Az ingyenes aukciós piactér | 2024. Júl 22.

 Termék kategóriája: Ruházat, divat»Női»Ing, blúz

Fekete csipkés rövid ujjú felső egyedi csinos olcsón Termékkód: 1062330348

Jelenlegi ár: 488 Ft
Árverés vége: +5 perc 31 perc 21 másodperc
2024. Júl. 22. 22:46

Minimális ajánlat: 488 Ft

  Lillyana82 (6 )
  Minősítések száma: 6
Pozitív minősítés: 6 (100%)

  A felhasználó egyéb termékei (725)

 Gyönyörű, fekete csipkés rövid ujjú felső.

Hátul pici lyukak vannak rajta 1 helyen, de ez javítható.

Csak ezért olcsón indul...

Egyedi fazon. Ne hagyd ki!:)

Kikiáltási ár: 488 Ft
Árverés kezdete: 2024. Júl. 20. 22:46
Árverés vége: 2024. Júl. 22. 22:46
Termék megtekintve: 110

Neville Goddard: A Tudatosság hatalma Vetés és aratás

Újsz. Fishbone XS-es kardigán virágokkal

Új Tchibo porcelán filteres kancsó Akció

EREDETI ORSAY KÜLÖNLEGES RÖVID UJJÚ KARDIGÁN SZÜRKÉS EGYEDI!

Gyönyörű, hosszú, fekete színű nyaklánc (lezárt)

Új, Terhesség természetesen c. könyv 2. 499 Ft h.

Új, Sisters Point arany színű L-es boleró, hibás 8. 000 Ft h.

Új könyv! A Bőség Kertje - Konyhakert Ásás, Kapálás Nélkül

Dr. Punto Rosso olasz szandi cipő, Siesta minőség %%

Csinos fekete, eredeti 5 TH Avenue bőr cipő

Vas megye atlasz alkalmi áron eladó

Újszerű eredeti Pink Loop nadrág L-es, Ausztria

Új, 38-as pink vászon hímzett talpú egyedi papucs

Új gyönyörű vörösesbarna frufrus paróka - igazi haj hatású, minőségi

Új Jamie Oliver A pucér szakács visszatér 3. DVD film

Új, Hatékony ház napok Nyisson Ön is! Ajándékba

Új piros öv szív fém díszítéssel, New Yorker

Új iránytű óra Szuper! 50 % Akció %%

AKCIÓ %% Aerobik Norbival 1. - Dance aerobik és testformálás

Fekete Atmosphere karcsúsított ing