Az ingyenes aukciós piactér | 2024. Ápr 14.

 Termék kategóriája: Antik, régiség»Egyéb

Falra akasztható tányér ónból 24 cm Termékkód: 277822

Fixár: 6.500 Ft Villámár
Árverés vége: 23 nap, 22 óra
2024. Máj. 08. 19:17

6.500 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (906)

Eladó a képen látható

falra akasztható tányér ónból

méret: 24 cm

anyag: ón

jelzett

Kérdésekre szívesen válaszolok!

*****************

Árverés kezdete: 2024. Ápr. 08. 19:17
Árverés vége: 2024. Máj. 08. 19:17
Termék megtekintve: 2036

Moliére Hat színmű

*Hirsch drapp hosszú ujjú blúz méret: 46-os

# Barna kacsúsított átmeneti kabát nagy gallérral XL-es

*KODAK EK2 INSTANT CAMERA gyűjtőknek

DEUTSCHLAND Fekete focis baseball sapka

# BENZ Sötétzöld hosszú ujjú kardigán kb. 42/44-es

*Original Louis Féraud fekete velúr alkalmi cipő 38-as

*Új! Sötétkék csipkés szárú francia bugyi 40-es

*Barna csíkos midi szoknya 40-es

*Virág mintás nylon függöny 155x640 cm

# WanDeng Drapp-barna rövid ujjú tunika L-es

REEBOK piros baseball sapka

** DOROTHY PERKINS EXKLUZÍV Ezüstszínű alkalmi táska

Kosztolányi Dezső: Aranysárkány

Recehorgolás jellegű fényáteresztő függöny 170x370

MASITA kék kapucnis átmeneti férfidzseki M-es

Ekrű színű kész pamut függöny párban 2/210x310

*DOCKERS Drapp vászon férfinadrág kb. M-es

MICHAEL PALMER HALÁLOS FOGYÓKÚRA

*Gucci ANGELS STRETCH farmernadrág 38-as