Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 12.

A Márkiné (Simonetta Agnello Hornby) 2006 (6kép+tartalom) Termékkód: 1062234063

Fixár: 800 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 21 nap, 6 óra
2026. Febr. 02. 09:35

800 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13386)

A Márkiné (Simonetta Agnello Hornby) 2006

belül szép állapotú
alakja deformált

Kiadó : Helikon Kiadó Kft.
Kiadás Éve : 2006
Eredeti címe : La Zia Marchesa (2004)
Nyelve : Magyar , fordította: Székely Éva (2006)
Azonosító : ISBN 963 208 999 5 , HE 1083
Típus : romantikus regény
Oldalak száma : 400 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20.5 x 13.5 x 3 cm és 540gramm
Készítette : Sylvester János Nyomda Kft. , Szombathely
Eredeti ára : 2990.- Ft

Lélegzetállítóan szép családi eposz, erős kontrasztokkal terhes freskó Szicíliából, középpontban egy vörös hajú márkinével, akinek rendíthetetlen egyéniségét egy hasonlóan különleges személyiség írta meg. Simonetta Agnello Hornby, a 2005-ben megjelent A Mandulaszedő írónője arisztokraták leszármazottjaként huszonévesen szakított Szicíliával, hártányos helyzetű szülők és gyermekek ügyvédjeként harcol Londonban, de harminc év után utoléri a múlt: elkezdi megírni a titokzatos szicíliai asszonysorsokat. A második könyv is ugyanolyan "regényes", vagyis titokzatos, ezt is a krimi elemei működtetik. A helyszín ugyanaz, csak egy évszázaddal korábban, az ezernyolcszázas évek második felében. Egy arisztokrata család küzd minden eszközzel az utódlásért, s ezzel a fennmaradásért. Fiúörökös kell, nem is egy. Csakhogy a Safamita bárócsalád előszeretettel házasodik családon belül, ezért nem tud életképes örökösöket világra hozni. Segítség kell, külső segítség... A főszereplő egy fiatal nő: a szicíliaiaktól eltérően dús, égővörös haja van, fehér bőre és érzékeny lelke, gazdag és öntörvényű. Sorsát maga akarja irányítani egy olyan világban, amelyben a férjhez menés az egyetlen női sors, ő azonban - hiába az erős érzékiség, az életre szóló nagy szerelem - többet akar.

6db képet töltöttem fel róla :
imgbox.com/g/Oq9hiVtnzX

Árverés kezdete: 2026. Jan. 03. 09:35
Árverés vége: 2026. Febr. 02. 09:35
Termék megtekintve: 611

Nokia 3120 (Ver. 23) 2004 (30-as) sérült, hiányos

Ablak-Zsiráf Képes Gyermeklexikon (1979) 8. kiadás (8kép+tartalom )

Karóra Kvarc Yasaki (sérült, teszteletlen)

Romana 76. Széllel Szemben (Anne McAllister) 1994 (5kép+tartalom )

Panasonic GD67 Komplett Ház új

Reader's Digest Válogatás 1995/8 Augusztus (5kép+tartalom )

Downing Street 10. (Bányász Rezső) 1988 (7kép+tartalom )

Pedig Milyen Jó Kislány Volt (Philip Roth) 1973 (5kép+tartalom )

Gyöngybetűk 1. Munkafüzet (Knézics Anikó-Földesi Katalin) 2012 (6kép+t

Panasonic Hálózati Táp 6. 5V 500mA (PQLV207CE) ; Ver. 1 (tesztelve) ;

Sokszínű Matematika 4. Tankönyv 1. Félév (2011) 6kép+tartalom

Autó Motor 2001/3 (poszterrel és melléklettel) 10kép+tartalom

Sanyo Mikrofon Japan (kb. 1964) teszteletlen

Szemtelen Szívtipró (Hilary Cole) 1992 (8kép+tartalom )

Ábel a Rengetegben (Tamási Áron) 1957 (8kép+tartalom )

Romana 187. Kerti Ünnepély (Susan Fox) 1999 (6kép+tartalom )

Géza és Dusán (Hunyady Sándor) kb. 1930 (8kép+tartalom )

Gurulós Bőrönd (Ver. 1) Homokszínű (sérült)

Bohémek és Pillangók (Bókay János) 1980 (szétesik) 8kép+tartalom

A Vérbűn Kastély (1984) VCD