Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 26.

Édentől Keletre I-II. (John Steinbeck) 1989 (hibás) 6kép+tartalom Termékkód: 1062184281

Fixár: 100 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 5 nap, 4 óra
2026. Jan. 31. 19:30

100 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13626)

Édentől Keletre I-II. (John Steinbeck) 1989 (hibás)

mindkét kötet ragasztása elvált több helyen de nem esik szét lapjaira így olvasható állapotú
az I.kötet nyomdahibás, mindkét kötet gerince celluxal javított

Kiadó : Árkádia , Budapest
Kiadás Éve : 1989
Eredeti címe : East of Eaden
Nyelve : Magyar , fordította: Szinnai Tivadar
Azonosító : ISBN 963 307 118 6 (össz.) , ISBN 963 307 119 4 (I.) , ISBN 963 307 120 8 (II.)
Oldalak száma : 338+420 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20 x 14 x 4 cm és 670gramm
Készítette : Szikra Lapnyomda , Budapest (88-0990)
Eredeti ára : 132.-Ft

Ennek a hatalmas családregénynek színtere főként Kalifornia, s a kaliforniai Salinas városa. De a sokfelé ágazó és sokfelől egybefutó cselekményekből szinte határtalan körkép rajzolódik elő: a századeleji Amerika bonyolult társadalmi ellentmondásokkal zsúfolt, látványos freskója. Két család története bontakozik ki a regény lapjain, s a Trask fiúk sorsa szorosan egybefonódik az író, John Steinbeck családjának sorsával. A váltakozó nemzedékek sora, de elsősorban az író, John Steinbeck családjának sorsával. A váltakozó nemzedékek sora, de elsősorban az író nagyapja, az Írországból bevándorolt Samuel Hamilton életútja híven tükrözi az amerikai demokrácia illúziójának leépülési folyamatát. Át- meg átszövik a regényt a szerelem szálai: a bajt hozó, sötét erő testesül meg a gyalázatosan romlott Kate alakjában, s a történet végén egy erős, igaz érzés ragyog fel, két fiatal élet megváltó, boldog ígérete.

6db képet töltöttem fel róla :
imgbox.com/g/2cdsZoXCuL

minden külön fényképezve azt adom ami a képeken van nem másikat
postán csak összevásárlás esetén éri meg

Árverés kezdete: 2026. Jan. 01. 19:30
Árverés vége: 2026. Jan. 31. 19:30
Termék megtekintve: 692

Saigon (Danielle Steel) 2003 (foltmentes 1; 5kép+tartalom

Maggi Fix Receptbörze 1998/2. szám

Bio Ételek Szakácskönyve (Fazekasné Szántó Tünde) 2009 (7kép+tartalom )

Tél a Hegyekben (John Wain) 1977 (9kép+tartalom )

Sony Vaio (PGC-41214M 1; Laptop (2012) bontott Kábel (v2) teszteletlen

Xiaomi Mi A1 (Ver. 1) Black (2018) Üres Doboz

A Dinnyecsőszök (Nógrádi Kovács György) 1987 (8kép+tartalom )

Orvosregények 4. Egy Orvos-A Nők Álma (Patricia Vandenberg) 6kép+tarta

Júlia 1994/1 Bálint-nap Különszám (v2) 3kép+tartalom

LEGO Duplo Katalógus 2019 (6269901)

Paul Constantinescu - The Nativity (2000) CD (jogtiszta) ;

Ericsson Hálózati Töltő (402 0034-BV) Ver. 1 (tesztelve) ;

Romana 161. Kamatos Kamat (Sara Wood) 1998 (6kép+tartalom )

Romana 51. Tigriskarmok (Kristy McCallum) 1993 (6kép+tartalom )

RCA Kábel (Ver. 24) 80cm (teszteletlen& #41;

Szalvéta (Ver. 133) papír (retró)

Martin Eden (Jack London) 1977 (10kép+tartalo m)

Lóerő 2007/1 (168. szám) 4kép+tartalom

RCA Átalakító (Ver. 2) SVHS/RCA (teszteletlen& #41;

Praktika 2002/12. szám December (tartalomjegyz ékkel)