Az ingyenes aukciós piactér | 2024. Ápr 24.

Bohémek és Pillangók (Bókay János) 1963 (viseltes) 7kép+tartalom Termékkód: 1062244846

Fixár: 100 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 29 nap, 13 óra
2024. Máj. 24. 09:29

100 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (10449)

Bohémek és Pillangók (Bókay János) 1963 (viseltes)
Puccini Életregénye

viseltes de rendben olvasható, nem hiányos, nem esik szét
lapok hullámosak és halványan foltosak, kötés megtört

Kiadó : Zeneműkiadó Vállalat , Budapest
Kiadás Éve : 1963 , 5.kiadás , 10.500 példány
Azonosító : Z. 2697/d , ZE-5-d-6365
Típus : életrajzi regény
Oldalak száma : 608 oldal a borítóval együtt
Mérete : 19 x 13.5 x 3 cm és 535gramm
Készítette : Révai-nyomda , Budapest (12766)
Eredeti ára : 48.- Ft

A nagy olasz zeneszerző születésének századik évfordulója alkalmából jelenik meg Bókay János új könyve. Indokolt és méltányos, hogy a világszerte megjelenő Puccini-könyvek között magyar írók művei is napvilágot lássanak, hiszen a mester nem egy operája - külföldi bukás után - éppen Budapestről indult el a nemzetközi siker útjára s Puccini maga többször is szívesen időzött fővárosunkban, amelynek operai közönsége megértette és lelkesen ünnepelte muzsikáját. Bókay János - akinek Puccini atyai barátja volt, a zeneköltő egyéniségének és munkásságának alapos ismerője - a regényíró gazdag képzeletével és az életrajzíró lelkiismeretességével írta meg ezt az érdekfeszítő, izgalmas könyvet a nagy ember és nagy művész sorsáról.

7db képet töltöttem fel róla :
imgbox.com/g/YkgCT0Sml0

postán csak összevásárlás esetén éri meg

Árverés kezdete: 2024. Ápr. 24. 09:29
Árverés vége: 2024. Máj. 24. 09:29
Termék megtekintve: 363

A Gyilkos Mindig Visszatér (Lőrincz L. László) 1990 (5kép+Tartalom )

Szivecske (Blaskó Mária) 1932 (viseltes) 8kép+tartalom

PC Játék Jogtiszta (Ver. 2) Soldiers DVD (Magyar)

BKV Autóbuszbérlet 1993 Július (2képpel) foltos

Huawei Y625 (2015) sérült, hiányos, hibás

Geri Gábor I. Gyere Bújj Hozzám (1994) jogtiszta (teszteletlen& #41;

Séta Budapesten Városnéző Társasjáték Antik (1967) hiányos

Játék Figura (Ver. 3) Mesefigura

Bianca 25. Az Év Esküvője (Elda Minger) v1 (romantikus 1;

A Pilis Turistaútjai (térkép) 1956

Havi Bp-Bérlet Felsőoktatásban Tanulóknak 2013 Október (2képpel)

Nokia Headset (7210) új

A Bizalom (Anna Seghers) 1970 (7kép+tartalom )

Karate a Legendák Sportja (Tótisz András-Gulyás Péter) 1983 (6kép+tart

Rockszámla (Dám László) 1987 (Riport/Életra jz) 8kép+tartalom

Ultronic Számológép (kb. 2002) Rendben Működik

Magyar Nyelv 9. Tankönyv (2013) 7kép+tartalom

Idők Rostáján (Major Ottó) 1967 (újszerű) 6kép+tartalom

Bokszbűvölet (Baróti Szabolcs) 1987 (8kép+tartalom )

Gyöngyharmat (Értavy-Baráth Kata) 1992 (6kép+tartalom )