Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 20.

A Márkiné (Simonetta Agnello Hornby) 2006 (6kép+tartalom) Termékkód: 1062234063

Fixár: 800 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 12 nap, 15 óra
2026. Febr. 02. 09:35

800 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13636)

A Márkiné (Simonetta Agnello Hornby) 2006

belül szép állapotú
alakja deformált

Kiadó : Helikon Kiadó Kft.
Kiadás Éve : 2006
Eredeti címe : La Zia Marchesa (2004)
Nyelve : Magyar , fordította: Székely Éva (2006)
Azonosító : ISBN 963 208 999 5 , HE 1083
Típus : romantikus regény
Oldalak száma : 400 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20.5 x 13.5 x 3 cm és 540gramm
Készítette : Sylvester János Nyomda Kft. , Szombathely
Eredeti ára : 2990.- Ft

Lélegzetállítóan szép családi eposz, erős kontrasztokkal terhes freskó Szicíliából, középpontban egy vörös hajú márkinével, akinek rendíthetetlen egyéniségét egy hasonlóan különleges személyiség írta meg. Simonetta Agnello Hornby, a 2005-ben megjelent A Mandulaszedő írónője arisztokraták leszármazottjaként huszonévesen szakított Szicíliával, hártányos helyzetű szülők és gyermekek ügyvédjeként harcol Londonban, de harminc év után utoléri a múlt: elkezdi megírni a titokzatos szicíliai asszonysorsokat. A második könyv is ugyanolyan "regényes", vagyis titokzatos, ezt is a krimi elemei működtetik. A helyszín ugyanaz, csak egy évszázaddal korábban, az ezernyolcszázas évek második felében. Egy arisztokrata család küzd minden eszközzel az utódlásért, s ezzel a fennmaradásért. Fiúörökös kell, nem is egy. Csakhogy a Safamita bárócsalád előszeretettel házasodik családon belül, ezért nem tud életképes örökösöket világra hozni. Segítség kell, külső segítség... A főszereplő egy fiatal nő: a szicíliaiaktól eltérően dús, égővörös haja van, fehér bőre és érzékeny lelke, gazdag és öntörvényű. Sorsát maga akarja irányítani egy olyan világban, amelyben a férjhez menés az egyetlen női sors, ő azonban - hiába az erős érzékiség, az életre szóló nagy szerelem - többet akar.

6db képet töltöttem fel róla :
imgbox.com/g/Oq9hiVtnzX

Árverés kezdete: 2026. Jan. 03. 09:35
Árverés vége: 2026. Febr. 02. 09:35
Termék megtekintve: 619

Nokia 5110 (1998) Ver. 2 (20-as) sérült

Magyar Német Kisszótár (2004) foltmentes (5kép+tartalom )

Sportolók, Sporterkölcsök (Zsolt Róbert) 1983 (3kép+tartalom )

Lóerő 2006/3 (145. szám) autós magazin

Földgömb 2008/7 (235. szám) Tematikus szám - Mozgásban (7kép+tartalom )

Magyar-Német/Német -Magyar Úti Szótár (Havas Lívia) 1965 (9kép+tartalom

BKV Autóbuszbérlet 1987 Július (2képpel)

MAX Zenei CD 2000/4/27 (szerzői kiadás) jogtiszta

Autó Motor 1977/22 (Alfa Romeo Montreal) Trabant gyár

Guru 1993/7 (10kép+tartalo m)

Motorrevü 2015/08 (6kép+tartalom )

Háború a Kozmoszban (Nagy István György) 1977 (6kép+tartalom )

Helyesírási Gyakorlófüzetek 5. (melléklet) ; kb. 1996

Hálózati Telefon Vonalkábel (kb. 1m) új

Szívhang 53. Szereti Ön Skóciát ? (Laura Macdonald) v1 (2kép+tartalom )

A Rettegő Beteg (1984) VCD

Az Eltűnt Kézirat (Grandpierre Lajos) 1986 (Ver. 2) 8kép+tartalom

Szöktetés (Robin Cook) 2000 (3kép+tartalom )

Hajdu Energomat Mosógép (ver. 2) hiányos, teszteletlen

LEGO Leírás 619 (1977) (98868)