Az ingyenes aukciós piactér | 2024. Jún 18.

 Termék kategóriája: Könyv, Újság»Gazdaság, üzlet

Dr Fehér János : Fejezetek a humánerőforrás menedzsment témaköréből Termékkód: 1062159877

Jelenlegi ár: 1.888 Ft
Árverés vége: +5 perc 9 óra 39 perc
2024. Jún. 19. 08:36

Minimális ajánlat: 1.888 Ft

  Lillyana82 (4 )

  A felhasználó egyéb termékei (702)

 Dr Fehér János : Fejezetek a humánerőforrás menedzsment témaköréből

Kikiáltási ár: 1.888 Ft
Árverés kezdete: 2024. Jún. 18. 08:36
Árverés vége: 2024. Jún. 19. 08:36
Termék megtekintve: 1584

Újszerű, sötétkék nesszeszer tükörrel smink táska

Újsz. Ice bronzos csillogó gyönyörű top AKCIÓ!

Új, elegáns fekete nadrág, 40-es, AKCIÓ %%

Képes-hangos Angol Szótár - DVD-M

Új, piros, édes fém kis kutya rátétes nyakörv

Enigma A huszadik század rejtélyei Új könyv! AkciÓ %%% 7;%%

Újsz. 40-es Orsay, fekete nadrág egyedi gombokkal

Fekete J. Press melltartó 80 B

Gyönyörű, hosszú, lila gyöngy nyaklánc

Datolya aszalt BIO 1 kg organikus, natúr ! ! AKCIÓ %%

Nyári narancs színű, csodás, flitteres felső, blúz Olcsó

Eredeti Op-Art francia egyedi barack színű top

Gyönyörű, eredeti Esprit fekete bőr szandi Lakk Nézd!

Új bio chlorella nehézfém kivezetés, szupertáplálék! NÉZD!

Új, Dr. Punto Rosso, olasz, piros-bézs kiscipő, 22-es

Új, csillogó fém karkötő óra díszdobozban AKCIÓ

Szuper színű, csinos farmer nadrág

Új könyv: Egy élet ezer színe - Gesztesi

Újsz. kagyló rózsaszínes nyaklánc Korfuról!

Dán korona, több féle egyben