Édentől Keletre I-II. (John Steinbeck) 1989 (Hibás) 6kép+tartalom | Termékkód: 1062184281 |
Édentől Keletre I-II. (John Steinbeck) 1989 (Hibás)
hibás !!! lásd a leírás alján
Kiadó : Árkádia , Budapest
Kiadás Éve : 1989
Eredeti címe : East of Eaden
Nyelve : Magyar , fordította: Szinnai Tivadar
Azonosító : ISBN 963 307 118 6 (össz.) , ISBN 963 307 119 4 (I.) , ISBN 963 307 120 8 (II.)
Típus : Szépirodalom
Oldalak száma : 338+420 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20 x 14 x 4 cm és 670gramm
Készítette : Szikra Lapnyomda , Budapest (88-0990)
Eredeti ára : 132.-Ft
Ennek a hatalmas családregénynek színtere főként Kalifornia, s a kaliforniai Salinas városa. De a sokfelé ágazó és sokfelől egybefutó cselekményekből szinte határtalan körkép rajzolódik elő: a századeleji Amerika bonyolult társadalmi ellentmondásokkal zsúfolt, látványos freskója. Két család története bontakozik ki a regény lapjain, s a Trask fiúk sorsa szorosan egybefonódik az író, John Steinbeck családjának sorsával. A váltakozó nemzedékek sora, de elsősorban az író, John Steinbeck családjának sorsával. A váltakozó nemzedékek sora, de elsősorban az író nagyapja, az Írországból bevándorolt Samuel Hamilton életútja híven tükrözi az amerikai demokrácia illúziójának leépülési folyamatát. Át- meg átszövik a regényt a szerelem szálai: a bajt hozó, sötét erő testesül meg a gyalázatosan romlott Kate alakjában, s a történet végén egy erős, igaz érzés ragyog fel, két fiatal élet megváltó, boldog ígérete.
mindkét kötet ragasztása elvált több helyen is de nem esik szét lapjaira így olvasható állapotban van
az első kötet nyomdahibás mert nem hiányos de kimaradt belőle valamennyi és pont mondat közben jön a hátsó borító
mindkét kötet gerince celluxal javított
egész szép állapotúak a lapjai és foltmentesek is
6db képet töltöttem fel róla :
imgbox.com/g/2cdsZoXCuL
Minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat .
Személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta .
Árverés vége: 2024. Ápr. 10. 02:19 Termék megtekintve: 486 |