Az ingyenes aukciós piactér | 2021. Máj 12.

 Termék kategóriája: Antik, régiség»Antik festmény

Algirnő Termékkód: 1062234939

Fixár: 150.000 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 12 nap, 23 óra
2021. Máj. 25. 13:29
Eladó helye: Lengyeltóti
Szállítási díj: 2.000 Ft

150.000 Ft Villámár

  orion54kalman (0 )

Regisztráció dátuma: 2019.12.19.
  A felhasználó egyéb termékei (9)

 Algirnő, olaj -  vászon jelezve jobbra lent John Bair M. 1884 - 1964 HIRES FESTŐ alkótása kb. 1920-30 körúli, szép,jó állapotban. Mérete, 48 x 42 cm.

Eladó helye: Magyarország Lengyeltóti (8693)
Szállítási díj: 2.000 Ft
Árverés kezdete: 2021. Máj. 04. 13:29
Árverés vége: 2021. Máj. 25. 13:29
Termék megtekintve: 119