Bellefleur avagy Családi Átok I. (Joyce Carol Oates) 1986 (5kép+Tartal | Termékkód: 1062125684 |
Bellefleur avagy Családi Átok I. (Joyce Carol Oates) 1986
csak az I. kötet
remek állapotban van :)
Kiadó : Árkádia , Budapest
Kiadás Éve : 1986
Eredeti címe : Bellefleur
Nyelve : Magyar , fordította: Szilágyi Tibor
Azonosító : ISBN 963 307 047 3 össz , ISBN 963 307 050 3
Típus : Szépirodalom
Oldalak száma : 578(I.kötet) oldal a borítóval együtt
Mérete : 20 x 12 x 3 cm
Készítette : Alföldi Nyomda , Debrecen (6961.66-14-1)
Eredeti ára : ???.-Ft
Bellefleur: egy kastély, amely már kívülről szemlélve is meghökkentő, hiszen számtalan falával, tornyával,
tornyocskájával és minaretjével úgy fest, "mintha lázálomban tervezték volna, amikor a képzelet túlszökken
önmagán, és egyre lázasabb és mohóbb lesz..." Egy kastély, amelyben fennállásának 130 éve alatt egymást
érik a furcsábbnál furcsább események. Valaki bezárkózik egy szobába, és nyomtalanul eltűnik; valaki
lemegy a pincébe, és többé nem kerül elő, egy óra visszafelé jár; egy tükör néha nem egészen tükörképet
mutat... de mindez nem is olyan meglepő, hiszen itt élők és holtak "élnek" egy fedél alatt. Bellefleur:
egy család, az újvilágba áttelepült XVIII. századi francia arisztokrata, Jean-Pierre Bellefleur
leszármazottai egy család, amelyben gyakoriak a végzetesen szerencsétlen frigyek, gyakoriak az "érdekes
halálesetek", egy család, amelynek tagjai a pénz, a hatalom, a politikai karrier, a lovak, az autók, a
kártya, az ital, a vadászat, a fogadások, a bosszú megszállottai. Van köztük gyilkos és költő, szent
életű aszkéta és gyerek-zseni, mások és mégis hasonlók. Összeköti őket a Bellefleur-vér.
A Bellefleur-bosszú, a Bellefleur-átok.
Használt, de remek állapotban van :)
imgbox.com/g/cLhn9e3vk3
Minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat .
Személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta .
Árverés vége: 2024. Jún. 05. 18:33 Termék megtekintve: 622 |