Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 9.

A Márkiné (Simonetta Agnello Hornby) 2006 (6kép+tartalom) Termékkód: 1062234063

Fixár: 800 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 24 nap, 5 óra
2026. Febr. 02. 09:35

800 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13353)

A Márkiné (Simonetta Agnello Hornby) 2006

belül szép állapotú
alakja deformált

Kiadó : Helikon Kiadó Kft.
Kiadás Éve : 2006
Eredeti címe : La Zia Marchesa (2004)
Nyelve : Magyar , fordította: Székely Éva (2006)
Azonosító : ISBN 963 208 999 5 , HE 1083
Típus : romantikus regény
Oldalak száma : 400 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20.5 x 13.5 x 3 cm és 540gramm
Készítette : Sylvester János Nyomda Kft. , Szombathely
Eredeti ára : 2990.- Ft

Lélegzetállítóan szép családi eposz, erős kontrasztokkal terhes freskó Szicíliából, középpontban egy vörös hajú márkinével, akinek rendíthetetlen egyéniségét egy hasonlóan különleges személyiség írta meg. Simonetta Agnello Hornby, a 2005-ben megjelent A Mandulaszedő írónője arisztokraták leszármazottjaként huszonévesen szakított Szicíliával, hártányos helyzetű szülők és gyermekek ügyvédjeként harcol Londonban, de harminc év után utoléri a múlt: elkezdi megírni a titokzatos szicíliai asszonysorsokat. A második könyv is ugyanolyan "regényes", vagyis titokzatos, ezt is a krimi elemei működtetik. A helyszín ugyanaz, csak egy évszázaddal korábban, az ezernyolcszázas évek második felében. Egy arisztokrata család küzd minden eszközzel az utódlásért, s ezzel a fennmaradásért. Fiúörökös kell, nem is egy. Csakhogy a Safamita bárócsalád előszeretettel házasodik családon belül, ezért nem tud életképes örökösöket világra hozni. Segítség kell, külső segítség... A főszereplő egy fiatal nő: a szicíliaiaktól eltérően dús, égővörös haja van, fehér bőre és érzékeny lelke, gazdag és öntörvényű. Sorsát maga akarja irányítani egy olyan világban, amelyben a férjhez menés az egyetlen női sors, ő azonban - hiába az erős érzékiség, az életre szóló nagy szerelem - többet akar.

6db képet töltöttem fel róla :
imgbox.com/g/Oq9hiVtnzX

Árverés kezdete: 2026. Jan. 03. 09:35
Árverés vége: 2026. Febr. 02. 09:35
Termék megtekintve: 608

Mobil Tok (Ver. 2) Szilikon Piros (használt)

Romana 438. Majdnem Baleset (Catherine George) 2009 (3kép+tartalom )

Tiffany 24. Döntsd El Még az Éjjel (Joanna Gilpin) 1991 (romantikus 1;

Enyém, Tied, Övé (Jókai Mór) 1959 (8kép+tartalom )

Elefántos Tűpárna 8cm

A Vad Sziget (Antonia Fraser) 1986 (8kép+tartalom )

Nokia Hálózati Töltő (AC-3E) rendben működik (Ver. 5)

A Nyomorék (1984) VCD

Ortofotók - Budapest (Székely László) 2001 (újszerű)

Labdázó Készlet Tépőzáras (labda nélkül)

Hammer World 2012/11. szám November (No. 249) poszterrel

Kulcstartó (Ver. 6) Világítós Pharmanex

A Kutyafarkas (J. O. Curwood) 1988 (foltmentes 1; 5kép+tartalom

Etikai Kislexikon (1967) 8kép+tartalom

Elbeszélések III. (Jókai Mór) 1973 (8kép+tartalom )

Sony Ericsson Xperia X8 (2010) Üres Doboz v1(Black) sérült

CHIP 2004/6 Június DVD (jogtiszta) ;

A Kiközösítő (Déry Tibor) 1971 (8kép+tartalom )

Holdbéli Dávid Csodálatos Tapasztalatai a Földön (Laczkó Géza) 1972

Ha Csajkovszkij Naplót Írt Volna. .. (Vigh Jenő) 1958 (8kép+tartalom )