Az ingyenes aukciós piactér | 2024. Ápr 18.

Egy Tökéletes Idegen (Danielle Steel) 2003 (Romantikus) 5kép+tartalom Termékkód: 1062187382

Fixár: 1.000 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 3 nap, 22 óra
2024. Ápr. 22. 00:37

1.000 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (10348)

Egy Tökéletes Idegen (Danielle Steel) 2003
megjelent "Váratlan Szerelem" címmel is
remek állapotban van :)

Kiadó : Maecenas Könyvkiadó , Budapest
Kiadás Éve : 2003 , 2.kiadás
Eredeti címe : A Perfect Stranger (1981)
Nyelve : Magyar , fordította: Vadász Gyula (1992)
Azonosító : ISBN 963 203 077 X
Típus : Romantikus
Oldalak száma : 324 oldal a borítóval együtt
Mérete : 20 x 12 x 2.5 cm és 225gramm
Készítette : Kinizsi Nyomda Kft. , Debrecen
Eredeti ára : ???.- Ft

Raphaellát, egy európai bankárdinasztia egyetlen lányát a széltől is óvták világéletében. Egy nálánál negyven évvel idősebb amerikai férfi feleségeként is hihetetlen luxusban él, szolgák lesik minden kívánságát, testőrök vigyázzák minden lépését. Az idős férj azonban már hét éve emberi roncs, akit furdal a lelkiismeret: van-e joga magához kötni gyönyörű fiatal feleségét, aki nincs felkészülve arra, hogy kilépjen a világba és új életet kezdjen, ha ő már nem lesz. A fiatal, jóképű San Franciscó-i ügyvéd, Alexander Hale egy ködös estén pillantja meg a gyönyörű Raphaellát, aki zokogva üldögél egymagában, de eltűnik, még mielőtt a férfi megszólíthatná. Első látásra beleszeret a lányba, számára ő lesz a "tökéletes idegen", akit képtelen elfelejteni. És amikor legközelebb találkoznak, életük mindörökre megváltozik. Raphaella viszonozná Alexander érzelmeit, de úgy gondolja, nincs joga elszakadni idős, beteg férjétől, és új életet kezdeni. E három ember története drámai fordulatok után örvénylő sebességgel halad a katartikus végkifejlet felé.

remek állapotban van :)
(első 8 oldalán felül picit foltos egy helyen)

imgbox.com/g/cPXmVIpIRw

Minden külön fényképezve, azt adom ami a képeken van, nem másikat .

Személyes átadás csak Budapesten , vidékre Posta .

Árverés kezdete: 2024. Márc. 22. 23:37
Árverés vége: 2024. Ápr. 22. 00:37
Termék megtekintve: 486

Simba 5-féle Társasjáték Art. Nr. 6015452 (kb. 1992)

Zemululuban Minden Csendes (Art Buchwald) 1969 (5kép+tartalom )

Francois Villon Összes Versei (1974) 9kép+tartalom

Tiffany 61. Számíthatsz Rám (Madeline Harper) 1994 (romantikus 1;

Julius Caesar (Rex Warner) 1969 (foltmentes 1; 8kép+tartalom

Romana 1996/2 Különszám v2 3db Romantikus (2kép+tartalom )

Kabos Gyula 1887-1941 (1987) foltmentes (10kép+tartalo m)

Harc a Szalamandrákkal (Karel Capek) 1956 (7kép+tartalom )

Tomica Premium No. 15 Lamborghini Diablo SV 1:62 (2022) Új

Nokia 2610 (Ver. 4) 2006 (30-as) sérült, hiányos

BKV 30 Napos T. -NY. Bérlet 2004 Március (2képpel)

Polgári Kalauz Budapest '93 (9kép+tartalom )

Janine 38. Boldog Áldozat (Sandy Madison) 1993 (8kép+tartalom )

Italos Pohárkészlet (Ver. 2) 4db-os (retro kb. 1990) 2db kishibás

A Sakkjátékos (Henry Dupuy-Mazuel) 1927 (regény) 8kép+tartalom

Kábel Vonalas Telefonhoz 2-eres (200cm) Használt

Infineon DDR1 400MHz 256MB RAM (Ver. 1) teszteletlen

DVD Táv (hibás, hiányos)

Szitakötők (Domahidy András) 1989 (8kép+tartalom )

Nokia 2610 (Ver. 14) 2006 (30-as)