Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 26.

A Márkiné (Simonetta Agnello Hornby) 2006 (6kép+tartalom) Termékkód: 1062234063

Fixár: 800 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 6 nap, 11 óra
2026. Febr. 02. 09:35

800 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13663)

A Márkiné (Simonetta Agnello Hornby) 2006

belül szép állapotú
alakja deformált

Kiadó : Helikon Kiadó Kft.
Kiadás Éve : 2006
Eredeti címe : La Zia Marchesa (2004)
Nyelve : Magyar , fordította: Székely Éva (2006)
Azonosító : ISBN 963 208 999 5 , HE 1083
Típus : romantikus regény
Oldalak száma : 400 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20.5 x 13.5 x 3 cm és 540gramm
Készítette : Sylvester János Nyomda Kft. , Szombathely
Eredeti ára : 2990.- Ft

Lélegzetállítóan szép családi eposz, erős kontrasztokkal terhes freskó Szicíliából, középpontban egy vörös hajú márkinével, akinek rendíthetetlen egyéniségét egy hasonlóan különleges személyiség írta meg. Simonetta Agnello Hornby, a 2005-ben megjelent A Mandulaszedő írónője arisztokraták leszármazottjaként huszonévesen szakított Szicíliával, hártányos helyzetű szülők és gyermekek ügyvédjeként harcol Londonban, de harminc év után utoléri a múlt: elkezdi megírni a titokzatos szicíliai asszonysorsokat. A második könyv is ugyanolyan "regényes", vagyis titokzatos, ezt is a krimi elemei működtetik. A helyszín ugyanaz, csak egy évszázaddal korábban, az ezernyolcszázas évek második felében. Egy arisztokrata család küzd minden eszközzel az utódlásért, s ezzel a fennmaradásért. Fiúörökös kell, nem is egy. Csakhogy a Safamita bárócsalád előszeretettel házasodik családon belül, ezért nem tud életképes örökösöket világra hozni. Segítség kell, külső segítség... A főszereplő egy fiatal nő: a szicíliaiaktól eltérően dús, égővörös haja van, fehér bőre és érzékeny lelke, gazdag és öntörvényű. Sorsát maga akarja irányítani egy olyan világban, amelyben a férjhez menés az egyetlen női sors, ő azonban - hiába az erős érzékiség, az életre szóló nagy szerelem - többet akar.

6db képet töltöttem fel róla :
imgbox.com/g/Oq9hiVtnzX

Árverés kezdete: 2026. Jan. 03. 09:35
Árverés vége: 2026. Febr. 02. 09:35
Termék megtekintve: 623

LEGO Technic Katalógus 1982 Holland (115306/115406 -NL)

Eredendő Bűnök (Lisa Alther) 1990 (Európa) 10kép+tartalom

A Fekete Tulipán (Alexandre Dumas) 1957 (sérült) 8kép+tartalom

Kipárnázott Kaloda (Szilvási Lajos) 1982 (viseltes) 7kép+tartalom

Chris de Burgh - Live from Dublin (kazetta) teszteletlen

Suzuki CD Kiváló Technikusi Program Elektromosság (teszteletlen& #41;

Dzsungel Jack Visszatér DVD (1996) 2006 (jogtiszta) ;

Júlia 76. Csak a Szívem Eladó (Natalie Fox) 1994 (romantikus 1;

Tomica Toyota Avenza Veloz Black 1:60 (2014) új

Neonfény a Nílus Felett (Claire Kenneth) 2001 (foltmentes 1; 5kép+tartal

Asszony a Viharban (Döme Piroska) 1974 (5kép+tartalom )

Bianca 36. Hajótöröttek (Rebecca Flanders) 1994 (romantikus 1;

Mókus Luca Tanodája 16. szám (2007) 7kép+tartalom

Orion TV Táv (2005) hiányos (rendben működik)

Nők Lapja Egészség 2019/3 Március (8kép+tartalom )

Farkasok Közt, Védtelen (Bruno Apitz) 1960 (9kép+tartalom )

LEGO Leírás 6455-4 (1999) (4123668)

Naptár (Radnóti Miklós) 1975 (megkímélt) ; 10kép+tartalom

22 Bolond a Rádiókabaréból (Farkasházy Tivadar) 1987 (viseltes) 5kép+t

Blinky Bill Kalandjai 9. (1993) 2005 (DVD) jogtiszta