Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 13.

A Szerelem Mágiája (Szepes Mária) 1990 (8kép+tartalom) Termékkód: 1062346534

Fixár: 1.000 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 26 nap, 8 óra
2026. Febr. 08. 17:41

1.000 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13558)

A Szerelem Mágiája (Szepes Mária) 1990
Vízöntő Könyvek sorozat

belül foltokat nem láttam, borító halványan foltos

kiadó : Holnap Kiadó , Budapest
kiadás Éve : 1990
nyelve : Magyar
azonosító : ISBN 963 345 012 8 , ISSN 0239-1708 , HO 29
típus : pszichológia
oldalak száma : 92 oldal a borítóval együtt
mérete : 18.5 x 12.5 x 0.5 cm és 80gramm
készítette : Dabasi Nyomda (89-1905)
eredeti ára : 58.- Ft

Nincs ember, aki kételkedve abban, hogy a szerelem életünk egyik legfontosabb jelensége, amely átszövi és befolyásolja minden cselekedetünket. Mégis kevesen tudják, hogyan alakul ki ez az elementáris érzés, milyen összetevői vannak?
Századunk nagy pszichológusai: Freud, Adler, Jung kerestek választ e kérdésre. Szepes Mária könyvében egy negyedik felfogásra lelhetünk, amely a keleti bölcseletből és a misztikus tanításokból eredeztethető. A szerelem ördögi és angyali erők harca az emberben, a szerelem a teremtés utáni vágy. A két erő harcából ha az "ördögi", a "démoni" kerül ki győztesen, a szerelmi érzés betegessé válik: mazochistákká, szexőrültekké, szadistákká, erkölcstelenekké válunk. A valós, igaz értékek helyét az ital, a kábítószer, a pénz foglalja el. Helyes úton akkor járunk, ha sikerült az "angyali" erőket győzelemre juttatnunk. Hogyan érhetjük ezt el? Hogyan találjuk meg a számunkra legkedvezőbb partnert? Hogyan őrizhetjük meg a szerelem kezdeti hőfokát, erejét? Hogyan alakíthatjuk ki a testi és lelki kapcsolat harmóniáját? Mit kell tennünk, hogy házasságunk boldog legyen, hogy partnerünk és mi magunk is teljes életet éljünk?
Ezekre és más, mindenkit érintő, érdeklő kérdésre keresi a választ új művében Szepes Mária, A Mindennapi élet mágiája című nagysikerű könyv szerzője.

tartalomjegyzék :
Nemi ösztön, hatalomvágy, metafizikai éhség 5
A mágikus definíció 8
A nemiség gyökerei 10
Narkózis, mámor, kéj, extázis 12
Aszkéták és pervertáltak 16
Duálteória és valóság 18
Nemi viszony, szerelem, házasság 21
A harmonikus együttélés feltételei és mantrái 36
Állat, démon és angyal 66
Szómagyarázat 72
tartalom 75

imgbox.com/g/bbEMoj9kTr

minden külön fényképezve azt adjuk ami a képeken van nem másikat

Árverés kezdete: 2026. Jan. 09. 17:41
Árverés vége: 2026. Febr. 08. 17:41
Termék megtekintve: 108

Júlia 384. Vaklárma (Catherine George) 2007 (3kép+tartalom )

Romana 72. Egy Malomban Őrölünk (Annabel Murray) 1994 (romantikus 1;

Kard és Szerelem (Nagy László) 1985 (10kép+tartalo m)

DIN Kábel (Ver. 15) 2m (teszteletlen& #41;

Telenor OneTouch C (2012) Üres Doboz

Aki Isten Nevében Szól (Rozmann Károlyné) 2002 (újszerű) 8kép+tartalom

Nokia 101 (2012) Üres Doboz

Orvosi Szótár (Brencsán János) 1975 (viseltes) 8kép+tartalom

Ipari Dugasz 3 Lábú Használt

Keresztapa Story (Hirsch Tibor) 1991 (8kép+tartalom )

Sony Ericsson T230 (2003) Üres Doboz (tojástartóval )

National Geographic Magyarország 2007/11 November (10kép+tartalo m)

Kecskemét 2004 (CD nélkül) Turisztikai Kiadvány (6kép+tartalom )

Az Elhízás Eufénikai Megelőzése (1993)

Piezós Öngyújtó (teszteletlen& #41;

Éjféltől Reggelig (Bihari Klára) 1972 (6kép+tartalom )

Gurulós Bőrönd (Ver. 1) Homokszínű (sérült)

LADA Kuplungház (Ver. 2) bontott

Aknamező I. (Zalka Miklós) 1961 (viseltes) 8kép+tartalom

Nagy BME Nyelvvizsgakönyv Francia Középfok CD (2018) teszteletlen