Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 7.

D'Herquancy Grófné (Daniel Lesueur) 1928 (szétesik,viseltes) 8kép+tart Termékkód: 1062312457

Fixár: 800 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 6 nap, 11 óra
2026. Jan. 13. 14:46

800 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13351)

D'Herquancy Grófné (Daniel Lesueur) 1928 (szétesik,viseltes)
Kálvária Ciklis 3. D'Herquancy Grófné

viseltes és szétesik lapjaira
belül több lap kissé foltos, sok lap közepesen foltos, sok enyhén foltos
kívül a borító sérült-javított-foltos, előzéklap hiányzik
a mű nem hiányos és a szövegben nincs sérülés rendben olvasható

Kiadó : Fővárosi Könyvkiadó
Kiadás Éve : 1928 de nincs benne forrás: https://nektar.oszk.hu/hu/manifestation/3402852
Eredeti címe : Calvaire de femme 3. Madame l'ambassadrice (forrás: https://nektar.oszk.hu/hu/manifestation/3402852)
Nyelve : Magyar , fordította: Havas József
Típus : regény , regényciklus része
Oldalak száma : 228-4! oldal a borítóval együtt
Mérete : 19.5 x 13.5 x 2 cm és 310gramm
Készítette : Fővárosi nyomda rt.
Eredeti ára : ?.-

részlet :
Az egész római előkélő világ, mindenki, aki akár az olasz társadalomban, akár a föld minden tájékáról öszeverődött kozmopolita társaságban csak számot tett, ott nyüzsgött, tolongott a villa Borghese parkjában. A csodálatos kertet erre a napra rendelkezésére bocsátották annak a nagy bizottságnak, amely a kalábriai földrengés károsultjainak talpraállítására alakult A jótékony célra fényes ünnepélyt rendeztek, ragyogó virágcsatát, amelynek jövedelme a földrengés sújtotta szerencsétleneké lesz.
Gyönyörű májusi délután volt. Kellemes, enyhe idő, amikor a hőség még nem tikkasztja el az embert, amikor Róma egét ragyogóvá tette, szinte aranyos tisztára mosta a pár nappal ezelőtt még esős időjárás. Az előkelő ünnepély sikere így biztos volt A széles utakon, a Porta del Popolo és a Porta Pinciana között kettős sorban, le és föl, szakadatlanul özönlöttek egymás sarkában a felvirágozott fogatok. A páratlan szépségű keret, a zöldelő gyepszőnyeg, a százados, terebélyes fák, szobrok, ókori oszlopsorok, szökőkutak valami álomszerű, ragyogó ködbe emelték azt a sok mesterkéltséget, izetlenséget, gyerekes léhaságot, ami mind velejár ilyen kocsiparádéval, amikor ezer meg ezer csokor és koszorú hervadozott megfeszítve a hintókon...

imgbox.com/g/zVAxivQFvj

Árverés kezdete: 2025. Dec. 14. 14:46
Árverés vége: 2026. Jan. 13. 14:46
Termék megtekintve: 260

Mini Manó 47. szám (2004)

Coca Cola Pohár (Ver. 3) Barnás-lilás

Sony Ericsson K510i (2006) teszteletlen

Kaliber Évkönyv 2009 (7kép+tartalom )

A Holdfény-Rend Lovagja (Adam Bahdaj) 1975 (szétesik) 8kép+tartalom

Sajtlexikon (1997) foltmentes (6kép+tartalom )

Legyen az Egyik Feleségem (G. Szabó Judit) 1969 (8kép+tartalom )

Fütyülök Rátok. .. (Sípjel) (Toni Schumacher) 1987 (8kép+tartalom )

Tiffany 16. Nem Így Láttam Álmaimban (Mary Tate Engels) v1 (viseltes)

Set Top Box Táv URC61 (Ver. 2) rendben működik

A Lebegő Fiú (Didier Martin) 1980 (viseltes) 8kép+tartalom

Időfutár 3. A Próbák Palotája (2021) 8kép+tartalom

Tomica No. 119 Morita Fire Fighting Ambulance 1:74 (2014) új

Biológia 12. Munkafüzet (2020)

A Francia Kalóz Szeretője (Daphne du Maurier) 1991 (8kép+tartalom )

Aranysas 2002/2 Február (tartalomjegyz ékkel)

Júlia 120. Gyorsposta (Carol Grace) v1 (romantikus 1;

UFO-k (Anne Canadeo) 1992 (5kép+tartalom )

ISB2000 IPTV-vevőegység Család Kezelési Útmutató (magyar)

3. Évezred 2015/8 Augusztus (10kép+tartalo m)