Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 1.

Bohémek és Pillangók (Bókay János) 1959 (10kép+tartalom) Termékkód: 1062319772

Fixár: 700 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 3 nap, 3 óra
2026. Jan. 04. 12:16

700 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13358)

Bohémek és Pillangók (Bókay János) 1959
Puccini Életregénye

nem hibátlan de rendben olvasható, nem hiányos, nem esik szét
belül sok lap széle enyhén halványan foltos, pár lap erősebben, kötés megtört és megnyílt
kívül a borító és a lapélek kissé foltosak, díszborító viseltes-sérült-javított-foltos

Kiadó : Zeneműkiadó Vállalat
Kiadás Éve : 1959 , 20.000 példány
Azonosító : Z. 2697-a
Típus : életrajzi regény
Oldalak száma : 488 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20.5 x 15 x 3 cm és 555gramm
Készítette : Révai-nyomda , Budapest (47713)
Eredeti ára : 48.- Ft

A nagy olasz zeneszerző születésének századik évfordulója alkalmából jelenik meg Bókay János új könyve. Indokolt és méltányos, hogy a világszerte megjelenő Pucchini-könyvek között magyar írók művei is napvilágot lássanak, hiszen a mester nem egy operája - külföldi bukás után - éppen Budapestről indult el a nemzetközi siker útjára s Puccini maga többször is szívesen időzött fővárosunkban, amelynek operai közönsége megértette és lelkesen ünnepelte muzsikáját. Bókay János - akinek Puccini atyai barátja volt, a zeneköltő egyéniségének és munkásságának alapos ismerője - a regényíró gazdag képzeletével és az életrajzíró lelkiismeretességével írta meg ezt az érdekfeszítő, izgalmas könyvet a nagy ember és nagy művész sorsáról.

imgbox.com/g/ZwqX96SkuG

Árverés kezdete: 2025. Dec. 05. 12:16
Árverés vége: 2026. Jan. 04. 12:16
Termék megtekintve: 252

Agrárgazdaságtan (VA) 1984 (8kép+tartalom )

Júlia 128. Szerelem Zöldben (Pepper Adams) v2 (2kép+tartalom )

Kingston DDR1 400MHz 512MB RAM (Ver. 1) teszteletlen

Orvosregények 1. Mona Nővér Esküvője (Katrin Kastell) 1990 (6kép+tarta

Telefonkártya 1994/09 - MOL (viseltes)

Játék Figura (Ver. 9) Golyó 990G

LEGO Leírás 7346-2 (2012) (6014893/60150 18/131301-2)

Gázgyújtó Piezós Gázos (sérült, hiányos, teszteletlen)

Karce 402 Számológép (hibás, sérült, hiányos)

Romana 71. Én Már Választottam (Susan Napier) 1994 (6kép+tartalom )

Menj Csak a Szíved Után (Eva Gay Benet) 1993 (6kép+tartalom )

Az Angyal - Gyors Nők (1966) VCD (feliratos) ;

Az Ezredes (Berkesi András) 1982 (8kép+tartalom )

PC World 2004/5 CD1 (jogtiszta) ;

Cárok és Kalandorok (Szvák Gyula) 1982 (5kép+tartalom )

A Porban (Török Gyula) 1974 (5kép+tartalom )

Kémvilág Magyarországon (Takáts Sándor) 1980 (szétesik) 6kép+tartalom

Plüss (Ver. 6) Almácska (Sandy) kb. 1992

Örökké I-II. (Leiner Laura) 2013 (16kép+tartalo m)

Veszélyes Idősík (Tőke Péter) 1988 (5kép+tartalom )