Termék kategóriája: Antik, régiség»Antik festmény
Dinnye kóstoló leány, Geiger Richard antik olaj-vászon festménye, szép | Termékkód: 1062056961 |
Eredeti műtárgy az otthonod falára!
A művész festményein több alkalommal is szereplő modellel, a reá jellemző mesteri realisztikus festéssel készült gyönyörű éltkép. A kép az 1900-as évek elején készült. Az elmúlt évtizedek nyomai meg sem látszanak rajta. Élénk telt színekkel hibátlan blondel keretben.
A mester szignójával balra lent.
Ajánlom vendéglőbe, irodába, kiállítási darabként, a lakásod ékszereként.
Ajándékozási szempontból is kiváló választás.
Egyéb infó: Használt műalkotás
Jellemzők, méretek: 60x70cm. kerettel együtt mérve. Látható képméret: 40x50cm.
Postaköltség: ha utalod az árát mindössze 1200Ft. futárral postázva.
Post cost in europe, with bank transfer payment 10?.
Árverés vége: 2024. Máj. 13. 19:21 Termék megtekintve: 970 |