Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 17.

Bohémek és Pillangók (Bókay János) 1963 (viseltes) 7kép+tartalom Termékkód: 1062244846

Fixár: 500 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 28 nap, 21 óra
2026. Febr. 15. 22:01

500 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13610)

Bohémek és Pillangók (Bókay János) 1963 (viseltes)
Puccini Életregénye

kissé viseltes de rendben olvasható, nem hiányos, nem esik szét
lapok kissé hullámosak és halványan foltosak de nem enyhén, kötés megtört, borító és lapélek kissé foltosak

Kiadó : Zeneműkiadó Vállalat , Budapest
Kiadás Éve : 1963 , 5.kiadás , 10.500 példány
Azonosító : Z. 2697/d , ZE-5-d-6365
Típus : életrajzi regény
Oldalak száma : 608 oldal a borítóval együtt
Mérete : 19 x 13.5 x 3 cm és 535gramm
Készítette : Révai-nyomda , Budapest (12766)
Eredeti ára : 48.- Ft

A nagy olasz zeneszerző születésének századik évfordulója alkalmából jelenik meg Bókay János új könyve. Indokolt és méltányos, hogy a világszerte megjelenő Puccini-könyvek között magyar írók művei is napvilágot lássanak, hiszen a mester nem egy operája - külföldi bukás után - éppen Budapestről indult el a nemzetközi siker útjára s Puccini maga többször is szívesen időzött fővárosunkban, amelynek operai közönsége megértette és lelkesen ünnepelte muzsikáját. Bókay János - akinek Puccini atyai barátja volt, a zeneköltő egyéniségének és munkásságának alapos ismerője - a regényíró gazdag képzeletével és az életrajzíró lelkiismeretességével írta meg ezt az érdekfeszítő, izgalmas könyvet a nagy ember és nagy művész sorsáról.

7db képet töltöttem fel róla :
imgbox.com/g/YkgCT0Sml0

Árverés kezdete: 2026. Jan. 16. 22:01
Árverés vége: 2026. Febr. 15. 22:01
Termék megtekintve: 544

Hód Küldetése (Mattyasovszky Jenő) 1969 (5kép+tartalom )

Autó Motor 1995/4 (10kép+tartalo m)

Kivégzések Könyve (James Bland) 1994 (megkímélt) ; 6kép+tartalom

Karate a Legendák Sportja (Tótisz András-Gulyás Péter) 1983 (6kép+tart

DIN Kábel (Ver. 14) 140cm (teszteletlen& #41;

A Medalion Titka (Karl Heinz Weber) 1988 (5kép+tartalom )

Coca Cola Music - MTV Hip-Hop 5046-70897-2 (CD) 2003 (jogtiszta) ;

Verdi (Vincent Sheean) 1973 (10kép+tartalo m)

Tina Turner - The Very Best (Vol. 1) kazetta (teszteletlen& #41;

Suzuki CD Kiváló Technikusi Program EPI (jogtiszta) ; teszteletlen

Lady L. (Romain Gary) 1979 (8kép+tartalom )

Tanga 4. Megtalált Szerelem (Della Spring) 1990 (2kép+tartalom )

Bianca 48. Jelszó Szerelem (Barbara Bretton) v1 (romantikus 1;

Telefonkártya 1998/05 - Nonstop Bank (sérült)

Vonattal a Föld Körül (Magyar Könyvklub) 1995 (9kép+tartalom )

EliteMT PC100 100MHz RAM (Ver. 2) teszteletlen

Naplónak Indult (Ember Mária) 2005 (foltmentes 1; 7kép+tartalom

Das Baumchen (1990) német nyelvű

A Frontsebész (Frank G. Slaughter) 1983 (viseltes) 8kép+tartalom

National Geographic Magyarország 2006/10 Október (10kép+tartalo m)