Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 5.

 Termék kategóriája: Könyv, Újság»Egyéb könyvek

Claire Bidwell Smith Az öröklés szabályai c. könyv Termékkód: 1062361611

Jelenlegi ár: 2.980 Ft
Árverés vége: +5 perc 7 óra 27 perc
2026. Jan. 05. 21:12

Minimális ajánlat: 2.980 Ft

  A felhasználó egyéb termékei (1807)

 A halált, a gyászt és a veszteséget öt lépésben engedjük közel magunkhoz: elutasítás, düh, alkudozás, depresszió és belenyugvás. Erre az öt jelképes fejezetre oszlik Claire Bidwell Smith könyve is, amelyben felidézi a szülei halálának árnyékában eltelt fiatalságát, majd azt az utat is, amelyet e súlyos teherrel a lelkében megtett. Hosszú volt ez az út, alkohol és drogok buktatóival, pusztító és függőséget okozó kapcsolatok zsákutcáival. Claire alig múlt tizennégy éves, amikor a szüleinél szinte egyszerre diagnosztizáltak rákbetegséget, és csupán huszonöt éves, amikorra már mindkettőjüket eltemette. A kétségbeesés és a magány eleve kudarcra ítélt kapcsolatokba űzte, amelyben démonaival küzdve megsértett másokat, és maga is megsérült.
Fájdalma egyszerre volt pajzs és gát is: egyfelől védelmezte a további fájdalomtól és a szembenézés kényszerétől, másfelől érzéketlenné tette az élet új lehetőségei iránt. A gát leomlásával azonban végül szembenézett félelmei forrásával és emlékeivel, s végre elfogadta szülei halálát.
Útjának leírása kegyetlenül őszinte és kegyetlenül gyönyörű. Mindnyájunkhoz szól, hiszen a gyász mindennapos tapasztalat, mindnyájunkat utolér. Claire Bidwell Smith küzdelme nem volt hiábavaló: célba érésének egyik bizonyítéka, hogy ma sikeres gyászterapeutaként dolgozik Los Angelesben.

Kikiáltási ár: 2.980 Ft
Árverés kezdete: 2026. Jan. 04. 21:12
Árverés vége: 2026. Jan. 05. 21:12
Termék megtekintve: 92

Kepes Krónika - Történetek könyv

A legédesebb, eredeti Benetton, pöttyös short! -55 %

Sheila Martens Nathifa - igaz történet alapján

Új szuper fejmasszírozó

Szuper csinos nagyon egyedileg megvarrt nadrág

Iphone telefon doboz + ajándék töltő kábel

Barbara Newerla: Kristályokkal az elektroszmog ellen Új könyv

Új lila csikos édes viszkóz vékony pulóver felső Ajándék áron!

Bordó v. borvörös blézer (újszerű) + ajándék hozzá való ruha %%%

Új Steck STR 30 ragasztópisztoly + 2 db ajándék ragasztópatron

Új hő- és páratartalom mérő + ébresztő

Új, Dr. Punto Rosso olasz kislány csizma, lila padlizsán

Újszerű bordó mintás felső L-es

Újszerű, világoskék, Fishbone hosszú farmerkabi, M

Rövid ujjú gombos pulóver[4

Flip-flop férfi papucs alig használt!

Joy magazin újság, vastag tarot kártyák nélkül 2023. 4. lapszám

Intimissi gyönyörű borvörös hálóing

Enigma A huszadik század rejtélyei Új könyv! AkciÓ %%% 7;%%

Cuki kutyulis alvós top, piros fehér csíkos