby) 2006

belül szép állapotú
alakja deformált

Kiadó : Helikon Kiadó Kft.
Kiadás Éve : 2006
Eredeti címe : La Zia Marchesa (2004)
Nyelve : Magyar , fordította: Székely Éva (2006)
Azonosító : ISBN 963 208 999 5 , HE 1083
Típus : romantikus regény
Oldalak száma : 400 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20.5 x 13.5 x 3 cm és 540gramm
Készítette : Sylvester János Nyomda Kft. , Szombathely
Eredeti ára : 2990.- Ft

Lélegzetállítóan szép családi eposz, erős kontrasztokkal terhes freskó Szicíliából, középpontban egy vörös hajú márkinével, akinek rendíthetetlen egyéniségét egy hasonlóan különleges személyiség írta meg. Simonetta Agnello Hornby, a 2005-ben megjelent A Mandulaszedő írónője arisztokraták leszármazottjaként huszonévesen szakított Szicíliával, hártányos helyzetű szülők és gyermekek ügyvédjeként harcol Londonban, de harminc év után utoléri a múlt: elkezdi megírni a titokzatos szicíliai asszonysorsokat. A második könyv is ugyanolyan "regényes", vagyis titokzatos, ezt is a krimi elemei működtetik. A helyszín ugyanaz, csak egy évszázaddal korábban, az ezernyolcszázas évek második felében. Egy arisztokrata család küzd minden eszközzel az utódlásért, s ezzel a fennmaradásért. Fiúörökös kell, nem is egy. Csakhogy a Safamita bárócsalád előszeretettel házasodik családon belül, ezért nem tud életképes örökösöket világra hozni. Segítség kell, külső segítség... A főszereplő egy fiatal nő: a szicíliaiaktól eltérően dús, égővörös haja van, fehér bőre és érzékeny lelke, gazdag és öntörvényű. Sorsát maga akarja irányítani egy olyan világban, amelyben a férjhez menés az egyetlen női sors, ő azonban - hiába az erős érzékiség, az életre szóló nagy szerelem - többet akar.

6db képet töltöttem fel róla :
imgbox.com/g/Oq9hiVtnzX

Árverés kezdete: 2024. Júl. 11. 00:23
Árverés vége: 2024. Aug. 10. 00:23
Termék megtekintve: 398

Tiffany 67. Biztos Menedék (Gina Wilkins) v1 (romantikus 1;

Nincsen Ördög / Eget Vívó Asszonyszív (Jókai Mór) 1962 (8kép+tartalom )

A Kincses Sziget (R. L. Stevenson) 1968 (viseltes) 10kép+tartalom

Sagem Bluetooth Handsfree (hiányos, teszteletlen)

Erdélyi Csillagok (Romániai Magyar Írók Antológiája) 1988 (8kép+tartal

Sylvie 6. Mexikói Hold (Heather Shaw) 1992 (8kép+tartalom )

Romana 99. Bölcső és Gondola (Lee Stafford) 1995 (6kép+tartalom )

Nokia Headset (HS-5) rendben működik (6kép+típusok& #41;

Harmadik Szem 1994/Augusztus (37. szám) 6kép+tartalom

Férfi Karóra (Ver. 10) Ruhla (hibásan működik)

LEGO Leírás 42008-3 (2013) (6055804/60558 11)

Júlia 1993/4 Őszi Különszám v3 3db Romantikus (3kép+Tartalom )

DVD Távirányító TREUI (rendben működik) hiányos

TALBOT Gewahrleistungs Karte 1981

Cinema Hits (1997) jogtiszta kazetta (teszteletlen& #41;

Zsubiabá (Jorge Amado) 1978 (foltmentes 1; 8kép+tartalom

Hiába Menekülsz! (Megan Lane) 1992 (8kép+tartalom )

Haka Autoknips Mod. 1 Fotós Időzítő (kb. 1930)

Tiffany 53. Kettős Szólam (Kathryn Mallory) 1994 (sérült)

Aknamező I. (Zalka Miklós) 1961 (viseltes) 8kép+tartalom