Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 6.

Egy az Isten II. (Jókai Mór) 1970 (sérült) 8kép+tartalom Termékkód: 1062313160

Fixár: 700 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 19 nap, 1 óra
2026. Jan. 25. 21:01

700 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13367)

Egy az Isten II. (Jókai Mór) 1970 (sérült)
Jókai Mór Összes Művei könyvsorozat (sorozatszerkesztő: Lengyel Dénes és Nagy Miklós)
csak a II. kötet (a mű két kötetes)
4 oldal fekete/fehér fényképmelléklettel illusztrált

jó állapotú de nem hibátlan
négy egymást követő lapon égésnyom van ott lyukas és a szöveget is érinti kb.5mm és pár karakter nem látszik
foltokat kívül a lapéleken láttam enyhéket

Kiadó : Akadémiai Kiadó , Budapest
Kiadás Éve : 1970
Azonosító : Ak 865-k-7073
Oldalak száma : 424+4 oldal a borítóval együtt
Mérete : 19.5 x 13.5 x 2.5 cm és 430gramm
Készítette : Akadémiai Nyomda , Budapest (70.68278)
Eredeti ára : 50.- Ft

Hogyan lehet elrekeszteni a valóságos világ parányi részét, és paradicsommá avatni azt? Csakis egy szerető asszony segítségével, akiért keményen megküzdött a férfi. Zboróy Blanka és Adorján Manassé egymásra találásának és szerelmük kialakulásának története ez a regény. Ebbe a történetbe az 1848-as forradalom egyes eseményei is beleférnek, s a múlt századi Torockó életét is bemutatja az író. Sorozatunk újabb kötete azt bizonyítja, amit sajnos gyakran hajlamosak vagyunk elfelejteni: történelmünk tényleg „vérzivataros” volt, de a magyar irodalom pontosan ezt a hosszú küzdelmet ábrázolva teremtette meg a maga időtálló értékeit. Gondoljon hát arra a nyájas Olvasó, hogy szöveg van előtte, szép, ízes, romantikus regény, egyenes tartású mondatok. Jókai Mór tollából, akinek művei könnyen megtalálják közönségüket: barátságosak és ibolyaszeműek, mint az a gyermeki felnőtt, aki írta őket.

imgbox.com/g/PPjiRfDEzY

Árverés kezdete: 2025. Dec. 26. 21:01
Árverés vége: 2026. Jan. 25. 21:01
Termék megtekintve: 300

Barbie Magazin 2016/10 (poszterrel 1;

Álom és Ólom (Kosztolányi Dezső) 1969 (9kép+tartalom )

A Csendes Amerikai (Graham Greene) 1989 (3kép+tartalom )

Medicor Gombakku Töltő TYP102E (kb. 1975) teszteletlen

333 Olvasógyakorlat (Kodály Zoltán) 1984 (6kép+tartalom )

Osram LED Accu Zseblámpa (kb. 2003) Üres Doboz

Sanyo Hálózati Táp 9V 200mA (9CV220E) tesztelve

Romániai Magyar Irodalom 1944-1970 (1973) 8kép+tartalom

Porzsák Szövet Új (elvileg univerzális) 20x16cm

Elfelejtett Évtized (Nemeskürty István) 1974 (8kép+tartalom )

Nokia 5800 XpressMusic (2008) Üres Doboz

Reader's Digest Válogatás 2000/6 Június (6kép+tartalom )

A Döntő Bizonyíték (André Corin) 1987

Tiffany 53. Kettős Szólam (Kathryn Mallory) borítóhibás (2kép+tartalom

CD Games 2001/02 (melléklet) ; A Megoldások Könyve (10kép+tartalo m)

Ezermester Kiskönyvtára 16. Kiskert, Szobakert (1977) 8kép+tartalom

Romana 1992 Tavaszi Különszám (v2) 2kép+tartalom

A Dzsungel Könyve (2001) újszerű

Az Alvó Vulkán (Steffie Hall) 1990 (7kép+tartalom )

Nokia Headset (7210) új