Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 11.

A Márkiné (Simonetta Agnello Hornby) 2006 (6kép+tartalom) Termékkód: 1062234063

Fixár: 800 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 22 nap, 7 óra
2026. Febr. 02. 09:35

800 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13455)

A Márkiné (Simonetta Agnello Hornby) 2006

belül szép állapotú
alakja deformált

Kiadó : Helikon Kiadó Kft.
Kiadás Éve : 2006
Eredeti címe : La Zia Marchesa (2004)
Nyelve : Magyar , fordította: Székely Éva (2006)
Azonosító : ISBN 963 208 999 5 , HE 1083
Típus : romantikus regény
Oldalak száma : 400 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20.5 x 13.5 x 3 cm és 540gramm
Készítette : Sylvester János Nyomda Kft. , Szombathely
Eredeti ára : 2990.- Ft

Lélegzetállítóan szép családi eposz, erős kontrasztokkal terhes freskó Szicíliából, középpontban egy vörös hajú márkinével, akinek rendíthetetlen egyéniségét egy hasonlóan különleges személyiség írta meg. Simonetta Agnello Hornby, a 2005-ben megjelent A Mandulaszedő írónője arisztokraták leszármazottjaként huszonévesen szakított Szicíliával, hártányos helyzetű szülők és gyermekek ügyvédjeként harcol Londonban, de harminc év után utoléri a múlt: elkezdi megírni a titokzatos szicíliai asszonysorsokat. A második könyv is ugyanolyan "regényes", vagyis titokzatos, ezt is a krimi elemei működtetik. A helyszín ugyanaz, csak egy évszázaddal korábban, az ezernyolcszázas évek második felében. Egy arisztokrata család küzd minden eszközzel az utódlásért, s ezzel a fennmaradásért. Fiúörökös kell, nem is egy. Csakhogy a Safamita bárócsalád előszeretettel házasodik családon belül, ezért nem tud életképes örökösöket világra hozni. Segítség kell, külső segítség... A főszereplő egy fiatal nő: a szicíliaiaktól eltérően dús, égővörös haja van, fehér bőre és érzékeny lelke, gazdag és öntörvényű. Sorsát maga akarja irányítani egy olyan világban, amelyben a férjhez menés az egyetlen női sors, ő azonban - hiába az erős érzékiség, az életre szóló nagy szerelem - többet akar.

6db képet töltöttem fel róla :
imgbox.com/g/Oq9hiVtnzX

Árverés kezdete: 2026. Jan. 03. 09:35
Árverés vége: 2026. Febr. 02. 09:35
Termék megtekintve: 610

Texas Királynője (Barbara Fry) 1993 (8kép+tartalom )

Bianca 153. Alexis (Muriel Jensen) 2003 (2kép+tartalom )

Vodafone Vászon Táska 18x13cm

Romana 112. Virágeső a Fudzsijamán (Susanne McCarthy) 6kép+tartalom

Reader's Digest Válogatás 1995/10 Október (5kép+tartalom )

Romana 4. Forró, mint a Görög Napfény (Ann Jennings) 6kép+tartalom

Siemens ME75 (2005) Üres Doboz

Tanga 34. Hol a Legközelebbi Lakatlan Sziget? (Jill Brady) 5kép+tartal

LEGO Leírás 6616 (2000) 4132948

Keszegezés (Ferenczy Dénes) 1990 (8kép+tartalom )

Történelmi Atlasz 5-8. (Mozaik) 2009 (7kép+tartalom )

Phontic Táv (URC22-4C) hibásan működik

SilverCrest Kézimixer (SSMS-600-C3&# 41; 600W

Júlia 1993/3 Nyáridő Különszám (v1) 3kép+tartalom

Az Ezüstflotta Kincse (Orbán Dezső) 1988 (5kép+tartalom )

Ezermester Kiskönyvtára 13. Ötletparádé (1974) foltmentes (8kép+tartal

Gorenje BM1210BK Kenyérsütő Gép (rendben működik)

Aiwa RC-TG50P Video Táv LCD-s (hibás, hiányos)

Márió - A Harmonikás (2001) kazetta (jogtiszta) ; teszteletlen

LG A110 (2012) Üres Vodafon Külső Doboz