Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 16.

A Márkiné (Simonetta Agnello Hornby) 2006 (6kép+tartalom) Termékkód: 1062234063

Fixár: 800 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 16 nap, 17 óra
2026. Febr. 02. 09:35

800 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13612)

A Márkiné (Simonetta Agnello Hornby) 2006

belül szép állapotú
alakja deformált

Kiadó : Helikon Kiadó Kft.
Kiadás Éve : 2006
Eredeti címe : La Zia Marchesa (2004)
Nyelve : Magyar , fordította: Székely Éva (2006)
Azonosító : ISBN 963 208 999 5 , HE 1083
Típus : romantikus regény
Oldalak száma : 400 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20.5 x 13.5 x 3 cm és 540gramm
Készítette : Sylvester János Nyomda Kft. , Szombathely
Eredeti ára : 2990.- Ft

Lélegzetállítóan szép családi eposz, erős kontrasztokkal terhes freskó Szicíliából, középpontban egy vörös hajú márkinével, akinek rendíthetetlen egyéniségét egy hasonlóan különleges személyiség írta meg. Simonetta Agnello Hornby, a 2005-ben megjelent A Mandulaszedő írónője arisztokraták leszármazottjaként huszonévesen szakított Szicíliával, hártányos helyzetű szülők és gyermekek ügyvédjeként harcol Londonban, de harminc év után utoléri a múlt: elkezdi megírni a titokzatos szicíliai asszonysorsokat. A második könyv is ugyanolyan "regényes", vagyis titokzatos, ezt is a krimi elemei működtetik. A helyszín ugyanaz, csak egy évszázaddal korábban, az ezernyolcszázas évek második felében. Egy arisztokrata család küzd minden eszközzel az utódlásért, s ezzel a fennmaradásért. Fiúörökös kell, nem is egy. Csakhogy a Safamita bárócsalád előszeretettel házasodik családon belül, ezért nem tud életképes örökösöket világra hozni. Segítség kell, külső segítség... A főszereplő egy fiatal nő: a szicíliaiaktól eltérően dús, égővörös haja van, fehér bőre és érzékeny lelke, gazdag és öntörvényű. Sorsát maga akarja irányítani egy olyan világban, amelyben a férjhez menés az egyetlen női sors, ő azonban - hiába az erős érzékiség, az életre szóló nagy szerelem - többet akar.

6db képet töltöttem fel róla :
imgbox.com/g/Oq9hiVtnzX

Árverés kezdete: 2026. Jan. 03. 09:35
Árverés vége: 2026. Febr. 02. 09:35
Termék megtekintve: 616

A Menyasszony (Bihari Klára) 1978 (dedikált) 9kép+tartalom

Elfújta a Szél (Margaret Mitchell) 1987 (foltmentes 1; 8kép+tartalom

Nokia 3120 (Ver. 22) 2004 (30-as) sérült

Autó Motor 1980/21 (10kép+tartalo m)

Nahát 1999/4 Április (3kép+tartalom )

A Vidéki Orvos (Honore de Balzac) 1960 (5kép+tartalom )

Erotika 1990/Március (57. szám) poszterrel

Farmer Zsák talán Sátorhoz 50cm

Romana 25. Egy Lány a Múltból (Maggi Charles) 1991 (romantikus 1;

LEGO Technic Katalógus 1995 (4. 100. 028/4. 100. 029-EU)

Ady Endre Összes Versei I-II. (1971) 12kép+tartalom

Kerékpár Első Lámpa Ruhla TGL5574 (DDR) 1986 (hiányos)

Infineon DDR1 400MHz 256MB RAM (Ver. 2) teszteletlen

Magnókazetta (Ver. 120) Sony HF-S60 (teszteletlen& #41;

Autóhoz Táv CF07102 (Made in Italy) 2001 (teszteletlen& #41;

Labda Dobáló 2db-os Szett (használt)

A Nagy Lokátorháború (George Millar) 1983 (foltmentes 1; 9kép+tartalom

Júlia 209. Férjnek Való (Emma Goldrick) 1999 (romantikus 1;

Telefonkártya 1997/10 - Szilárd Leó

Ha Én Orvos Lennék. .. (2012) hiányos (8kép+tartalom )