Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 29.

Az Omnibusz Utasai I. (Louis Aragon) 1976 (8kép+tartalom) Termékkód: 1062313303

Fixár: 800 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 12 óra 55 perc
2026. Jan. 30. 07:53

800 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13671)

Az Omnibusz Utasai I. (Louis Aragon) 1976
A világirodalom Remekei 6.sorozat
csak az I.kötet (a mű két kötetes)

szép megkímélt állapotú
foltokat nem láttam

Kiadó : Európa Könyvkiadó
Kiadás Éve : 1976 , 3.kiadás , 136.800 példány
Eredeti címe : Les Voyageurs de L'Ipériale (1947)
Nyelve : Magyar , fordította: Lányi Viktor (1948) , utószó: Pór Péter
Azonosító : ISBN 963 07 0843 4 (I.)
Oldalak száma : 316 oldal a borítóval együtt
Mérete : 21 x 14.5 x 2 cm és 360gramm
Készítette : Alföldi Nyomda , Debrecen (76.1862.66-14-1)
Eredeti ára : 26.- Ft

Ingerült szóváltások, lappangó gyűlölködés, egy elhibázott házasság lassan gyülemlő mérgei, amelyek megtámadják a lélek rostjait. Céltalan és unalmas szürkeségében kegyetlen világ. A regény főszereplője, Pierre Mercadier, úgy érzi, nem birja már tovább ezt az életet. Már-már megváltást ígérő, hirtelen fellobbanó viharos férfiszerelmének kudarca után menekül, otthagyja családját. Párizs, Velence, Monte-Carlo, a játék vad szenvedélye, még egy utolsó beteljesületlen szerelem. És nincs feloldozás: lassan kipusztul belőle minden emberi érzés, csak a féktelen önzés tébolya marad, s az értelmetlen öregség riasztó magánya, torkot markoló félelmei. Bűnös Mercadier, vagy áldozata a bűnösöknek, a lélektelen kornak? Aragon erre úgy felel, hogy megrajzolja hősét, olyan bonyolultnak, sokrétűnek, amilyen az eleven ember. S köré személyesen összefonódó, szétágazó sorsokat, a századforduló Franciaországának egész színes, nyüzsgő életét.

imgbox.com/g/OAv0q6tN69

Árverés kezdete: 2025. Dec. 31. 07:53
Árverés vége: 2026. Jan. 30. 07:53
Termék megtekintve: 301

Az Én Ábécém (Földesi Katalin) 2012 (6kép+tartalom )

Szalvéta (Ver. 101) papír (retró)

A Fehér Rózsa/Humoristicus Papirszeletek (Jókai Mór) 1913 (viseltes)

KIC PC100 64MB RAM (486-os korszakból) teszteletlen

A Kétszarvú Ember (Jókai Mór) 1973 (8kép+tartalom )

Nokia 2323c-2 (Ver. 10) 2009 (lekódolt) teszteletlen

Panasonic Lumix DMC-FS3 (2008) Üres Doboz + Papírjai

Júlia 104. Bomba Férfi Bomba Nő (Annette Broadrick) 1995 (romantikus 1;

Hammer World 2012/11. szám November (No. 249) poszterrel

Maigret Habozik (Georges Simenon) 1975 (sérült) 8kép+tartalom

Rémálom (David Bergantino) 1995 (8kép+tartalom )

BKV 30 Napos Tanuló Bérlet 2007 November (v2) 2képpel

Sokszínű Matematika 3. Számolófüzet (2010) 6kép+tartalom

Thomas a Gőzmozdony Válogatott Mesék 2. (2007) újszerű (8kép+tartalom )

IV. Henrik I-IV. (Heinrich Mann) 1979 (22kép+tartalo m)

RFT Proxima 408 (DDR) kb. 1976 (működik, hiányos, teszteletlen)

Nappalok és Éjszakák (Konstantin Szimonov) 1946 (10kép+tartalo m)

TV Könyv (1987) 7kép+tartalom

Bánk Bán (Katona József) 1963 (sorszámozott, bőrkötés) 5kép+tartalom

Kate és Leopold DVD Borító (jogtiszta) ;