Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 7.

A Márkiné (Simonetta Agnello Hornby) 2006 (6kép+tartalom) Termékkód: 1062234063

Fixár: 800 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 25 nap, 17 óra
2026. Febr. 02. 09:35

800 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13359)

A Márkiné (Simonetta Agnello Hornby) 2006

belül szép állapotú
alakja deformált

Kiadó : Helikon Kiadó Kft.
Kiadás Éve : 2006
Eredeti címe : La Zia Marchesa (2004)
Nyelve : Magyar , fordította: Székely Éva (2006)
Azonosító : ISBN 963 208 999 5 , HE 1083
Típus : romantikus regény
Oldalak száma : 400 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20.5 x 13.5 x 3 cm és 540gramm
Készítette : Sylvester János Nyomda Kft. , Szombathely
Eredeti ára : 2990.- Ft

Lélegzetállítóan szép családi eposz, erős kontrasztokkal terhes freskó Szicíliából, középpontban egy vörös hajú márkinével, akinek rendíthetetlen egyéniségét egy hasonlóan különleges személyiség írta meg. Simonetta Agnello Hornby, a 2005-ben megjelent A Mandulaszedő írónője arisztokraták leszármazottjaként huszonévesen szakított Szicíliával, hártányos helyzetű szülők és gyermekek ügyvédjeként harcol Londonban, de harminc év után utoléri a múlt: elkezdi megírni a titokzatos szicíliai asszonysorsokat. A második könyv is ugyanolyan "regényes", vagyis titokzatos, ezt is a krimi elemei működtetik. A helyszín ugyanaz, csak egy évszázaddal korábban, az ezernyolcszázas évek második felében. Egy arisztokrata család küzd minden eszközzel az utódlásért, s ezzel a fennmaradásért. Fiúörökös kell, nem is egy. Csakhogy a Safamita bárócsalád előszeretettel házasodik családon belül, ezért nem tud életképes örökösöket világra hozni. Segítség kell, külső segítség... A főszereplő egy fiatal nő: a szicíliaiaktól eltérően dús, égővörös haja van, fehér bőre és érzékeny lelke, gazdag és öntörvényű. Sorsát maga akarja irányítani egy olyan világban, amelyben a férjhez menés az egyetlen női sors, ő azonban - hiába az erős érzékiség, az életre szóló nagy szerelem - többet akar.

6db képet töltöttem fel róla :
imgbox.com/g/Oq9hiVtnzX

Árverés kezdete: 2026. Jan. 03. 09:35
Árverés vége: 2026. Febr. 02. 09:35
Termék megtekintve: 605

Öngyújtó Benzines (talán Karl Weiden-Classic) ; kb. 1962

Snap - World Power (kazetta) teszteletlen

Villanykörte (Ver. 1) Tungsram 250Watt Infrasec

Júlia 1993/1 Tavaszi Különszám (v1) 2kép+tartalom

Sopron und Gegend (Zoltán Halász - Károly Hemző) 1989 (foltmentes 1;

Tectron TEC-2300-1 Porzsák Nélküli Porszívó (hibás, hiányos)

Motorola E365 Komplett Ház (új)

A Kettes Lakosztály (Danielle Steel) 2008 (foltmentes 1; 8kép+tartalom

Az Aranybányák Titka (Francisco Marins) 1982 (3. kiadás) 9kép+tartalom

National Geographic Magyarország 2007/5 Május (hiányos) 10kép+tartalom

Romana 185. Mindennek a Teteje (Sandra Field) 1999 (romantikus 1;

Sony Ericsson Akono Headset (Ver. 1) sérült, teszteletlen

A Pók Hálójában (Gyürk Sarolta) 1988 (5kép+tartalom )

Sony EF90 (C-90EFB) Kazetta (bontatlan) ;

Stahl Judit - Gyors Szárnyas Ételek (2007) foltmentes (7kép+tartalom )

Fülhallgató (Ver. 6) noname fehér (rendben működik)

Egy Ropi Naplója 1. Greg Heffley Feljegyzései (2016) 8kép+tartalom

Túl a Láthatáron (Susan Kate Norman) 1996 (foltmentes 1; 7kép+tartalom

RCA Kábel (Ver. 38) 120cm (teszteletlen& #41;

Kerámia Mécsestartó Gyertyával új