Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 12.

A Szerelem Mágiája (Szepes Mária) 1990 (8kép+tartalom) Termékkód: 1062346534

Fixár: 1.000 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 26 nap, 17 óra
2026. Febr. 08. 17:41

1.000 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13558)

A Szerelem Mágiája (Szepes Mária) 1990
Vízöntő Könyvek sorozat

belül foltokat nem láttam, borító halványan foltos

kiadó : Holnap Kiadó , Budapest
kiadás Éve : 1990
nyelve : Magyar
azonosító : ISBN 963 345 012 8 , ISSN 0239-1708 , HO 29
típus : pszichológia
oldalak száma : 92 oldal a borítóval együtt
mérete : 18.5 x 12.5 x 0.5 cm és 80gramm
készítette : Dabasi Nyomda (89-1905)
eredeti ára : 58.- Ft

Nincs ember, aki kételkedve abban, hogy a szerelem életünk egyik legfontosabb jelensége, amely átszövi és befolyásolja minden cselekedetünket. Mégis kevesen tudják, hogyan alakul ki ez az elementáris érzés, milyen összetevői vannak?
Századunk nagy pszichológusai: Freud, Adler, Jung kerestek választ e kérdésre. Szepes Mária könyvében egy negyedik felfogásra lelhetünk, amely a keleti bölcseletből és a misztikus tanításokból eredeztethető. A szerelem ördögi és angyali erők harca az emberben, a szerelem a teremtés utáni vágy. A két erő harcából ha az "ördögi", a "démoni" kerül ki győztesen, a szerelmi érzés betegessé válik: mazochistákká, szexőrültekké, szadistákká, erkölcstelenekké válunk. A valós, igaz értékek helyét az ital, a kábítószer, a pénz foglalja el. Helyes úton akkor járunk, ha sikerült az "angyali" erőket győzelemre juttatnunk. Hogyan érhetjük ezt el? Hogyan találjuk meg a számunkra legkedvezőbb partnert? Hogyan őrizhetjük meg a szerelem kezdeti hőfokát, erejét? Hogyan alakíthatjuk ki a testi és lelki kapcsolat harmóniáját? Mit kell tennünk, hogy házasságunk boldog legyen, hogy partnerünk és mi magunk is teljes életet éljünk?
Ezekre és más, mindenkit érintő, érdeklő kérdésre keresi a választ új művében Szepes Mária, A Mindennapi élet mágiája című nagysikerű könyv szerzője.

tartalomjegyzék :
Nemi ösztön, hatalomvágy, metafizikai éhség 5
A mágikus definíció 8
A nemiség gyökerei 10
Narkózis, mámor, kéj, extázis 12
Aszkéták és pervertáltak 16
Duálteória és valóság 18
Nemi viszony, szerelem, házasság 21
A harmonikus együttélés feltételei és mantrái 36
Állat, démon és angyal 66
Szómagyarázat 72
tartalom 75

imgbox.com/g/bbEMoj9kTr

minden külön fényképezve azt adjuk ami a képeken van nem másikat

Árverés kezdete: 2026. Jan. 09. 17:41
Árverés vége: 2026. Febr. 08. 17:41
Termék megtekintve: 107

168 Óra 2002/1. szám (2kép+tartalom )

Vércukormérő Készülék Tokja

Júlia 90. A Kétarcú Lány (Roberta Leigh) 1994 (2kép+tartalom )

Siemens C75 (2005) Kezelési Útmutató (Magyar)

Orvosregények 1. Mona Nővér Esküvője (Katrin Kastell) 1990 (6kép+tarta

Júlia Bestseller 1994/2 Hazugságok Hálójában (Marsha Alexander) 2kép+t

Headset (Ver. 9) teszteletlen

A Fekete Nyíl (R. L. Stevenson) 1980 (Ver. 2) 8kép+tartalom

Az Italok Világa, a Világ Italai (1987) 7kép+tartalom

Philips DVD Táv (sérült, hiányos) rendben működik

Biológia 7. Tankönyv (2015) 6kép+tartalom

Amire Nincs Magyarázat (1990) 7kép+tartalom

Orion DVD Táv (4200HC) hiányos, rendben működik

Ablak Kilincs (Ver. 1) Alu 15cm

Logitech Quickcam 9. 5 (CD) 2006 (jogtiszta) ;

Panasonic TX-47ASM651 típusú 2014-es TV (bontott) Bluetooth

Bengáli Tűz (G. Hajnóczy Rózsa) 1981 (foltmentes 1; 9kép+tartalom

Opel Summer Hits CD (2008) jogtiszta

Felni (Ver. 3) 1db Piros 13 Colos

Elka 55 Kasszagép (Magyar Posta) kb. 1980 (sérült)