Termék kategóriája: Antik, régiség»Antik festmény
Algirnő | Termékkód: 1062234939 |
Algirnő, olaj - vászon jelezve jobbra lent John Bair M. 1884 - 1964 HIRES FESTŐ alkótása kb. 1920-30 körúli, szép,jó állapotban. Mérete, 48 x 42 cm.
Eladó helye: Magyarország Lengyeltóti (8693)
Árverés vége: 2021. Júl. 27. 13:29 Termék megtekintve: 180 |