Az ingyenes aukciós piactér | 2023. Jan 29.

A Vörös Liliom (Anatole France) 1974 (sérült,viseltes) 8kép+tartalom Termékkód: 1062315569

Fixár: 100 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 25 nap, 8 óra
2023. Febr. 24. 04:49

100 Ft Villámár

  zozozozo (28 ) starY.gif
  Minősítések száma: 28
Pozitív minősítés: 28 (100%)

  A felhasználó egyéb termékei (9583)

A Vörös Liliom (Anatole France) 1974 (sérült,viseltes)

sérült, a botító leszakadt a kötésről, pár lap kiesik, több lap széle sérült
rendben olvasható, nem hiányos, nem esik szét lapjaira
belül sok lap széle enyhén foltos, pár lapon láttam erősebb foltokat
kívül a borító és a lapélek foltosak, borító sérült és hiányos a gerincén, díszborító nincs, könyvtári volt

Kiadás Éve : 1974 , 30.000 példány
Eredeti címe : Le Lys Rouge (1894)
Nyelve : Magyar , fordította: Lányi Viktor , utószó: Gyergyay Albert
Azonosító : ISBN 963 07 0058 1
Oldalak száma : 360 oldal a borítóval együtt
Mérete : 19 x 13 x 2 cm és 315gramm
Készítette : Egyetemi Nyomda , Budapest (73.1146)
Eredeti ára : 26.50.- Ft

A vörös liliom France életművében egyedülálló helyet foglal el. Talán éppen ezért váltott ki már több mint egy fél évszázada oly sokoldalú és szenvedélyes vitákat. Vajon az író csupán egy túlfinomult szellemi életet élő szobrász és egy gyönyörű, boldogságot kereső asszony balvégzetű szenvedélyének történetét írja meg? Vagy többet ennél: a múlt század végi társadalom, politika és művészeti áramlatok mesteri tükörképét? Ma már bizionyos: kevés író eleveníti meg számukra ilyen fölényes könnyedséggel a párizsi szalonokban hivalkodó "előkelő" társaságot. A Firenze kék ege alatt és a francia főváros nagyvilági környezetében szövődő szerelem csak még plasztikusabbá teszi Anatole France immár klasszikusá vált írását.

imgbox.com/g/IDpmAOK8Nz

postán csak összevásárlás esetén éri meg

Árverés kezdete: 2023. Jan. 25. 04:49
Árverés vége: 2023. Febr. 24. 04:49
Termék megtekintve: 10

Nokia 6110 (Ver. 18) 1998 Működik 30-as

Felmérő Feladatsorok - Matematika 4. osztály (2004) 8. kiadás

Szövegértés 3. Felmérő Füzet (Nagy Istvánné) 2000 (3. kiadás) új

Bianca 8. Újra Veled, Sok Év Után (Mary Lyons) v1 (Romantikus 1;

Földgömb 2003/04. (194. )szám Július/Augusztus (Tartalomjegyz ékkel)

Chicago Ostroma (Mai Amerikai Elbeszélők) 1977 (5kép+tartalom )

Nokia 6101 (2005) Üres Doboz Gyűjteménybe (3db állapot képpel :)

Amazonkirályfi (Thea Beckman) 1989 (5kép+Tartalom :) SciFi

Szép Lak 2002/7. szám Július (tartalomjegyz ékkel)

Szuperverdák 3. szám Maserati Coupé (Autó nélkül) 4kép+Tartalom

Xiaomi Redmi 4X (2017) Üres Dobozok (Ver. 3) 2db Firkált (3képpel)

Amaro Atya Bűne (Eca de Queiros) 1977 (Ver. 2) sérült (8kép+tartalom )

Atlas R 160 L Retro Számológép kb. 1977 Hibás (2képpel) Gyűjteménybe

Júlia 1999/2 Anyák Napja Különszám v1 3db Romantikus (2kép+Tartalom :)

Siva Utolsó Tánca (Leslie L. Lawrence) 1988 (8kép+tartalom )

DIN Kábel (Ver. 1) 1m (teszteletlen ! !)

Lidérc (Esther G. Wood) 1999 (Krimi) 5kép+tartalom

Bianca 2. Még Mindig Szeretlek (Diana Palmer) Tartalommal :)

Ismeretlen Ismerősök (Szinák János-Veress István) 1980 (8kép+Tartalom )

Xiaomi Redmi 6 (Black) 2018 (Üres Doboz)