Az ingyenes aukciós piactér | 2020. Jún 1.

 Termék kategóriája: Antik, régiség»Antik festmény

Élesdy István-Téli városrész Termékkód: 1062235054

Jelenlegi ár: 45.000 Ft
Árverés vége: +5 perc 7 óra 47 perc
2020. Jún. 01. 22:11
Eladó helye: Lengyeltóti
Szállítási díj: 2.000 Ft

Minimális ajánlat: 45.000 Ft

  orion54kalman (0 )

Regisztráció dátuma: 2019.12.19.
  A felhasználó egyéb termékei (13)

 Élesdy István - Téli városrész, olaj - vászon ,34 x 45 cm,jelezve jobbra lent.

Eladó helye: Magyarország Lengyeltóti (8693)
Szállítási díj: 2.000 Ft
Kikiáltási ár: 45.000 Ft
Árverés kezdete: 2020. Máj. 11. 22:11
Árverés vége: 2020. Jún. 01. 22:11
Termék megtekintve: 22