Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 20.

 Termék kategóriája: Antik, régiség»Egyéb

Falra akasztható festett fa tányér Termékkód: 1062310023

Fixár: 6.000 Ft Villámár
Árverés vége: 14 óra 1 perc
2026. Jan. 21. 11:20

6.000 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (842)

Eladó a képen látható

festett fali fatányér

E.J. 84 jelzéssel

30,5 cm az átmérője

2 cm a magassága

Kérdésekre szívesen válaszolok!

*****************

Árverés kezdete: 2025. Dec. 22. 11:20
Árverés vége: 2026. Jan. 21. 11:20
Termék megtekintve: 290

** Promodoro virágos tunika 44/UK16-os

*PRIVILEG 5013 hordozható háztartási varrógép

@ Fekete elől csillogós gumis derekú leggings kb. L-es

*Világosszürke magassarkú bőr csizma 38-as

GALAKTIKA 48

Nike fekete kapucnis átmeneti férfidzseki L-es

# ADIDAS Bézs bermuda nadrág XL-es

** ÚJ! MAGRIT Fekete velúr tűsarkú alkalmi szandál 39-es

DANIEL KEYES: ÉRINTÉS

Üveg levélnehezék

*Fémkeretes gyerek szemüveg(keret ) piros

Régi ón kancsó 20 cm - jelzett

Afrikai dob kerámiából

TOM TAILOR Szürke téli férfikabát/dzseki L-es

*Tulipános asztali lámpa szirom alakú lámpaburával

SKECHERS Fekete vizálló bőr túra bakancs 43-as

* Két pár vászon torna cipő 39-es

FISHBONE fekete átmeneti férfidzseki L-es

Bordó csiszolt kristály váza

#BULAGGI Fekete kétfülű kézi táska