Az ingyenes aukciós piactér | 2020. Okt 22.

Barbara Wood: Árnyak a napfényben Termékkód: 414052

Fixár: 1.950 Ft Villámár
Árverés vége: 1 nap 22 óra
2020. Okt. 24. 23:43

1.950 Ft Villámár

  Ajus5 (256 ) starT.gif
  Minősítések száma: 256
Pozitív minősítés: 256 (100%)

  A felhasználó egyéb termékei (3558)

Használt, antikvár könyv!

Kenyában, ebben az érintetlen paradicsomban akarja megvalósítani az életét az előkelő angol Treverton család. 1919-ben települ át a család feje az angol ködből az örökös napfénybe feleségével és annak nővérével, Grace-szel, akinek álma: meghonosítani a modern gyógyászatot Afrikában. Ám hamarosan kiderül: Afrika nem alakítható át Nagy-Britanniává, ennek a gyönyörű, vad földnek is vannak évszázados hagyományait, amelyeknek őrzője a vajákos asszony, Wachera Mathenge, a kikuju törzs feje. Ez a kibékíthetetlen ellentét csak fokozódik angol gyarmatosítók és bennszülöttek között, miközben a két család, a Trevertonok és Mathengék sorsa szerelemben és gyűlöletben folyton-folyvást találkozik. Ősi, sötét átkok teljesednek be, a két család tragikus véget ér, Kenya pedig a ?napfény országa? önálló állammá lesz.

A vételár megérkezése után azonnal postázom, MISKOLCON személyes átvétel megoldható!

Sima levélként nem postázok, utánvétel nincs!

Jelenleg futó aukcióimat itt nézheted meg, rengeteg más könyvet is találsz köztük. Köszönöm az érdeklődést!

? Ajus

Árverés kezdete: 2020. Okt. 17. 23:43
Árverés vége: 2020. Okt. 24. 23:43
Termék megtekintve: 821

Álomszép pink csiszolt topáz köves aranyozott gyűrű - Vadonatúj!

HANNAH MONTANA 70 darabos puzzle kirakó - Vadonatúj!

Göncz Árpád: Sodrásban I-II.

David Rosenfelt: Az eltűnt bizonyíték

Peter James: Félhomály

Roberta Leigh: Feleségnek alkalmatlan - Romana 33.

Pajkos mesék 4. - Erotikus történetek

Mary Jo Putney: Tánc a szélben

Steve Alten: A lázadó Góliát

Rita Rainville: Bízz az ösztöneidben! - Romana 117.

Tanuljunk könnyen gyorsan franciául

Ligeti Róbert: István király - Olvass magadnak

Day Leclaire: Kalózok sarja - Júlia 271.

Debbie Macomber: A legjobb döntés - Bianca 81.

Sherryl Woods: A szerelemért! - Második Esély a Boldogságra 1.

Joanna Neil: Ölelés a dzsungelben - Romana 115.

Álmok könyve - Álomfejtés kártyával

Pókember sárkány sárkányeregetéshez 61 cm x 128 cm

Ma én mesélek - 45 mese

Sandra Brown: Megtaláltalak