Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 30.

Ben Hur (Lewis Wallace) 1972 (5kép+tartalom) Termékkód: 1062206037

Fixár: 1.000 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 7 nap, 6 óra
2026. Febr. 06. 16:03

1.000 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13679)

Ben Hur (Lewis Wallace) 1972

díszborító nincs

Kiadó : Ecclesia Könyvkiadó
Kiadás Éve : 1972
Eredeti címe : nincs benne (1880)
Nyelve : Magyar , fordította: Gallius Béla , bevezető: Balássy László
Típus : történelmi regény, bibliai regény
Oldalak száma : 224 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20.5 x 14.5 x 1.5 cm és 260gramm
Készítette : Egyetemi Nyomda , Budapest (72.7297)
Eredeti ára : ??.- Ft

Az író élete elválaszthatatlan a kortól, amelyben alkotott. Következésképpen az író életműve is része a kornak, amelyben létrejött. A szűkebb és tágabb környezet éppúgy formálója, mint a művész, aki műfaji keretbe foglalta és verset, novellát, regényt vagy drámát írt belőle. Lewis Wallace-nak - a Ben Hur írójának - élete és műve is hozzátartozik a XIX. századbeli Amerikához, annak történelméhez és irodalmához. Lehetetlen a kettőt különválasztanunk, lehetetlen a kettőről külön-külön szólnunk.
Az évszázad - Wallace írói tevékenységének évszázada - egyszersmind jelentős szakasza az Északamerikai Egyesült Államok fejlődésének is. Társadalmi, gazdasági, kulturális eredményei összefüggnek a világ történéseivel éppúgy, ahogyan egymással és magával a művel.

imgbox.com/g/uRe4IqSyM6

Árverés kezdete: 2026. Jan. 07. 16:03
Árverés vége: 2026. Febr. 06. 16:03
Termék megtekintve: 585

Szeretem az Életet (Christine Arnothy) 1990 (sérült) 4kép+tartalom

Gyilkos Jár Közöttünk (Nicolae Stefanescu) 1971 (7kép+tartalom )

A Balogh Család Története III. (Veres Péter) 1978 (9kép+tartalom )

Praktika 2002/9. szám Szeptember (tartalomjegyz ékkel)

iPhone 5 és 5S Tok (Ver. 5) új (műanyag fehér figurás) ár. -/db

Veszélyes Viszony (Joan Smith) 1994 (foltmentes 1; 7kép+tartalom

Könyvtári Mérőke Thomas 60-130cm (2008) sérült

Játék a Tisztességgel (Berkesi András) 1967 (8kép+tartalom )

Álom Hajó 1. S. O. S. Szerelem a Fedélzeten (Beate Ambros) 2kép+tartalom

Nokia C5-00 (2011) Üres Doboz (Ver. 3) 5MP

Projector (hiányos, teszteletlen)

Fel Kellett Állnom (Marosán György) 1989 (8kép+tartalom )

Bucok és a Többiek (Beat Brechbühl) 1986 (9kép+tartalom )

Samsung Hálózati Töltő (ATADS30EBE 1; Ver. 2 (rendben működik)

Földgömb 2008/7 (235. szám) Tematikus szám - Mozgásban (7kép+tartalom )

Egy Hölgy Arcképe (Henry James) 1976 (Ver. 2) 8kép+tartalom

Ericsson GH 388 (1997) Üres Doboz

Az Amazonok Lázadása (Klaus Rainer Röhl) 1986 (8kép+tartalom )

Kárhozat (Clive Barker) 1991 (foltmentes 1; 7kép+tartalom

Magyarország Történeti Kronológiája I-IV. (1981-82) 22kép+tartalom