Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 15.

 Termék kategóriája: Gyűjtemény

Erdős Mihály: Parasztház tájkép akril festmény 43 x 55,5 cm Termékkód: 1062360759

Jelenlegi ár: 37.800 Ft
Árverés vége: +5 perc 15 óra 39 perc
2026. Jan. 16. 10:18

Minimális ajánlat: 37.800 Ft

  A felhasználó egyéb termékei (1778)

Örökségből eladó ez a híres Erdős Mihály kép.

Maga a kép mérete: 43 x 55,5 cm + keret Téma: Parasztház, tájkép

Technika: akvarell

Stílus: modern

Hordozó: papír

Szignó: szignózott

Állapot: hibátlan

Eredetiség: eredeti

Díszlettervező, grafikus és festőművész. (Berettyóújfaluban született 1914. február 27-én. A Magyar Képzőművészeti Főiskolán 1940/45 között tanult. Mesterei voltak: Szőnyi István,Varga Nándor Lajos. 1942-ben kompozíciós díjat kapott a nagybányai Szt. István Ünnepi Hét festménypályázatán. 1943-ban plakát pályázati díjat nyert.1947-ben I-II.díj a Fasizmus áldozatai nagyváradi emlékműveinek terveiért. 1948-ban az 1848-as forradalom és szabadságharc centenáriumi pályázatának II. díját nyerte. 2007. a Magyar Köztársasági Érdemrend Lovagkeresztje kitüntetésben részesült. 1945-49-ben a Nagyváradi Művészeti Iskola,majd 1949-59. között a kolozsvári Ion Andreescu Képzőművészeti Főiskola tanára. 1959 és 1974 között a Kolozsvári Állami Magyar Színház díszlettervezője. Néhány éven keresztül személyesen ismertem, Debrecen meghatározó furcsa egyénisége volt. Forrás: https://www.debrecenianzix.hu/2020/06/erdos-mihalyra-emlekszel-es-ha-azt.html

Kikiáltási ár: 37.800 Ft
Árverés kezdete: 2026. Jan. 14. 10:18
Árverés vége: 2026. Jan. 16. 10:18
Termék megtekintve: 107

John Baner GOTS biopamut ! ! farmering 14. 990 Ft h.

Fekete rövid ujjú ezüst mintás tunika

Dyras hajvasaló, hajsimító újszerű ! %%%

Új 2 db térd harisnya, térdfix. Minőségi termék!

Újszerű, fekete csillogó elegáns kardigán

S. Oliver különleges bokacsizma 21. 990 Ft h.

Új kemping dupla szúnyogháló 2 személyes

CSodás egyedi fekete gyöngy és ametiszt karkötő

Újsz. gyönyörű lazac földig érő francia ruha AKCIÓ

Új, Endless sínadrág, igényeseknek Csere is! 160 euró h.

GOTS biopamut exkluzív zöld ruha M -es 27. 990 Ft h. AKCIÓ %%

Új szemténer szemüveg látásjavító hatása lehet. ..

Újszerű, fekete tölcsér ujjú csinos felső

Szépséges kék színű rózsás virágos melltartó 80 B

Eredeti, újszerű Babyliss hajsütő behúzható tüsikkel

Biopamut gyönyörű rövid nadrág overáll zöld levél

Szépséges, fekete szexi tunika ruha

Új fogkefe pink + kék integrált nyelvtisztítóval medium Akció %%

Új, Gyógyhatású/kompre ssziós harisnya, 2-es Extra Akció!

GOTS biopamut lazac fürdő köntös, vastag organikus anyag Akció %%