Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 26.

A Márkiné (Simonetta Agnello Hornby) 2006 (6kép+tartalom) Termékkód: 1062234063

Fixár: 800 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 7 nap, 1 óra
2026. Febr. 02. 09:35

800 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13627)

A Márkiné (Simonetta Agnello Hornby) 2006

belül szép állapotú
alakja deformált

Kiadó : Helikon Kiadó Kft.
Kiadás Éve : 2006
Eredeti címe : La Zia Marchesa (2004)
Nyelve : Magyar , fordította: Székely Éva (2006)
Azonosító : ISBN 963 208 999 5 , HE 1083
Típus : romantikus regény
Oldalak száma : 400 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20.5 x 13.5 x 3 cm és 540gramm
Készítette : Sylvester János Nyomda Kft. , Szombathely
Eredeti ára : 2990.- Ft

Lélegzetállítóan szép családi eposz, erős kontrasztokkal terhes freskó Szicíliából, középpontban egy vörös hajú márkinével, akinek rendíthetetlen egyéniségét egy hasonlóan különleges személyiség írta meg. Simonetta Agnello Hornby, a 2005-ben megjelent A Mandulaszedő írónője arisztokraták leszármazottjaként huszonévesen szakított Szicíliával, hártányos helyzetű szülők és gyermekek ügyvédjeként harcol Londonban, de harminc év után utoléri a múlt: elkezdi megírni a titokzatos szicíliai asszonysorsokat. A második könyv is ugyanolyan "regényes", vagyis titokzatos, ezt is a krimi elemei működtetik. A helyszín ugyanaz, csak egy évszázaddal korábban, az ezernyolcszázas évek második felében. Egy arisztokrata család küzd minden eszközzel az utódlásért, s ezzel a fennmaradásért. Fiúörökös kell, nem is egy. Csakhogy a Safamita bárócsalád előszeretettel házasodik családon belül, ezért nem tud életképes örökösöket világra hozni. Segítség kell, külső segítség... A főszereplő egy fiatal nő: a szicíliaiaktól eltérően dús, égővörös haja van, fehér bőre és érzékeny lelke, gazdag és öntörvényű. Sorsát maga akarja irányítani egy olyan világban, amelyben a férjhez menés az egyetlen női sors, ő azonban - hiába az erős érzékiség, az életre szóló nagy szerelem - többet akar.

6db képet töltöttem fel róla :
imgbox.com/g/Oq9hiVtnzX

Árverés kezdete: 2026. Jan. 03. 09:35
Árverés vége: 2026. Febr. 02. 09:35
Termék megtekintve: 622

LEGO Reklám Anyag 2000 (4130231/41302 19-IN) sérült

Fejhallgató Infrás kb. 1982 (hiányos) működik

A Pilis Turistaútjai (térkép) 1956

Romana 228. A Kétezredik (Trisha David) 2001 (6kép+tartalom )

Vörös Rózsa - Ősz Chesapeake-ben (Stephanie Richards) 1990 (5kép+tarta

Magnókazetta (Ver. 83) TDK A60 (teszteletlen& #41;

Júlia 37. Férfiképmás (Helena Dawson) v2 (2kép+tartalom )

Tiffany 78. Hódítani Akarok (Ann Major) 1996 (romantikus 1;

A Fekete Herceg (Dékány András) 1966 (5kép+tartalom )

Vigyázat, Most Nem Csalok! (Rodolfo) 1987 (8kép+tartalom )

Mohada Tánca (Diana Dorth) 2010 (5kép+tartalom )

Gunsn' Roses - Use Your Illusion I. (kazetta) teszteletlen

Tolnai Új Világlexikona 9-10. kötet (KOB-MAG) 1927 (10kép+tartalo m)

Ariadna Éjszakái (Wojciech Zukrowski) 1973 (8kép+tartalom )

National Geographic Magyarország 2012/6 Június (10kép+tartalo m)

4x4 Magazin 2003/11 (10kép+tartalo m)

Bianca 78. Fedőneve:Mami (Caroline Cross) v2 (romantikus 1;

Nyakpántos Toll (Ver. 6) Duracell

Szalvéta (Ver. 130) papír (retró)

Romana 47. Kusza Viszonyok (Sara Wood) 1993 (6kép+tartalom )