Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 30.

A Márkiné (Simonetta Agnello Hornby) 2006 (6kép+tartalom) Termékkód: 1062234063

Fixár: 800 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 2 nap, 22 óra
2026. Febr. 02. 09:35

800 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13677)

A Márkiné (Simonetta Agnello Hornby) 2006

belül szép állapotú
alakja deformált

Kiadó : Helikon Kiadó Kft.
Kiadás Éve : 2006
Eredeti címe : La Zia Marchesa (2004)
Nyelve : Magyar , fordította: Székely Éva (2006)
Azonosító : ISBN 963 208 999 5 , HE 1083
Típus : romantikus regény
Oldalak száma : 400 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20.5 x 13.5 x 3 cm és 540gramm
Készítette : Sylvester János Nyomda Kft. , Szombathely
Eredeti ára : 2990.- Ft

Lélegzetállítóan szép családi eposz, erős kontrasztokkal terhes freskó Szicíliából, középpontban egy vörös hajú márkinével, akinek rendíthetetlen egyéniségét egy hasonlóan különleges személyiség írta meg. Simonetta Agnello Hornby, a 2005-ben megjelent A Mandulaszedő írónője arisztokraták leszármazottjaként huszonévesen szakított Szicíliával, hártányos helyzetű szülők és gyermekek ügyvédjeként harcol Londonban, de harminc év után utoléri a múlt: elkezdi megírni a titokzatos szicíliai asszonysorsokat. A második könyv is ugyanolyan "regényes", vagyis titokzatos, ezt is a krimi elemei működtetik. A helyszín ugyanaz, csak egy évszázaddal korábban, az ezernyolcszázas évek második felében. Egy arisztokrata család küzd minden eszközzel az utódlásért, s ezzel a fennmaradásért. Fiúörökös kell, nem is egy. Csakhogy a Safamita bárócsalád előszeretettel házasodik családon belül, ezért nem tud életképes örökösöket világra hozni. Segítség kell, külső segítség... A főszereplő egy fiatal nő: a szicíliaiaktól eltérően dús, égővörös haja van, fehér bőre és érzékeny lelke, gazdag és öntörvényű. Sorsát maga akarja irányítani egy olyan világban, amelyben a férjhez menés az egyetlen női sors, ő azonban - hiába az erős érzékiség, az életre szóló nagy szerelem - többet akar.

6db képet töltöttem fel róla :
imgbox.com/g/Oq9hiVtnzX

Árverés kezdete: 2026. Jan. 03. 09:35
Árverés vége: 2026. Febr. 02. 09:35
Termék megtekintve: 628

Signograf Csőtoll Készlet (kb. 1975) hiányos

Magyar Nyelv 9. Tankönyv (2016)

Autó Motor 1980/13 (10kép+tartalo m) poszter: Tatra T613 special

Szalvéta (Ver. 195) papír (retró)

Kábel Dugóval (Ver. 1) 1. 7m

A Halhatatlan Kedves (Székely Júlia) 1963 (6kép+tartalom )

Agglegények (Henry de Montherlant) 1957 (7kép+tartalom )

Nokia 6150 (Ver. 2) 1998 (30-as) sérült

Concord AFF DX Fényképező (teszteletlen& #41;

Tiffany 1992/1 Téli Különszám (v3) 3kép+tartalom

LEGO Reklám Anyag 2012 (6011013)

Körkép 81 - 33 Mai Magyar Elbeszélés (1981) 5kép+tartalom

Motherboard Drivers and Applications CD (2000) jogtiszta

Elenáért Tettem (Elizabeth George) 1994 (foltmentes 1; 8kép+tartalom

Boldogkor (Jiri Marek) 1972 (Ver. 2) 8kép+tartalom

Nokia 3120 (2004) Ver. 1 (sérült, hiányos, alkatrésznek)

Júlia 88. A Népszerűség Átka (Maggi Charles) 1994 (romantikus 1;

Texas Bill, a Fenegyerek (Rejtő Jenő) 1989 (viseltes) 8kép+tartalom

A Párduc (Giuseppe Tomasi di Lampedusa) 1963 (foltmentes 1; 3kép+tartalo

Szívhang 180. Kis Gyerek Nagy Gyerek (Margaret Barker) 2kép+tartalom