Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 23.

D'Herquancy Grófné (Daniel Lesueur) 1928 (szétesik,viseltes) 8kép+tart Termékkód: 1062312457

Fixár: 800 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 20 nap, 6 óra
2026. Febr. 12. 14:46

800 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13648)

D'Herquancy Grófné (Daniel Lesueur) 1928 (szétesik,viseltes)
Kálvária Ciklis 3. D'Herquancy Grófné

viseltes és szétesik lapjaira
belül több lap kissé foltos, sok lap közepesen foltos, sok enyhén foltos
kívül a borító sérült-javított-foltos, előzéklap hiányzik
a mű nem hiányos és a szövegben nincs sérülés rendben olvasható

Kiadó : Fővárosi Könyvkiadó
Kiadás Éve : 1928 de nincs benne forrás: https://nektar.oszk.hu/hu/manifestation/3402852
Eredeti címe : Calvaire de femme 3. Madame l'ambassadrice (forrás: https://nektar.oszk.hu/hu/manifestation/3402852)
Nyelve : Magyar , fordította: Havas József
Típus : regény , regényciklus része
Oldalak száma : 228-4! oldal a borítóval együtt
Mérete : 19.5 x 13.5 x 2 cm és 310gramm
Készítette : Fővárosi nyomda rt.
Eredeti ára : ?.-

részlet :
Az egész római előkélő világ, mindenki, aki akár az olasz társadalomban, akár a föld minden tájékáról öszeverődött kozmopolita társaságban csak számot tett, ott nyüzsgött, tolongott a villa Borghese parkjában. A csodálatos kertet erre a napra rendelkezésére bocsátották annak a nagy bizottságnak, amely a kalábriai földrengés károsultjainak talpraállítására alakult A jótékony célra fényes ünnepélyt rendeztek, ragyogó virágcsatát, amelynek jövedelme a földrengés sújtotta szerencsétleneké lesz.
Gyönyörű májusi délután volt. Kellemes, enyhe idő, amikor a hőség még nem tikkasztja el az embert, amikor Róma egét ragyogóvá tette, szinte aranyos tisztára mosta a pár nappal ezelőtt még esős időjárás. Az előkelő ünnepély sikere így biztos volt A széles utakon, a Porta del Popolo és a Porta Pinciana között kettős sorban, le és föl, szakadatlanul özönlöttek egymás sarkában a felvirágozott fogatok. A páratlan szépségű keret, a zöldelő gyepszőnyeg, a százados, terebélyes fák, szobrok, ókori oszlopsorok, szökőkutak valami álomszerű, ragyogó ködbe emelték azt a sok mesterkéltséget, izetlenséget, gyerekes léhaságot, ami mind velejár ilyen kocsiparádéval, amikor ezer meg ezer csokor és koszorú hervadozott megfeszítve a hintókon...

imgbox.com/g/zVAxivQFvj

Árverés kezdete: 2026. Jan. 13. 14:46
Árverés vége: 2026. Febr. 12. 14:46
Termék megtekintve: 268

Kütyü Síeléshez (Ver. 3)

Elszabadul a Pokol (Nemere István) 1990 (3kép+tartalom )

Arany Júlia 2. Alkalmi Vétel (Alison York) v1 (2kép+tartalom )

Tomica Premium No. 40 Toyota Sprinter Trueno (AE86) 1983 (1:60) 2020 új

IKEA Edénymosó Kefe Új (301. 495. 65)

Az Angyal - A Profi Terv (1967) VCD (feliratos) ;

A Halál Kertje (Margit Sandemo) 1995 (Jéghegyek Népe 17. ) 7kép+tartalo

Pipere Tükör (kb. 1978)

Kelepcében az Alvilág (Fóti Andor) 1982 (3kép+tartalom )

Röviditalos Pohárka (Ver. 1) Kékes Üvegből

Philips 32PHH4309/88 típusú 2015-ös TV (bontott) elektronika

Romana 1997/4 Nyáridő Különszám (v1) 2kép+tartalom

Panasonic RQ-P33 Walkman (1994) hibás, hiányos

Színes UFO 1995/3 Március (16. szám)

WinTech Egér (RFSWOP-54) ; hiányos, teszteletlen

Sunny Chandler Visszatér (Sandra Brown) 2004 (foltmentes 1; 5kép+tartalo

Színes TV-készülékek Dekódolói (Pálfalvi Jenő) 1982 (8kép+tartalom )

IPM 1990/2 Február (6kép+tartalom )

A Játékos Asszony (D. Szabó László) 1987 (Népszava Kisregények)

Akár az Isten (Robin Cook) 1986 (5kép+tartalom )