Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 7.

A Márkiné (Simonetta Agnello Hornby) 2006 (6kép+tartalom) Termékkód: 1062234063

Fixár: 800 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 25 nap, 19 óra
2026. Febr. 02. 09:35

800 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13309)

A Márkiné (Simonetta Agnello Hornby) 2006

belül szép állapotú
alakja deformált

Kiadó : Helikon Kiadó Kft.
Kiadás Éve : 2006
Eredeti címe : La Zia Marchesa (2004)
Nyelve : Magyar , fordította: Székely Éva (2006)
Azonosító : ISBN 963 208 999 5 , HE 1083
Típus : romantikus regény
Oldalak száma : 400 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20.5 x 13.5 x 3 cm és 540gramm
Készítette : Sylvester János Nyomda Kft. , Szombathely
Eredeti ára : 2990.- Ft

Lélegzetállítóan szép családi eposz, erős kontrasztokkal terhes freskó Szicíliából, középpontban egy vörös hajú márkinével, akinek rendíthetetlen egyéniségét egy hasonlóan különleges személyiség írta meg. Simonetta Agnello Hornby, a 2005-ben megjelent A Mandulaszedő írónője arisztokraták leszármazottjaként huszonévesen szakított Szicíliával, hártányos helyzetű szülők és gyermekek ügyvédjeként harcol Londonban, de harminc év után utoléri a múlt: elkezdi megírni a titokzatos szicíliai asszonysorsokat. A második könyv is ugyanolyan "regényes", vagyis titokzatos, ezt is a krimi elemei működtetik. A helyszín ugyanaz, csak egy évszázaddal korábban, az ezernyolcszázas évek második felében. Egy arisztokrata család küzd minden eszközzel az utódlásért, s ezzel a fennmaradásért. Fiúörökös kell, nem is egy. Csakhogy a Safamita bárócsalád előszeretettel házasodik családon belül, ezért nem tud életképes örökösöket világra hozni. Segítség kell, külső segítség... A főszereplő egy fiatal nő: a szicíliaiaktól eltérően dús, égővörös haja van, fehér bőre és érzékeny lelke, gazdag és öntörvényű. Sorsát maga akarja irányítani egy olyan világban, amelyben a férjhez menés az egyetlen női sors, ő azonban - hiába az erős érzékiség, az életre szóló nagy szerelem - többet akar.

6db képet töltöttem fel róla :
imgbox.com/g/Oq9hiVtnzX

Árverés kezdete: 2026. Jan. 03. 09:35
Árverés vége: 2026. Febr. 02. 09:35
Termék megtekintve: 604

Magyar Nyelv és Kommunikáció 7. Munkafüzet (2017) 6kép+tartalom

Tizenkilencen (A. Fagyejev) 1961 (megkímélt) ; 8kép+tartalom

Magnókazetta (Ver. 28) Maxell UR90 (teszteletlen& #41;

Tisztes Úriház (Émile Zola) 1961 (5kép+tartalom )

A Csók (Danielle Steel) 2006 (foltmentes 1; 5kép+tartalom

Ezermester Kiskönyvtára 8. Ezermesterkedés Vegyi- és Műanyagokkal 1967

Magnókazetta (Ver. 93) Agfa C60 (teszteletlen& #41;

Top Gun 1993/12 (sérült) poszterral

Autó-Motor 2009/21 (poszter: Michelisz Norbert) 10kép+tartalom

Top Gun 1996/7 (poszterral 1; 4kép+tartalom

Nyelvtan 3. Tankönyv 1. Félév (Földvári Erika) 2010

Tina Turner - Simply the Best (kazetta) teszteletlen

Az Unikornisok Völgye (Rosie Banks) 2013 (8kép+tartalom )

Móricka 2008/04 (350. szám) vicclap

Romana 153. Ha Leszáll az Éj. .. (Lucy Gordon) 1997 (6kép+tartalom )

Szenvedélyek Szigete (Shirl Henke) 1993 (5kép+tartalom )

Scarlett Gyermekei (Audrey D. Milland) 1994 (8kép+tartalom )

Orvos a Családban I. (Tolnai) 1937 (9kép+tartalom )

Autó Motor 1977/20 (poszter: Ikarus és RÁBA) Tarpan

Szájharmónika Gyerek Csehszlovák (kb. 1977) sérült