Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 19.

A Vörös Liliom (Anatole France) 1974 (sérült,viseltes) 8kép+tartalom Termékkód: 1062315569

Fixár: 400 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 22 nap, 23 óra
2026. Febr. 11. 09:43

400 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13627)

A Vörös Liliom (Anatole France) 1974 (sérült, viseltes)

sérült és viseltes de rendben olvasható, nem hiányos
botító lejött a kötésről, pár lap kiesik, több lap széle sérült
belül sok lap széle enyhén foltos, pár lapon láttam erősebb foltokat
kívül a borító és a lapélek foltosak, borító gerince sérült-hiányos, díszborító nincs, könyvtári volt

Kiadás Éve : 1974 , 30.000 példány
Eredeti címe : Le Lys Rouge (1894)
Nyelve : Magyar , fordította: Lányi Viktor , utószó: Gyergyay Albert
Azonosító : ISBN 963 07 0058 1
Oldalak száma : 360 oldal a borítóval együtt
Mérete : 19 x 13 x 2 cm és 315gramm
Készítette : Egyetemi Nyomda , Budapest (73.1146)
Eredeti ára : 26.50.- Ft

A vörös liliom France életművében egyedülálló helyet foglal el. Talán éppen ezért váltott ki már több mint egy fél évszázada oly sokoldalú és szenvedélyes vitákat. Vajon az író csupán egy túlfinomult szellemi életet élő szobrász és egy gyönyörű, boldogságot kereső asszony balvégzetű szenvedélyének történetét írja meg? Vagy többet ennél: a múlt század végi társadalom, politika és művészeti áramlatok mesteri tükörképét? Ma már bizionyos: kevés író eleveníti meg számukra ilyen fölényes könnyedséggel a párizsi szalonokban hivalkodó "előkelő" társaságot. A Firenze kék ege alatt és a francia főváros nagyvilági környezetében szövődő szerelem csak még plasztikusabbá teszi Anatole France immár klasszikusá vált írását.

imgbox.com/g/IDpmAOK8Nz

postán csak összevásárlás esetén éri meg

Árverés kezdete: 2026. Jan. 12. 09:43
Árverés vége: 2026. Febr. 11. 09:43
Termék megtekintve: 339

VW Audi Szellőztető Rendszer Alkatrészek (1997) bontott

A Világ Legnagyobb Kérdései (Bolyki Tamás) 2001 (8kép+tartalom )

Dioptriás Szemüveg Keret (Ver. 15)

Fizika 6/4 Hőtan, Rezgések és Hullámok (2001) 7kép+tartalom

McDonald's Játék (Ver. 9) Hupikék Törpike sérült (2000)

Párbaj (Alekszandr Kuprin) 1980 (8kép+tartalom )

Szalvéta (Ver. 86) papír (retró)

Bankemberek (Arthur Hailey) 1984 (5kép+tartalom )

Vallanak az Ősi Krónikák (Földes Péter) 1986 (5kép+tartalom )

A Kutya Hétköznapjai (Szinák János-Veress István) 1986 4kép+tartalom

Műbőr Tok 3-rekeszes Késtartós Erős 35x15cm

Jelky András Kalandjai (Hevesi Lajos) 1971 (8kép+tartalom )

Szeretlek, Rózsabimbó (Dalma Lamb) 1994 (6kép+tartalom )

MKB Bank Reklámanyag

3. Évezred 2014/6 Június (10kép+tartalo m)

LEHEL Hűtőgép Papírjai (1989)

Samsonite Mobil Tartó (erős túra kivitel)

Alföldi Porcelán Bögre Virágmintás (Ver. 1) 6db egyben

Ha az Isten Nyulat Adott. .. (Végh Antal) 1983 (5kép+tartalom )

Az Autó 2011/11 November (10kép+tartalo m)