Az ingyenes aukciós piactér | 2024. Nov 9.

Bella 8. Kényszerhelyzet (Mary McLean) 1993 (8kép+tartalom) Termékkód: 1062321966

Fixár: 700 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 3 nap, 9 óra
2024. Nov. 12. 12:47

700 Ft Villámár

  zozozozo (51 ) starB.gif
  Minősítések száma: 51
Pozitív minősítés: 51 (100%)

  A felhasználó egyéb termékei (10685)

Bella 8. Kényszerhelyzet (Mary McLean) 1993
Bella sorozat 8.kötet (Romantika - Kaland - szerelem)

szép állapotban van

Kiadó : Hajja Print Kiadó
Kiadás Éve : 1993
Eredeti címe : Time of Necessity (1993)
Nyelve : Magyar , fordította: nincs benne (1993)
Azonosító : ISBN 963 7798 11 0 , ISSN 1216-3171
Típus : romantikus regény
Oldalak száma : 132+4 oldal a borítóval együtt
Mérete : 18 x 11 x 1 cm és 85gramm
Készítette : Dabasi Nyomda Rt. , Dabas (93-0162)
Eredeti ára : 118.- Ft

Abban még semmi különös nincs, ha két ember találkozik egymással. A probléma ott kezdődik, ha ez a két ember véletlenül összezárva találja magát egy műszaki hiba miatt elromlott liftben. Pláne, ha ez a hiba két emelet között történik, már kész katasztrófa. Főleg abban az esetben, ha a lány elragadóan csinos, a férfi ámulatbaejtően vonzó, és az utóbbi tudatában is van küllemének. Ráadásul a férfi nem is annak vallja magát, aki... Ilyen körülmények között ismerkedik meg egymással Delphine, a gépírólány és Kirk, a jóképű üzemgazdász. Mindketten áhítozva várják a közeledő hétvégét, de a sors közbeszól, és egyre közelebb sodródik egymáshoz a két fiatal...

imgbox.com/g/ViyOaqfHUG

Árverés kezdete: 2024. Okt. 13. 13:47
Árverés vége: 2024. Nov. 12. 12:47
Termék megtekintve: 142

RoSalina Sóslevegő Készülék kb. 1990 (hiányos, teszteletlen)

A Két Hunyadi (Dümmerth Dezső) 1985 (foltmentes 1; 8kép+tartalom

Anyanyelvünk Világa II. (2005) 7. kiadás (6kép+tartalom )

Az Ördög Sarkantyúja (W. Somerset Maugham) 1968 (4kép+tartalom )

LEGO Leírás 60093-2 (2015) (6125236)

Rippl-Rónai Múzeum Kaposvár (1950-es évek)

PEZ (Ver. 2) 2009 (üres)

Your Exam Success CD2 (tankönyvmellé klet) 2018 (jogtiszta) ; tesztelve

Eldobható Örömlányok (Henry Whitecrow) 1991 (viseltes) 6kép+tartalom

Nokia Headset (HS-5) rendben működik (6kép+típusok& #41;

Romana 7. Az Inkák Aranykincse (Annabell Murray) 1989 (6kép+tartalom )

Egyéni Frizura (Elke Bolz) 1994 (8kép+tartalom )

Kirakat (Csiki László) 1981 (8kép+tartalom )

A TV-vételtechnika Gyakorlata (Gyurkovics Attila-Kun József) 1983

WildLife Park (2003) CD (PC játék) jogtiszta

Feleséget Keresek (Maria Hammer) 1991 (6kép+tartalom )

Szép Lak 2002/5. szám Május (tartalomjegyz ékkel)

BKV Havibérlet Tanuló 2008 Április (2képpel)

A Rejtély Titka (Stephen Leacock) 1969 (8kép+tartalom )

Nokia 3510i (Ver. 1) 2002 (sérült, hiányos, teszteletlen)