Az ingyenes aukciós piactér | 2021. Ápr 13.

 Termék kategóriája: Ruházat, divat»Női»Póló, top

Eredeti Op-Art francia egyedi barack színű top Termékkód: 1062129951

Jelenlegi ár: 1.477 Ft
Árverés vége: +5 perc 2 nap, 13 óra
2021. Ápr. 15. 17:24

Minimális ajánlat: 1.477 Ft

  Lillyana82 (2 )
  Minősítések száma: 2
Pozitív minősítés: 2 (100%)

  A felhasználó egyéb termékei (439)

 Nagyon szép, eredeti Op Art francia egyedi, gyönyörű barack színű nyakban megköthető top.

Mérete: S-es, de M-esnek is megfelel éppen még. Mellbőségtől függ.

Használt, de szép állapotú.

Kikiáltási ár: 1.477 Ft
Árverés kezdete: 2021. Ápr. 12. 17:24
Árverés vége: 2021. Ápr. 15. 17:24
Termék megtekintve: 623

Dr. Aliment Pajzs Komplex 200 mg Tabletta 40 db MAGYAR TERMÉK! AKCIÓ %

Eredeti, újszerű Babyliss hajsütő behúzható tüsikkel

Új, pink színű, 36-os nyári nadrág, Szenzációs Akció!

Új, lilásbarna egyedi elegáns nadrág alkalmi áron!

Szépséges vidám sárga kagyló fülbevaló Akció! Csere is

Új, függő tároló Szuper Akció!

Új, egyedi pasztell színű kosztüm, ruhás, 36-os EXTRA AKCIÓ

Újszerű, Cherokee fehér vászon sz. ingblúz. L

Új, Dr. Punto fiú csizma, olasz, 27-es Akció, Debrecen

38-as újszerű alkalmi egyedi cipellő

Papír zacskó ( újrapapír ) , 500 g-os, ÖKO 10 db

Klórszűrős KDF zuhanyfej! Egészség ! EXTRA AKCIÓ!

Kutya abc (DVD) AKCIÓ

Új, Endless sínadrág, igényeseknek Csere is! 160 euró h.

Eredeti Keyo fekete felső csillogú felirattal CSERE

Új, szép henna sablon tetoválás készítéshez.

Eredeti Pink Loop Ballon Kabát Extra Akció

Papírzacskó ( újrapapír ) , 5 kg, 23 x 45 cm ÖKO

Dorothy Perkins gyönyörű fehér madeira felső csini

Új, csini, pamut, indiai ruha 38-as EXTRA AKCIÓ!