Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 3.

Egy az Isten II. (Jókai Mór) 1970 (sérült) 8kép+tartalom Termékkód: 1062313160

Fixár: 700 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 22 nap, 11 óra
2026. Jan. 25. 21:01

700 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13342)

Egy az Isten II. (Jókai Mór) 1970 (sérült)
Jókai Mór Összes Művei könyvsorozat (sorozatszerkesztő: Lengyel Dénes és Nagy Miklós)
csak a II. kötet (a mű két kötetes)
4 oldal fekete/fehér fényképmelléklettel illusztrált

jó állapotú de nem hibátlan
négy egymást követő lapon égésnyom van ott lyukas és a szöveget is érinti kb.5mm és pár karakter nem látszik
foltokat kívül a lapéleken láttam enyhéket

Kiadó : Akadémiai Kiadó , Budapest
Kiadás Éve : 1970
Azonosító : Ak 865-k-7073
Oldalak száma : 424+4 oldal a borítóval együtt
Mérete : 19.5 x 13.5 x 2.5 cm és 430gramm
Készítette : Akadémiai Nyomda , Budapest (70.68278)
Eredeti ára : 50.- Ft

Hogyan lehet elrekeszteni a valóságos világ parányi részét, és paradicsommá avatni azt? Csakis egy szerető asszony segítségével, akiért keményen megküzdött a férfi. Zboróy Blanka és Adorján Manassé egymásra találásának és szerelmük kialakulásának története ez a regény. Ebbe a történetbe az 1848-as forradalom egyes eseményei is beleférnek, s a múlt századi Torockó életét is bemutatja az író. Sorozatunk újabb kötete azt bizonyítja, amit sajnos gyakran hajlamosak vagyunk elfelejteni: történelmünk tényleg „vérzivataros” volt, de a magyar irodalom pontosan ezt a hosszú küzdelmet ábrázolva teremtette meg a maga időtálló értékeit. Gondoljon hát arra a nyájas Olvasó, hogy szöveg van előtte, szép, ízes, romantikus regény, egyenes tartású mondatok. Jókai Mór tollából, akinek művei könnyen megtalálják közönségüket: barátságosak és ibolyaszeműek, mint az a gyermeki felnőtt, aki írta őket.

imgbox.com/g/PPjiRfDEzY

Árverés kezdete: 2025. Dec. 26. 21:01
Árverés vége: 2026. Jan. 25. 21:01
Termék megtekintve: 298

A Három Testőr III-IV. (Dumas) 1927

Vörös Rózsa - Dixie Szíve (Tami Hoag) 1995 (5kép+tartalom )

Romana 139. Pokol vagy Paradicsom? (Lindsay Armstrong) 6kép+tartalom

LEGO Leírás 6455-4 (1999) (4123668)

Baba Napló (DM) újszerű

Négykezes Két Zongorára (Dorothy Dalton) 1992 (8kép+tartalom )

Otthon 2002/3. szám Március (tartalomjegyz ékkel)

Érem (Ver. 1) Dance Company Hip Hop Speed & Rock'n Show

Set Top Box Táv (sérült, hiányos) rendben működik

Tonio Kröger (Thomas Mann) 1975 (kétnyelvű) ; 8kép+tartalom

Távirányító (Ver. 3) sérült, teszteletlen

Nipco Walkie-Talkie Pár 73020R (hiányos)

Szívhang 180. Kis Gyerek Nagy Gyerek (Margaret Barker) 2kép+tartalom

Janine 38. Boldog Áldozat (Sandy Madison) 1993 (8kép+tartalom )

Balassi Bálint Összes Versei és Szép Magyar Comoediája (1981)

BKV Havibérlet Tanuló 2012 November (v2) 2képpel

Az Apokalipszis Űrhajói? (Hargitai Károly) 1990 (viseltes) 6kép+tartal

BMW 323 (E21 1982) Hátsó Szélvédő (bontott)

Orvosi Szótár (Brencsán János) 1975 (viseltes) 8kép+tartalom

Különös Kapcsolat (Robyn Sisman) 1996 (5kép+tartalom )