Az ingyenes aukciós piactér | 2022. Máj 22.

Édentől Keletre I-II. (John Steinbeck) 1989 (Hibás) 6kép+tartalom Termékkód: 1062184281

Fixár: 100 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 27 nap, 7 óra
2022. Jún. 18. 21:57

100 Ft Villámár

  zozozozo (28 ) starY.gif
  Minősítések száma: 28
Pozitív minősítés: 28 (100%)

  A felhasználó egyéb termékei (8731)

Édentől Keletre I-II. (John Steinbeck) 1989 (Hibás)
hibás !!! lásd a leírás alján

Kiadó : Árkádia , Budapest
Kiadás Éve : 1989
Eredeti címe : East of Eaden
Nyelve : Magyar , fordította: Szinnai Tivadar
Azonosító : ISBN 963 307 118 6 (össz.) , ISBN 963 307 119 4 (I.) , ISBN 963 307 120 8 (II.)
Típus : Szépirodalom
Oldalak száma : 338+420 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20 x 14 x 4 cm és 670gramm
Készítette : Szikra Lapnyomda , Budapest (88-0990)
Eredeti ára : 132.-Ft

Ennek a hatalmas családregénynek színtere főként Kalifornia, s a kaliforniai Salinas városa. De a sokfelé ágazó és sokfelől egybefutó cselekményekből szinte határtalan körkép rajzolódik elő: a századeleji Amerika bonyolult társadalmi ellentmondásokkal zsúfolt, látványos freskója. Két család története bontakozik ki a regény lapjain, s a Trask fiúk sorsa szorosan egybefonódik az író, John Steinbeck családjának sorsával. A váltakozó nemzedékek sora, de elsősorban az író, John Steinbeck családjának sorsával. A váltakozó nemzedékek sora, de elsősorban az író nagyapja, az Írországból bevándorolt Samuel Hamilton életútja híven tükrözi az amerikai demokrácia illúziójának leépülési folyamatát. Át- meg átszövik a regényt a szerelem szálai: a bajt hozó, sötét erő testesül meg a gyalázatosan romlott Kate alakjában, s a történet végén egy erős, igaz érzés ragyog fel, két fiatal élet megváltó, boldog ígérete.

mindkét kötet ragasztása elvált több helyen is de nem esik szét lapjaira így olvasható állapotban van
az első kötet nyomdahibás mert nem hiányos de kimaradt belőle valamennyi és pont mondat közben jön a hátsó borító
mindkét kötet gerince celluxal javított
egész szép állapotúak a lapjai és foltmentesek is

6db képet töltöttem fel róla :
imgbox.com/g/2cdsZoXCuL

Minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat .

Személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta .

Árverés kezdete: 2022. Máj. 19. 21:57
Árverés vége: 2022. Jún. 18. 21:57
Termék megtekintve: 342

Romana 58. A Világ Végén (Bethany Campbell) Tartalommal :)

Márta (Molnár Géza) 1959 (Szépirodalmi regény) 8kép+tartalom

Szenvedélyek Szigete (Shirl Henke) 1993 (5kép+Tartalom :) Romantikus

Maxima 2005/augusztus 16. (33. szám) női magazin (6kép+tartalom )

Valami Szenzor 2db Új (talán riasztóhoz) 3méter

Boldogtalan Nyár (Joó Katalin) 1983 (ifjúsági) 10kép+tartalom

Samsung GT-S5230 (2009) Felhasználói Kézikönyv (4képpel)

Hálózati Trafo (Fehér) Hibás

A Per (Franz Kafka) 1975 (Szépirodalom& #41; 7kép+tartalom

Szent Bertalan Éjszakája (Prosper Merimee) 1956 (szétesik ! !)

Akik Életünkért Harcoltak (Paul De Kruif) 1937utáni (foltmentes ! !)

Mosó Masa Mosodája (Varga Katalin) 2002 (24. kiadás) foltmentes

Otthon 2005/6. szám Június (Tartalomjegyz ékkel :)

BKV Havibérlet (T. ,Ny. ) 2000 Február (Gyűjteménybe& #41; (2képpel :)

Samsung VGA Kábel kb. 1m Új

Körkép 74 - 21 Mai Magyar Elbeszélés (1974) 5kép+Tartalom :)

Retroautók UAZ-3909 (1:43) Bontatlan Álomszép (4képpel :) DeAgostini

A Római Lány (Alberto Moravia) 1971 (5kép+Tartalom :) Szépirodalom

Genius Mikrofon (Hibás) 4képpel

OTP Bankkártya Retro Gyűjteménybe