Az ingyenes aukciós piactér | 2024. Jún 23.

D'Herquancy Grófné (Daniel Lesueur) 1928 (szétesik,viseltes) 8kép+tart Termékkód: 1062312457

Fixár: 700 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 28 nap, 4 óra
2024. Júl. 21. 12:24

700 Ft Villámár

  zozozozo (50 ) starB.gif
  Minősítések száma: 50
Pozitív minősítés: 50 (100%)

  A felhasználó egyéb termékei (10827)

D'Herquancy Grófné (Daniel Lesueur) 1928 (szétesik,viseltes)
Kálvária Ciklis 3. D'Herquancy Grófné

viseltes és szétesik szinte lapjaira
belül több lap erősen foltos, sok lap közepesen foltos és sok enyhén foltos
kívül a borító sérült-javított és foltos, előzéklap hiányzik
a mű nem hiányos és a szövegben nincs sérülés rendben olvasható

Kiadó : Fővárosi Könyvkiadó
Kiadás Éve : 1928 de nincs benne forrás: https://nektar.oszk.hu/hu/manifestation/3402852
Eredeti címe : Calvaire de femme 3. Madame l'ambassadrice (forrás: https://nektar.oszk.hu/hu/manifestation/3402852)
Nyelve : Magyar , fordította: Havas József
Típus : regény , regényciklus része
Oldalak száma : 228-4! oldal a borítóval együtt
Mérete : 19.5 x 13.5 x 2 cm és 310gramm
Készítette : Fővárosi nyomda rt.
Eredeti ára : ?.-

részlet :
Az egész római előkélő világ, mindenki, aki akár az olasz társadalomban, akár a föld minden tájékáról öszeverődött kozmopolita társaságban csak számot tett, ott nyüzsgött, tolongott a villa Borghese parkjában. A csodálatos kertet erre a napra rendelkezésére bocsátották annak a nagy bizottságnak, amely a kalábriai földrengés károsultjainak talpraállítására alakult A jótékony célra fényes ünnepélyt rendeztek, ragyogó virágcsatát, amelynek jövedelme a földrengés sújtotta szerencsétleneké lesz.
Gyönyörű májusi délután volt. Kellemes, enyhe idő, amikor a hőség még nem tikkasztja el az embert, amikor Róma egét ragyogóvá tette, szinte aranyos tisztára mosta a pár nappal ezelőtt még esős időjárás. Az előkelő ünnepély sikere így biztos volt A széles utakon, a Porta del Popolo és a Porta Pinciana között kettős sorban, le és föl, szakadatlanul özönlöttek egymás sarkában a felvirágozott fogatok. A páratlan szépségű keret, a zöldelő gyepszőnyeg, a százados, terebélyes fák, szobrok, ókori oszlopsorok, szökőkutak valami álomszerű, ragyogó ködbe emelték azt a sok mesterkéltséget, izetlenséget, gyerekes léhaságot, ami mind velejár ilyen kocsiparádéval, amikor ezer meg ezer csokor és koszorú hervadozott megfeszítve a hintókon...

imgbox.com/g/zVAxivQFvj

Árverés kezdete: 2024. Jún. 21. 12:24
Árverés vége: 2024. Júl. 21. 12:24
Termék megtekintve: 118

Lully (Romain Rolland) 1959 (8kép+tartalom )

Csip-Csup Csodák 7. szám (1990) Képregénymagazin

Zámbó Jimmy a Budapest Sportcsarnokban (1999) jogtiszta (teszteletlen

Júlia 389. Féktelenül (Sarah Morgan) 2007 (3kép+tartalom )

Fiat 1900 Granluce (1952) 1:43 (új bontatlan) Hatchette

Omega Kísérlet (Patrick Lynch) 1998 (4kép+tartalom )

Vadnyugati Örvény (B. Darton) 1989 (7kép+tartalom )

Szép Lak 1999/1. szám Január (6kép+tartalom )

HP Hálózati Táp 0957-2231 (32/16V 375/500mA) rendben működik

Albérlet a Síp Utcában (Szilvási Lajos) 1976 (regény) 10kép+tartalom

Kenilworth (Walter Scott) 1971 (foltmentes 1; 5kép+tartalom

Élet Helyett Órák (Dénes Zsófia) 1976 (Visszaemlékez ések) 8kép+tart.

Éjszakai Utazók (Umberto Simonetta) 1984 (4kép+tartalom ) SciFi

Top Gun 1996/4 (4kép+tartalom )

Júlia Bestseller 1994/3 A Sors Akaratából (Penny Jordan) v2 (2kép+Tart

Samsung Keystone 2 GT-E1200M (2012) Üres Doboz

Felragyog a Nap (Pat Dalton) 1991 (8kép+tartalom )

Romana 305. Távszerelem (Mary Lyons) 2004 (Romantikus 1;

Egy Úr az Admiralitásról (Stanislav Budin) 1969 (7kép+tartalom )

Hajtóvadászat a Szaharában (Desmond Bagley) 1985 (5kép+tartalom )