Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 28.

A Márkiné (Simonetta Agnello Hornby) 2006 (6kép+tartalom) Termékkód: 1062234063

Fixár: 800 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 4 nap, 17 óra
2026. Febr. 02. 09:35

800 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13664)

A Márkiné (Simonetta Agnello Hornby) 2006

belül szép állapotú
alakja deformált

Kiadó : Helikon Kiadó Kft.
Kiadás Éve : 2006
Eredeti címe : La Zia Marchesa (2004)
Nyelve : Magyar , fordította: Székely Éva (2006)
Azonosító : ISBN 963 208 999 5 , HE 1083
Típus : romantikus regény
Oldalak száma : 400 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20.5 x 13.5 x 3 cm és 540gramm
Készítette : Sylvester János Nyomda Kft. , Szombathely
Eredeti ára : 2990.- Ft

Lélegzetállítóan szép családi eposz, erős kontrasztokkal terhes freskó Szicíliából, középpontban egy vörös hajú márkinével, akinek rendíthetetlen egyéniségét egy hasonlóan különleges személyiség írta meg. Simonetta Agnello Hornby, a 2005-ben megjelent A Mandulaszedő írónője arisztokraták leszármazottjaként huszonévesen szakított Szicíliával, hártányos helyzetű szülők és gyermekek ügyvédjeként harcol Londonban, de harminc év után utoléri a múlt: elkezdi megírni a titokzatos szicíliai asszonysorsokat. A második könyv is ugyanolyan "regényes", vagyis titokzatos, ezt is a krimi elemei működtetik. A helyszín ugyanaz, csak egy évszázaddal korábban, az ezernyolcszázas évek második felében. Egy arisztokrata család küzd minden eszközzel az utódlásért, s ezzel a fennmaradásért. Fiúörökös kell, nem is egy. Csakhogy a Safamita bárócsalád előszeretettel házasodik családon belül, ezért nem tud életképes örökösöket világra hozni. Segítség kell, külső segítség... A főszereplő egy fiatal nő: a szicíliaiaktól eltérően dús, égővörös haja van, fehér bőre és érzékeny lelke, gazdag és öntörvényű. Sorsát maga akarja irányítani egy olyan világban, amelyben a férjhez menés az egyetlen női sors, ő azonban - hiába az erős érzékiség, az életre szóló nagy szerelem - többet akar.

6db képet töltöttem fel róla :
imgbox.com/g/Oq9hiVtnzX

Árverés kezdete: 2026. Jan. 03. 09:35
Árverés vége: 2026. Febr. 02. 09:35
Termék megtekintve: 627

HELLO Magazin 2015/2 Június (2. szám) 7kép+tartalom

YPS 985 (poszterral 1; bontatlan (sérült)

Régi Szép Idők (Ivan Olbracht) 1958 (8kép+tartalom )

MKB Papírkártya

Parallel Kábel 1. 5m (teszteletlen& #41;

Hotel (Arthur Hailey) 1988 (5kép+tartalom )

Babaházba Gombelemes Játék HiFi Torony (1990-es évek)

Baba Napló (DM) újszerű

CXD2587Q (Sony) új (CD Digital Signal Processor)

Stonehenge Kr. e. 2000 (Bernard Cornwell) 2000 (foltmentes 1; 3kép+tartalo

PC World 2002/7 CD2. (teszteletlen& #41;

Hideg Pokol (Julien Green) 1982 (7kép+tartalom )

Hálózati Táp Qunxing 4. 8V 250mA (QX-35-33011&# 41; tesztelve

Júlia 150. A Botrány Szele (Kathryn Ross) v1 (romantikus 1;

Cápák és Kishalak (Wolfgang Ott) 1992 (8kép+tartalom )

Nokia 2730c-1 (Ver. 6) 2009 (30-as)

A Weydoni Asszonyvásár (Thomas Hardy) 1983 (7kép+tartalom )

ESP TV Táv (RC 2018) rendben működik

Hullócsillagom (Danielle Steel) 2001 (8kép+tartalom )

Hálózati Táp GPE 5. 3V 500mA 2. 65W (GPE003W-05305 0-2) tesztelve