Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 15.

A Szerelem Mágiája (Szepes Mária) 1990 (8kép+tartalom) Termékkód: 1062346534

Fixár: 1.000 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 24 nap, 8 óra
2026. Febr. 08. 17:41

1.000 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13622)

A Szerelem Mágiája (Szepes Mária) 1990
Vízöntő Könyvek sorozat

belül foltokat nem láttam, borító halványan foltos

kiadó : Holnap Kiadó , Budapest
kiadás Éve : 1990
nyelve : Magyar
azonosító : ISBN 963 345 012 8 , ISSN 0239-1708 , HO 29
típus : pszichológia
oldalak száma : 92 oldal a borítóval együtt
mérete : 18.5 x 12.5 x 0.5 cm és 80gramm
készítette : Dabasi Nyomda (89-1905)
eredeti ára : 58.- Ft

Nincs ember, aki kételkedve abban, hogy a szerelem életünk egyik legfontosabb jelensége, amely átszövi és befolyásolja minden cselekedetünket. Mégis kevesen tudják, hogyan alakul ki ez az elementáris érzés, milyen összetevői vannak?
Századunk nagy pszichológusai: Freud, Adler, Jung kerestek választ e kérdésre. Szepes Mária könyvében egy negyedik felfogásra lelhetünk, amely a keleti bölcseletből és a misztikus tanításokból eredeztethető. A szerelem ördögi és angyali erők harca az emberben, a szerelem a teremtés utáni vágy. A két erő harcából ha az "ördögi", a "démoni" kerül ki győztesen, a szerelmi érzés betegessé válik: mazochistákká, szexőrültekké, szadistákká, erkölcstelenekké válunk. A valós, igaz értékek helyét az ital, a kábítószer, a pénz foglalja el. Helyes úton akkor járunk, ha sikerült az "angyali" erőket győzelemre juttatnunk. Hogyan érhetjük ezt el? Hogyan találjuk meg a számunkra legkedvezőbb partnert? Hogyan őrizhetjük meg a szerelem kezdeti hőfokát, erejét? Hogyan alakíthatjuk ki a testi és lelki kapcsolat harmóniáját? Mit kell tennünk, hogy házasságunk boldog legyen, hogy partnerünk és mi magunk is teljes életet éljünk?
Ezekre és más, mindenkit érintő, érdeklő kérdésre keresi a választ új művében Szepes Mária, A Mindennapi élet mágiája című nagysikerű könyv szerzője.

tartalomjegyzék :
Nemi ösztön, hatalomvágy, metafizikai éhség 5
A mágikus definíció 8
A nemiség gyökerei 10
Narkózis, mámor, kéj, extázis 12
Aszkéták és pervertáltak 16
Duálteória és valóság 18
Nemi viszony, szerelem, házasság 21
A harmonikus együttélés feltételei és mantrái 36
Állat, démon és angyal 66
Szómagyarázat 72
tartalom 75

imgbox.com/g/bbEMoj9kTr

minden külön fényképezve azt adjuk ami a képeken van nem másikat

Árverés kezdete: 2026. Jan. 09. 17:41
Árverés vége: 2026. Febr. 08. 17:41
Termék megtekintve: 111

IDE Floppy Kábel (Ver. 7) teszteletlen

Lángoló Rácsok (Nemere István) 1987 (megkímélt) ; 5kép+tartalom

New York (VHS turistafilm) 1997 (jogtiszta) ; teszteletlen

Retro vagy Antik Jármű Tükör (sérült)

Kerékpár Ülés Zselés Tömésű, Bőrbevonatos (konzol nélkül)

Geometriai Feladatok Gyűjteménye I. (1985) 6kép+tartalom

Üveg Kancsó (Ver. 2) Tesco 2006 (Török) 1. 3L (újszerű)

LED Táv (teszteletlen& #41;

Muzica Bizantina III. (2002) CD (jogtiszta) ; egyházi zene

A WORD 5. 5 Használata (Szabadhegyi Csaba) 1992 (6kép+tartalom )

A Hermelines Hölgy (Claire Kenneth) 1990 (3kép+tartalom )

Kismalac 2013/11 (189. szám) viseltes (vicclap)

Szenzor (Ver. 2) 90cm (teszteletlen& #41;

Havi Budapest Bérlet Felnőtt 2011 Október (2képpel)

Hálózati Táp 5V 1A (JKY06-SP05010 00) tesztelve

UFO Magazin 1993/4 Április (19. szám) 4kép+tartalom

Grundig HotelTV Táv (rendben működik)

Pajtások a Házban és a Ház Körül (Tasnádi Kubacska András) 1978

VW Polo Műszerfal (1991) VDO (Made in Spain)

Siemens A70 (2005) Üres Doboz