Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 7.

A Márkiné (Simonetta Agnello Hornby) 2006 (6kép+tartalom) Termékkód: 1062234063

Fixár: 800 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 26 nap, 6 óra
2026. Febr. 02. 09:35

800 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13337)

A Márkiné (Simonetta Agnello Hornby) 2006

belül szép állapotú
alakja deformált

Kiadó : Helikon Kiadó Kft.
Kiadás Éve : 2006
Eredeti címe : La Zia Marchesa (2004)
Nyelve : Magyar , fordította: Székely Éva (2006)
Azonosító : ISBN 963 208 999 5 , HE 1083
Típus : romantikus regény
Oldalak száma : 400 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20.5 x 13.5 x 3 cm és 540gramm
Készítette : Sylvester János Nyomda Kft. , Szombathely
Eredeti ára : 2990.- Ft

Lélegzetállítóan szép családi eposz, erős kontrasztokkal terhes freskó Szicíliából, középpontban egy vörös hajú márkinével, akinek rendíthetetlen egyéniségét egy hasonlóan különleges személyiség írta meg. Simonetta Agnello Hornby, a 2005-ben megjelent A Mandulaszedő írónője arisztokraták leszármazottjaként huszonévesen szakított Szicíliával, hártányos helyzetű szülők és gyermekek ügyvédjeként harcol Londonban, de harminc év után utoléri a múlt: elkezdi megírni a titokzatos szicíliai asszonysorsokat. A második könyv is ugyanolyan "regényes", vagyis titokzatos, ezt is a krimi elemei működtetik. A helyszín ugyanaz, csak egy évszázaddal korábban, az ezernyolcszázas évek második felében. Egy arisztokrata család küzd minden eszközzel az utódlásért, s ezzel a fennmaradásért. Fiúörökös kell, nem is egy. Csakhogy a Safamita bárócsalád előszeretettel házasodik családon belül, ezért nem tud életképes örökösöket világra hozni. Segítség kell, külső segítség... A főszereplő egy fiatal nő: a szicíliaiaktól eltérően dús, égővörös haja van, fehér bőre és érzékeny lelke, gazdag és öntörvényű. Sorsát maga akarja irányítani egy olyan világban, amelyben a férjhez menés az egyetlen női sors, ő azonban - hiába az erős érzékiség, az életre szóló nagy szerelem - többet akar.

6db képet töltöttem fel róla :
imgbox.com/g/Oq9hiVtnzX

Árverés kezdete: 2026. Jan. 03. 09:35
Árverés vége: 2026. Febr. 02. 09:35
Termék megtekintve: 602

Porszívó Alkatrész (Ver. 2) műanyag gégecső 180cm

Philips Táv (UR52EC1202 1; TV+Video (rendben működik)

Mobiltelefon Gombsor (Ver. 2)

Játékbaba (Ver. 9) 22cm

Orosz-Magyar - Magyar-Orosz Iskolai Szótár (1971) 10. kiadás (sérült)

Egy Asszony Élete (Guy de Maupassant) 1963 (5kép+tartalom )

A Borotva Éle (Ivan Jefremov) 1982 (8kép+tartalom )

Parázna Szobrok (Cseres Tibor) 1987 (7kép+tartalom )

Sony Vaio (PGC-41214M 1; Laptop (2012) bontott SIM-panel (teszteletlen& #41;

RoSalina Sóslevegő Készülék kb. 1990 (hiányos, teszteletlen)

A Három Testőr II. (Dumas) 1908 (9kép+tartalom )

Internet Kábel RJ45 3db (3x102cm) teszteletlen (ár. -/db)

Autó Modell Sport Melléklet 2002

A Júlia Legszebb Történetei 9. Kötet Különszám (2010) 4kép+tartalom

Samsung Galaxy S10+ (2019) Üres Doboz

A Diplomata (James Aldridge) 1981 (10kép+tartalo m)

Nevelem a Családom (Petrovácz István) 1979 (10kép+tartalo m)

Üveg Díszgömb Lóherés (boszorkányos& #41; 7cm

Cicc Macska Magazin 2017/3 (poszterral 1; 7kép+tartalom

Video Táv (SABA vagy Thomson) RC6X03FE (rendben működik)