Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 20.

A Szerelem Hatalma (Judith Kay) 1991 (5kép+tartalom) Termékkód: 1062184779

Fixár: 600 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 17 nap, 4 óra
2026. Febr. 07. 02:16

600 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13591)

A Szerelem Hatalma (Judith Kay) 1991

nem hibátlan de rendben olvasható, nem hiányos, nem esik szét
lapok hullámosak, borító viseltes

Kiadó : Balanyi és Tsa Nyomda és Kiadó Bt. / MA Könyvkiadó
Kiadás Éve : 1991
Nyelve : Magyar , szerző: Koblász Judit = Judith Kay
Azonosító : ISBN 963 7554 05 x , ISSN 1215-5098
Típus : romantikus regény
Oldalak száma : 160 oldal a borítóval együtt
Mérete : 18 x 11 x 1 cm és 115gramm
Készítette : Tótfalusi Tannyomda (910550)
Eredeti ára : 89.-Ft

Egy nap csak a korbács suhogása hallatszik Fabricius Soranus előkelő római patricius fenyítőházából. Calvia, Soranus leánya nem tudja megállni, hogy ne nézze meg, ugyan ki lehet az, aki egyetlen jajszó nélkül állja a kegyetlen fenyítést. A látvány egyszerre ébreszt borzadályt és szánalmat benne: Sido, a súlyosan sérült, több sebből vérző germán rabszolga hátán csattog a korbács, s a büszke barbár - bár a végét járja - csak mosolyog. Várja a megváltó halált. Calvia a segítségére siet, s kivirágzik közöttük egy olyan nagy szerelem, mely valóban mindent legyőz.

imgbox.com/g/Z64KSg99Zo

Árverés kezdete: 2026. Jan. 08. 02:16
Árverés vége: 2026. Febr. 07. 02:16
Termék megtekintve: 727

Kisebb Elbeszélések II. (Sienkievicz Henrik) 1905 (átkötött) 7kép+tart

Júlia 126. Áradó Dallamok (Ruth Wind) v1 (romantikus 1;

Otthon 2002/5. szám Május (tartalomjegyz ékkel)

LEGO Leírás 3189-1 (2012) (6014748/60147 49)

Fejvesztve (Elizabeth George) 1993 (7kép+tartalom )

A Nagy Szibéria Grizzly DVD (1997) 2008 (jogtiszta) ; újszerű

BELKER 20 Év Arany Törzsgárda Igazolvány és Jelvény 1970

Atlas R 160 L Retro Számológép (kb. 1977) hibás (japán)

Kósza Népség (Howard Spring) 1943 (8kép+tartalom )

Női Karóra Zarja (Quartz retro) sérült, teszteletlen

Bianca 45. Miért is Tagadnád (Tracy Hughes) 1994 (romantikus 1;

Karácsonyi Dísz (Ver. 9) Angyalka 3cm (sérült)

Az Este Hangjai (Modern Olasz Kisregények) 1972 (5kép+tartalom )

Tékozló Szív (Francois Mauriac) 1961 (7kép+tartalom )

Röviditalos Pohár (Ver. 1) Gravírozott Aranyozott (kb. 1980)

Dr. Anders 9. Belép a Harmadik (Alexa Alexandra) 1991 (6kép+tartalom )

Ördög a Falon (Szilvási Lajos) 1976 (dedikált) 10kép+tartalom

Logitech Quickcam 9. 5 (CD) 2006 (jogtiszta) ;

Üveg Tálacska (11x4. 5cm) retro (sérült)

Krag Felügyelő Bravúros Nyomozásai (Sven Elvestad) 1989 (8kép+tartalom