Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 2.

Bohémek és Pillangók (Bókay János) 1963 (viseltes) 7kép+tartalom Termékkód: 1062244846

Fixár: 500 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 13 nap, 22 óra
2026. Jan. 16. 22:01

500 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13361)

Bohémek és Pillangók (Bókay János) 1963 (viseltes)
Puccini Életregénye

kissé viseltes de rendben olvasható, nem hiányos, nem esik szét
lapok kissé hullámosak és halványan foltosak de nem enyhén, kötés megtört, borító és lapélek kissé foltosak

Kiadó : Zeneműkiadó Vállalat , Budapest
Kiadás Éve : 1963 , 5.kiadás , 10.500 példány
Azonosító : Z. 2697/d , ZE-5-d-6365
Típus : életrajzi regény
Oldalak száma : 608 oldal a borítóval együtt
Mérete : 19 x 13.5 x 3 cm és 535gramm
Készítette : Révai-nyomda , Budapest (12766)
Eredeti ára : 48.- Ft

A nagy olasz zeneszerző születésének századik évfordulója alkalmából jelenik meg Bókay János új könyve. Indokolt és méltányos, hogy a világszerte megjelenő Puccini-könyvek között magyar írók művei is napvilágot lássanak, hiszen a mester nem egy operája - külföldi bukás után - éppen Budapestről indult el a nemzetközi siker útjára s Puccini maga többször is szívesen időzött fővárosunkban, amelynek operai közönsége megértette és lelkesen ünnepelte muzsikáját. Bókay János - akinek Puccini atyai barátja volt, a zeneköltő egyéniségének és munkásságának alapos ismerője - a regényíró gazdag képzeletével és az életrajzíró lelkiismeretességével írta meg ezt az érdekfeszítő, izgalmas könyvet a nagy ember és nagy művész sorsáról.

7db képet töltöttem fel róla :
imgbox.com/g/YkgCT0Sml0

Árverés kezdete: 2025. Dec. 17. 22:01
Árverés vége: 2026. Jan. 16. 22:01
Termék megtekintve: 538

Idegen Szavak és Kifejezések Szótára (Bakos Ferenc) 1978 (8kép+tartalo

Sony Discman Megabass (D-11) 1990 (hibás)

Hajnalok Hajnala (Szabó István) 1978 (4kép+tartalom )

SilverCrest Konyhai Rádió (K1011 37756) hibásan működik

Autó Motor 1977/23 (poszer: Ferrari 308 GTB) Wartburg gyár

Auto Atlas CSSR (Cseh) 1964

Nemtudomka Napvárosban (Noszov) 1975 (8kép+tartalom )

Tomica Premium No. 14 McLaren Senna (2018) 1:62 (2022) új

Nokia 6110 (Ver. 20) 1998 (30-as) kontakthibás, sérült

Nokia Headset (HS-7) Ver. 1 (teszteletlen& #41;

Wohnen Heute (Wolfgang Schwarze-Gertrud Adelt) 1975 (szétesik)

CHIP 2002/3 (CD116. ) jogtiszta

Matchbox MLB-91-18 (MB38) Houston Astros (1991) Bontatlan

Csecsemőgondozás, Gyermeknevelés (Benjamin Spock) 1973 (8kép+tartalom )

Szivargyújtó Autóba (Ver. 1) LED-es (teszteletlen& #41;

Szuperverdák 3. szám Maserati Coupé (csak újság) 4kép+tartalom

Zivatar (Mary McLean) 1992 (Ver. 2) 8kép+tartalom

Sonic Radar SN-145A Riasztó kb. 1980 (teszteletlen& #41;

Ideje Van a Szólásnak (Tőkés László) 1993 (dedikált) 10kép+tartalom

Szúrós, mint a Kaktusz (Cynthia Parker) 1990 (6kép+tartalom )