Termék kategóriája: Számítástechnika
Cool Sound PC-s Headset (teszteletlen, sérült) | Termékkód: 1062089178 |
Cool Sound PC-s Headset (teszteletlen, sérült)
Cool Sound Digital Audio HiFi Stereo Headphone
Teszteletlen termék .
Kábelei kiszakadtak a fejhallgató aljából .
A fejhallgató rész jó nagy kb.11x9cm
Fejpánt állítója működik, de kikopott .
Jó kopott a fejpánt belső része és a fejhallgatók belső puha borítása is .
7db képet is töltöttem fel róla :
imgbox.com/g/VgeTG11JOs
Minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat .
Személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta .
Árverés vége: 2024. Márc. 24. 16:28 Termék megtekintve: 992 |