Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 17.

Egy Másik Szerelem (Katherine Stone) 2003 (10kép+tartalom) Termékkód: 1062368617

Fixár: 1.200 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 6 nap, 11 óra
2026. Jan. 24. 06:01

1.200 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13571)

Egy Másik Szerelem (Katherine Stone) 2003
Romantikus Regények sorozat (sorozatszerkesztő: Borbély Sándor)

foltokat nem láttam

kiadó : General Press Kiadó , Budapest (kiadói munkaszám: 818)
kiadás éve : 2003 (forrás: https://nektar.oszk.hu/hu/manifestation/1052322)
eredeti címe : The Other Twin (2003)
nyelve : Magyar , fordította: Zentai Éva
azonosító : ISBN 963 9459 23 2 , ISSN 1586-6777
típus : romantikus regény
oldalak száma : 328 oldal a borítóval együtt
mérete : 20 x 14 x 2.5 cm és 343gramm
készítette : Alföldi Nyomda Rt. , Debrecen
eredeti ára : 1500.- Ft

A szerző egyik gyöngyszemét tartja kezében az Olvasó. Nosztalgiaregény ez, amennyiben a témáját a nagysikerű írónő eredeti hivatásából, az orvosi pályából meríti. Ezt jelzi már a helyszín is, a San Franciscó-i Pacific Heights Központi Kórház, orvos regényhősök és az egészségi problémáikat az interneten tanulmányozó betegek konfliktusaival, amelyek a romantikus történetbe belefeledkező olvasó számára igen sok korszerű tanulsággal is szolgálnak.
A nagy mindenszentek esti utcabálon első pillantásra szeret egymásba a kórház egyik orvosa, Alan Forrester és Claire. S egy évre rá Claire Forrester huszonegy évesen már egy kislány anyja és özvegy. A szeme láttára zuhant le a tengerparti országútról az az autó, amelyben a férje utazott. Claire úgy érzi, örök ez a szerelem, és begyógyíthatatlan sebet hagy benne Alan elvesztése, a hiány... Pánikbetegség alakul ki nála. Homályos emlékfoszlányokat őriz magában: kétségbeesetten gyalogol a zuhogó esőben, és keres valamit. Évekig nem mer kimozdulni a házból, attól fél, betoppan az, aki hiányzik neki: Alan, és a pánikbetegségből gyomorfekély lesz. De az legalább megoperálható. A hirtelen felgyorsuló események azonban kigyógyítják Claire-t a pánikbetegségből is. Ráébred, hogy valaki mégiscsak hiányzott az életéből, de az nem Alan... S amikor ez kiderül, akkor végre megnyugszik, és átadja magát egy másik szerelemnek.

imgbox.com/g/P5tcbEOShJ

minden külön fényképezve, azt adjuk ami a képeken van nem másikat
személyes átadás csak Budapesten, vidékre Posta

Árverés kezdete: 2025. Dec. 25. 06:01
Árverés vége: 2026. Jan. 24. 06:01
Termék megtekintve: 24

RCA Kábel (Ver. 7) 0. 5m (teszteletlen& #41;

Camping (térkép) 1969 (hungary)

A Szerelem Kézvonalai (Nathaniel Altman) 1994 (7kép+tartalom )

A Bizalom (Anna Seghers) 1970 (7kép+tartalom )

A Közúti Közlekedés Rendje (Dömény István-Markos Jenő) 1963 (8kép+tart

Bűnügyi Panoptikum (Szabó László) 1981 (5kép+tartalom )

Energizer Elemlámpa (HUS2D1) sérült, teszteletlen

Kerámia Szobor (Ver. 2) Kínai Nagymama (kb. 1998)

Hogyan Sporoljunk akár Ezreket is (Kovács Anikó) 1993 (viseltes)

Köztársaság Tér 1956 (Hollós Ervin-Lajtai Vera) 1974 (11kép+tartalo m)

Éjszakai Telefonhívás (Szalay Lenke) 1986 (7kép+tartalom )

Ludas Matyi és Más Mesék (kb. 1998) 5kép+tartalom

A Sugár Úti Palota (Zsigray Julianna) 1975 (10kép+tartalo m)

Angéla (Thury Zsuzsa) 1976 (3kép+tartalom )

Rokonom, Rosy (Gerald Durrell) 1983 (szétesik) 6kép+tartalom

Nokia Headset (HS-7) Ver. 1 (teszteletlen& #41;

Hol Találok Természetgyógyászt ? (1995-1996) ; újszerű (9kép+tartalom )

Alcatel Headset (OT30x/50x/70x ) új

Fiat Stilo Ablakemelő Vezérlő (Ver. 2) 51711369 (teszteletlen& #41;

Messzire Még Babilon? (Jennifer Johnston) 1981 (foltmentes 1; 7kép+tarta