Claire Thorton: Tűztenger - Arany Széphistória | Termékkód: 459136 |
Használt könyv!
London 1666: a város lángokban áll. A visszavonultan élő Lady Desireé-t szörnyű halál fenyegeti, ám az utolsó pillanatban segítség érkezik. A daliás szőke férfi egyszer már el akarta rabolni, s most valóban magával viszi. Desireé megmenekül a tűzhaláltól, de a szívében tűznél is emésztőbb szenvedély gyúl az angyalarcú idegen iránt, akiről nem tudhatja, önzetlen lovag-e vagy pusztán hozományvadász. Mert a Nagy Tűz idején kiderül, hogy senki sem az, aminek eddig mutatta magát: a felbérelhető kalandor fényes rang várományosa, a hűséges tiszttartó álnok pénzhajhász, míg a visszahúzódó "vénkisasszony" szerelemre vágyó, érzéki teremtés. Palotája a tűz martaléka lesz, ő azonban már nem kívánkozik vissza a magányba, a sötét titkokat rejtő, évszázados épületbe: új életre vágyik, s ezt meg is leli Jacob oldalán, aki ugyan nem egy angyal, de hús-vér szerelmes férfi.
Sima levélként vagy utánvétellel nem postázok!
Köszi, csere nem érdekel!
Miskolcon személyes átvétel lehetséges!
Árverés vége: 2024. Ápr. 21. 02:41 Termék megtekintve: 1164 |