Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 20.

A Márkiné (Simonetta Agnello Hornby) 2006 (6kép+tartalom) Termékkód: 1062234063

Fixár: 800 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 12 nap, 14 óra
2026. Febr. 02. 09:35

800 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13602)

A Márkiné (Simonetta Agnello Hornby) 2006

belül szép állapotú
alakja deformált

Kiadó : Helikon Kiadó Kft.
Kiadás Éve : 2006
Eredeti címe : La Zia Marchesa (2004)
Nyelve : Magyar , fordította: Székely Éva (2006)
Azonosító : ISBN 963 208 999 5 , HE 1083
Típus : romantikus regény
Oldalak száma : 400 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20.5 x 13.5 x 3 cm és 540gramm
Készítette : Sylvester János Nyomda Kft. , Szombathely
Eredeti ára : 2990.- Ft

Lélegzetállítóan szép családi eposz, erős kontrasztokkal terhes freskó Szicíliából, középpontban egy vörös hajú márkinével, akinek rendíthetetlen egyéniségét egy hasonlóan különleges személyiség írta meg. Simonetta Agnello Hornby, a 2005-ben megjelent A Mandulaszedő írónője arisztokraták leszármazottjaként huszonévesen szakított Szicíliával, hártányos helyzetű szülők és gyermekek ügyvédjeként harcol Londonban, de harminc év után utoléri a múlt: elkezdi megírni a titokzatos szicíliai asszonysorsokat. A második könyv is ugyanolyan "regényes", vagyis titokzatos, ezt is a krimi elemei működtetik. A helyszín ugyanaz, csak egy évszázaddal korábban, az ezernyolcszázas évek második felében. Egy arisztokrata család küzd minden eszközzel az utódlásért, s ezzel a fennmaradásért. Fiúörökös kell, nem is egy. Csakhogy a Safamita bárócsalád előszeretettel házasodik családon belül, ezért nem tud életképes örökösöket világra hozni. Segítség kell, külső segítség... A főszereplő egy fiatal nő: a szicíliaiaktól eltérően dús, égővörös haja van, fehér bőre és érzékeny lelke, gazdag és öntörvényű. Sorsát maga akarja irányítani egy olyan világban, amelyben a férjhez menés az egyetlen női sors, ő azonban - hiába az erős érzékiség, az életre szóló nagy szerelem - többet akar.

6db képet töltöttem fel róla :
imgbox.com/g/Oq9hiVtnzX

Árverés kezdete: 2026. Jan. 03. 09:35
Árverés vége: 2026. Febr. 02. 09:35
Termék megtekintve: 620

Júlia 112. A Titok Nyitja (Anne Mather) v1 (romantikus 1;

Hálózati Táp Forever 5V 1100mA (MF. 5. 13. 750) sérült (tesztelve) ;

Julio Iglesias - The 24 Greatest Songs (Part One) kazetta teszteletlen

Kóborélet és Más Kisregények (Colette) 1972 (VR4) 5kép+tartalom

Hajdu Centrifuga TIP. 407 (Ver. 2) sérült

Militaria 1998/12. szám (8kép+tartalom )

UFO Magazin 2009/2 Február (209. szám) 6kép+tartalom

V-Max Rali Club 2003/3 (tartalomjegyz ékkel)

Autó Motor 1977/22 (Alfa Romeo Montreal) Trabant gyár

Boldog Emberek (Körmendi Lajos) 1985 (6kép+tartalom )

Canon Digital IXUS 40 (2004) Üres Doboz

Autó Kettő 1998/12 December (Lancia Dialogos) 10kép+tartalom

Viharjelzés (Kristina Ohlsson) 2022 (8kép+tartalom )

LEGO Leírás 8205 (1997) 4105778

Tone Dialer TD-122 kb. 1984 (teszteletlen& #41; Made in Hong Kong

A Magyar Helyesírás Szabályai (11. kiadás) 2005 (8kép+tartalom )

Genius NetScroll+ Golyós Egér (Ver. 3) PS2 (teszteletlen& #41;

Szép Lak 2000/10. szám Október (melléklettel& #41; 7kép+tartalom

Móricka 2011/08 (432. szám) vicclap

A Három Amulett (Ázsiai Mesék) 1984 (8kép+tartalom )