Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 8.

D'Herquancy Grófné (Daniel Lesueur) 1928 (szétesik,viseltes) 8kép+tart Termékkód: 1062312457

Fixár: 800 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 4 nap, 16 óra
2026. Jan. 13. 14:46

800 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13353)

D'Herquancy Grófné (Daniel Lesueur) 1928 (szétesik,viseltes)
Kálvária Ciklis 3. D'Herquancy Grófné

viseltes és szétesik lapjaira
belül több lap kissé foltos, sok lap közepesen foltos, sok enyhén foltos
kívül a borító sérült-javított-foltos, előzéklap hiányzik
a mű nem hiányos és a szövegben nincs sérülés rendben olvasható

Kiadó : Fővárosi Könyvkiadó
Kiadás Éve : 1928 de nincs benne forrás: https://nektar.oszk.hu/hu/manifestation/3402852
Eredeti címe : Calvaire de femme 3. Madame l'ambassadrice (forrás: https://nektar.oszk.hu/hu/manifestation/3402852)
Nyelve : Magyar , fordította: Havas József
Típus : regény , regényciklus része
Oldalak száma : 228-4! oldal a borítóval együtt
Mérete : 19.5 x 13.5 x 2 cm és 310gramm
Készítette : Fővárosi nyomda rt.
Eredeti ára : ?.-

részlet :
Az egész római előkélő világ, mindenki, aki akár az olasz társadalomban, akár a föld minden tájékáról öszeverődött kozmopolita társaságban csak számot tett, ott nyüzsgött, tolongott a villa Borghese parkjában. A csodálatos kertet erre a napra rendelkezésére bocsátották annak a nagy bizottságnak, amely a kalábriai földrengés károsultjainak talpraállítására alakult A jótékony célra fényes ünnepélyt rendeztek, ragyogó virágcsatát, amelynek jövedelme a földrengés sújtotta szerencsétleneké lesz.
Gyönyörű májusi délután volt. Kellemes, enyhe idő, amikor a hőség még nem tikkasztja el az embert, amikor Róma egét ragyogóvá tette, szinte aranyos tisztára mosta a pár nappal ezelőtt még esős időjárás. Az előkelő ünnepély sikere így biztos volt A széles utakon, a Porta del Popolo és a Porta Pinciana között kettős sorban, le és föl, szakadatlanul özönlöttek egymás sarkában a felvirágozott fogatok. A páratlan szépségű keret, a zöldelő gyepszőnyeg, a százados, terebélyes fák, szobrok, ókori oszlopsorok, szökőkutak valami álomszerű, ragyogó ködbe emelték azt a sok mesterkéltséget, izetlenséget, gyerekes léhaságot, ami mind velejár ilyen kocsiparádéval, amikor ezer meg ezer csokor és koszorú hervadozott megfeszítve a hintókon...

imgbox.com/g/zVAxivQFvj

Árverés kezdete: 2025. Dec. 14. 14:46
Árverés vége: 2026. Jan. 13. 14:46
Termék megtekintve: 261

Panasonic TX-47ASM651 típusú 2014-es TV (bontott) kábel (Ver. 4)

Visegrád (Cseke László) 1967 (7kép+tartalom )

Autó Motor 1991/6 (10kép+tartalo m) Hanomag

Részletek A. N. Halas Írásaiból (1994) 2kép+tartalom

Uriah Heep - Greatest Hits (Vol. 2) kazetta (teszteletlen& #41;

Szoba Kilátással (E. M. Forster) 2007 (újszerű) 8kép+tartalom

Róza Leányasszony (Ignácz Rózsa) 1972 (9kép+tartalom )

Panasonic G600 Használati Utasítás (1998)

Magnókazetta (Ver. 31) Philips CD One 90 (teszteletlen& #41;

LEGO Leírás 6674 (1988) 120675 (sérült)

Halló, Tartsay Lakás? (Takács Tibor) 1985 (8kép+tartalom )

Panasonic G600 (1998) üres doboz (tojástartóval )

Olimpia Kabala Plüss Retro (talán Szovjet)

Júlia 90. A Kétarcú Lány (Roberta Leigh) 1994 (2kép+tartalom )

TV Könyv (1987) 7kép+tartalom

Aranyszőke Szenvedély (Diana Morgan) 1991 (8kép+tartalom )

Genius SP-S105 PC Hangfal (megkímélt) ; rendben működik

És Mégis Mozog a Föld I. (Jókai Mór) 1959 (5kép+tartalom )

A Hű Asszony Meg a Rossz Nő (Fekete Gyula) 1967 (10kép+tartalo m)

Kismalac Meg a Farkasok (Móricz Zsigmond) 1985 (viseltes) 6kép+tartalo