Termék kategóriája: Óra, Ékszer»Karóra
Cosette QUARTZ retro női karóra, Japan MOVT. | Termékkód: 1062081212 |
Stílusos, és elegáns hölgyeknek!
Szép állapotban lévő, klasszikus női karóra. Kopott aranyozással.
Inoxált szögletes számlapján dekoratív arab számjegyekkel, másodperc mutató nélküli kivitel, minőségi japán szerkezettel.
A hátlapon Cosette logó, Stainless steel back, Water resistant, Japan MOVT, HT-717M bevésés. Állítható méretű Skóra Naturalna bőr csattal, egy helyen javított varrással.
Bármilyen alkalmi, vagy hétköznapi viselethez ajánlom.
Egyéb infó: Használt női ékszeróra
Jellemzők, méretek: 30x36mm. fülek, és felhúzó nélkül.
Postaköltség: ha utalod az árát mindössze 500Ft.
Post cost in europe, with bank transfer payment 5?.
Árverés vége: 2024. Márc. 29. 16:27 Termék megtekintve: 861 |