Az ingyenes aukciós piactér | 2024. Ápr 16.

Bertrice Small: Vad Jázmin 1-2. Termékkód: 491986

Fixár: 4.000 Ft Villámár
Árverés vége: 1 nap 1 óra
2024. Ápr. 18. 03:31

4.000 Ft Villámár

  Ajus5 (278 ) starT.gif
  Minősítések száma: 279
Pozitív minősítés: 278 (99.6%)
Semleges minősítés: 1 (0.4%)

  A felhasználó egyéb termékei (3365)

Használt könyv!

A gyönyörű, finom és okos Jaszaman hercegnő fiatal életében két férfi játszik meghatározó szerepet - az iránta bűnös szenvedélyt tápláló féltestvére, Szálim, és ifjú férje, Dzsamal kán. Szerető hitvese oldalán meglelt boldogságának azonban hamar vége szakad, amikor Dzsamalt meggyilkolják. Jaszaman Angliába menekül a bátyja elől, édesanyja családjához. Itt végre találkozik még mindig csodálatosan szép anyjával, Velvettel, és legendás nagyanyjával, Skye O'Malley de Mariscóval... Bertrice Small újabb romantikus kalandokkal teli regénye a 17. századi India egzotikus világába röpít bennünket, majd megmutatja azt is, milyen az élet ugyanekkor az angliai királyi udvarban...

Sima levélként vagy utánvétellel nem postázok!
Köszi, csere nem érdekel!
Miskolcon személyes átvétel lehetséges!

? Ajus

Árverés kezdete: 2024. Ápr. 15. 03:31
Árverés vége: 2024. Ápr. 18. 03:31
Termék megtekintve: 915

Betty Mahmudi - William Hoffer: Lányom nélkül soha

Júlia szerelmes milliomosok Penny Jordan Helen Brooks Lynne Graham

Stephen King: A mumus - Lopakodó árnyak

Rózsaszín jáde tibeti ezüst karkötő - Vadonatúj!

Carol McCleary: A gyilkosság illúziója

Mary Lynn Baxter: Üsd-vágd! - Tiffany 116.

Astrid Meredith: Bűvös kör - Laura 5.

Meagan McKinney: Hajnalhasadás

Eva Rutland: Minden nap ünnep - Romana 82.

Manda Scott: Boudica - A bika látomása

David Eddings: A gyémánt trón

Linwood Barclay: Búcsú nélkül

Álomszép elegáns csiszolt akvamarin köves aranyozott gyűrű - Vadiúj!

Katherine Stone: Egy másik szerelem

Jackie Braun: Cseréljünk életet! - Bianca 186.

Lynn Bulock: Szeretetszolgálat - Szívhang 72.

Emma Darcy: Illatos eukaliptuszok - Romana 88.

Caroline Harris: Bálnák és delfinek

Stephanie Wyatt: Most igazán? - Júlia 77.

Sherry Jones: Aisha, a hit védelmezője