Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 13.

 Termék kategóriája: Ruházat, divat»Női»Kabát, dzseki

Fekete szőrme galléros hosszú szövet kabát 40-es Termékkód: 1062332081

Jelenlegi ár: 6.980 Ft
Árverés vége: +5 perc 7 óra 57 perc
2026. Jan. 13. 09:43

Minimális ajánlat: 6.980 Ft

  A felhasználó egyéb termékei (1802)

 Elegáns, fekete szőrme galléros hosszú gyapjú szövet kabát

40-es

Eredeti ára 45.000 Ft volt Debrecenben.

Kikiáltási ár: 6.980 Ft
Árverés kezdete: 2026. Jan. 12. 09:43
Árverés vége: 2026. Jan. 13. 09:43
Termék megtekintve: 463

Újszerű, szőrös, pihe-puha fekete-fehér egyedi pulóver

Ekhardt Júlia: Karmikus india hatalmas könyv. Új %%

Új édes macikás könyv f. kép tartó képkeret

AKCIÓ %% Új édes virágos piros fekete biopamut ! ! csinos hálóing

Újsz. Jade köves arcmasszírozó / arcroller

Bio 100 %-os hidegen sajtolt isteni illatú kókuszolaj / kókuszzsír 1 l

Mosószóda + Szódabikarbóna + Citromsav címke matrica szett

Újszerű, Cherokee fehér vászon sz. ingblúz. L

Új gyöngy fülbevaló + nyakánc + ajándék új fülbevaló %%

Szuper csinos barna nadrág 36-os

Új GOTS biomamut minőségi vászon táska

QUECHUA Önfelfújó matrac - Ultim Comfort

Újszerű kényelmes szandál 38-as

Új Gots biopamut bandeau melltartó sárga színben ! Akció

Új, átmeneti kabát, 38-as Akció! Nmá!

Új, Bellissima felső kesztyűvel, lila, Akció!

Nagy Szilvia Kétszer élsz? - Emeld új szintre a valóságodat!

Heidi Klum szuper csinos farmer nadrág

Szépséges vidám sárga kagyló fülbevaló Akció! Csere is

Újsz. Vivess felakasztható nesszeszer utazáshoz szuper %%