Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 5.

A Márkiné (Simonetta Agnello Hornby) 2006 (6kép+tartalom) Termékkód: 1062234063

Fixár: 800 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 28 nap, 1 óra
2026. Febr. 02. 09:35

800 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13327)

A Márkiné (Simonetta Agnello Hornby) 2006

belül szép állapotú
alakja deformált

Kiadó : Helikon Kiadó Kft.
Kiadás Éve : 2006
Eredeti címe : La Zia Marchesa (2004)
Nyelve : Magyar , fordította: Székely Éva (2006)
Azonosító : ISBN 963 208 999 5 , HE 1083
Típus : romantikus regény
Oldalak száma : 400 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20.5 x 13.5 x 3 cm és 540gramm
Készítette : Sylvester János Nyomda Kft. , Szombathely
Eredeti ára : 2990.- Ft

Lélegzetállítóan szép családi eposz, erős kontrasztokkal terhes freskó Szicíliából, középpontban egy vörös hajú márkinével, akinek rendíthetetlen egyéniségét egy hasonlóan különleges személyiség írta meg. Simonetta Agnello Hornby, a 2005-ben megjelent A Mandulaszedő írónője arisztokraták leszármazottjaként huszonévesen szakított Szicíliával, hártányos helyzetű szülők és gyermekek ügyvédjeként harcol Londonban, de harminc év után utoléri a múlt: elkezdi megírni a titokzatos szicíliai asszonysorsokat. A második könyv is ugyanolyan "regényes", vagyis titokzatos, ezt is a krimi elemei működtetik. A helyszín ugyanaz, csak egy évszázaddal korábban, az ezernyolcszázas évek második felében. Egy arisztokrata család küzd minden eszközzel az utódlásért, s ezzel a fennmaradásért. Fiúörökös kell, nem is egy. Csakhogy a Safamita bárócsalád előszeretettel házasodik családon belül, ezért nem tud életképes örökösöket világra hozni. Segítség kell, külső segítség... A főszereplő egy fiatal nő: a szicíliaiaktól eltérően dús, égővörös haja van, fehér bőre és érzékeny lelke, gazdag és öntörvényű. Sorsát maga akarja irányítani egy olyan világban, amelyben a férjhez menés az egyetlen női sors, ő azonban - hiába az erős érzékiség, az életre szóló nagy szerelem - többet akar.

6db képet töltöttem fel róla :
imgbox.com/g/Oq9hiVtnzX

Árverés kezdete: 2026. Jan. 03. 09:35
Árverés vége: 2026. Febr. 02. 09:35
Termék megtekintve: 600

Schubertiáda (Székely Júlia) 1968 (5kép+tartalom )

Különös Ősz (Berkesi András) 1977 (10kép+tartalo m)

Perben, Haragban (Fehér Klára) 1967 (8kép+tartalom )

Bella 15. Ne Szeress Belém! (Eva Paul) 1994 (8kép+tartalom )

Nokia Hálózati Táp 3. 7V 355mA 1. 3VA (ACP-7E) Ver. 2 sérült, teszteletlen

Janine 42. Házasság Kizárva (Edna Meare) 1994 (8kép+tartalom )

Álmok Háza (Pauline Gedge) 2005 (megkímélt) ; 8kép+tartalom

Arcképvázlat Történelmi Háttérrel (Gyurkó László) 1983 (5kép+tartalom )

Világhíres Miklós (Méhes György) 1959 (7kép+tartalom )

Baráti Szövetségben (Berecz János) 1986 (6kép+tartalom )

Panda Peti Felfedező (kifestő) újszerű

IDE Floppy Kábel (Ver. 13) teszteletlen

CIA Napló (Philip Agee) 1985 (4kép+tartalom )

Telefonkártya 2001/07 - Összhang

Családfa Kicsiknek és Nagyoknak (Giulia Pianigiani) 2016

National Geographic Magyarország 2003/1 Március (6kép+tartalom )

Szívhang 241. Közvetlen Kapcsolat (Betty Neels) 2003 (2kép+tartalom )

Plüss (Ver. 30) Maci 15cm

Dluhopolszky László - Aradszky László (2000) Dedikált (Ver. 2)

Napszemüveg és Szemüveg Tartó Textil (Máriapócs) ; újszerű