Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 16.

A Márkiné (Simonetta Agnello Hornby) 2006 (6kép+tartalom) Termékkód: 1062234063

Fixár: 800 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 16 nap, 10 óra
2026. Febr. 02. 09:35

800 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13620)

A Márkiné (Simonetta Agnello Hornby) 2006

belül szép állapotú
alakja deformált

Kiadó : Helikon Kiadó Kft.
Kiadás Éve : 2006
Eredeti címe : La Zia Marchesa (2004)
Nyelve : Magyar , fordította: Székely Éva (2006)
Azonosító : ISBN 963 208 999 5 , HE 1083
Típus : romantikus regény
Oldalak száma : 400 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20.5 x 13.5 x 3 cm és 540gramm
Készítette : Sylvester János Nyomda Kft. , Szombathely
Eredeti ára : 2990.- Ft

Lélegzetállítóan szép családi eposz, erős kontrasztokkal terhes freskó Szicíliából, középpontban egy vörös hajú márkinével, akinek rendíthetetlen egyéniségét egy hasonlóan különleges személyiség írta meg. Simonetta Agnello Hornby, a 2005-ben megjelent A Mandulaszedő írónője arisztokraták leszármazottjaként huszonévesen szakított Szicíliával, hártányos helyzetű szülők és gyermekek ügyvédjeként harcol Londonban, de harminc év után utoléri a múlt: elkezdi megírni a titokzatos szicíliai asszonysorsokat. A második könyv is ugyanolyan "regényes", vagyis titokzatos, ezt is a krimi elemei működtetik. A helyszín ugyanaz, csak egy évszázaddal korábban, az ezernyolcszázas évek második felében. Egy arisztokrata család küzd minden eszközzel az utódlásért, s ezzel a fennmaradásért. Fiúörökös kell, nem is egy. Csakhogy a Safamita bárócsalád előszeretettel házasodik családon belül, ezért nem tud életképes örökösöket világra hozni. Segítség kell, külső segítség... A főszereplő egy fiatal nő: a szicíliaiaktól eltérően dús, égővörös haja van, fehér bőre és érzékeny lelke, gazdag és öntörvényű. Sorsát maga akarja irányítani egy olyan világban, amelyben a férjhez menés az egyetlen női sors, ő azonban - hiába az erős érzékiség, az életre szóló nagy szerelem - többet akar.

6db képet töltöttem fel róla :
imgbox.com/g/Oq9hiVtnzX

Árverés kezdete: 2026. Jan. 03. 09:35
Árverés vége: 2026. Febr. 02. 09:35
Termék megtekintve: 617

Györgyi - Miért Pont Ő ? (Nógrádi Gergely) 2008 (8kép+tartalom )

Útikönyvek - India (1977) 8kép+tartalom

Mini USB Töltőkábel USB-s Ver. 23 (Canon) 120cm (tesztelve) ;

Módszertan a Járművezetés Elméletének Tanításához (1984) 8kép+tartalom

A Nagy Játszma (Rónaszegi Miklós) 1957 (8kép+tartalom )

Szövegértést Fejlesztő Gyakorlatok (Nyiri Istvánné) 2004

Júlia 276. Villanófényben (Anne Mcallister) 2002 (romantikus 1;

RacerX RC Táv 27MHz (sérült) működik (teszteletlen& #41;

Ballada Egy Márványtábláról (Kántor Zsuzsa) 1980 (9kép+tartalom )

Júlia Kiskegyed Melléklet (1997) Pamela Rózsája I. (v1) 2kép+tartalom

Alcatel Hálózati Töltő (3DS05539) Ver. 3 (12V 400mA 4. 8VA) tesztelve

A Kis Herceg (Antoine de Saint-Exupéry) 1977 (szétesik) 6kép+tartalom

Ezermester Kiskönyvtára 22. Mesterek Módjára 1000 Mesteri Fogás (1983)

4x4 Magazin 2003/7 Július (tuning: Bicsek-Proto Samurai) 10kép+tartalo

VHS Kazetták Használt TX-esek (stúdióból) ; több mint 100db (ár. -/db)

Tomica No. 38 Mobile Rescue Bus 1:89 (2016) új

Ölelés 1. Vágyaid Valóra Válnak (Shea McGail) 1991

TDK T1 90 (T1-90EA) Kazetta (bontatlan) ;

Mini USB Töltőkábel USB-s Ver. 21 (150cm) tesztelve

Vörös Rózsa - Tigris Lady (Joan J. Domning) 1989 (5kép+tartalom )