Termék kategóriája: Antik, régiség»Kézműves termék
Formás kuglófsütő, a nagyi konyhájából. | Termékkód: 464144 |
Antik konyhai tárgyak gyűjteményébe. Mázas horganyzott lemez kuglóf forma.
Kívül grafit szürke, belül ezüst szürke színű mázzal festet kuglóf forma.
Használt sérülésmentes állapotban. A külső máz a használat folytán néhol megkopott, de tökéletesen használható darab. Dísztárgyként is tökéletes választás.
A képen látható szép, patinás állapotban postázom, akár azonnal használatba vehető, vagy kiállítható.
Magas értéket képviselő konyhai díszműtárgy, amely kiválóan emelheti gyűjteményed színvonalát.
A képeken látható állapot, a korát meghazudtoló megbecsülésről tanúskodik. Ajánlom gyűjteménybe, kiállítási célra, vagy a lakásod díszeként. Ajándékozási célból kiváló választás.
Egyéb infó: Használt, faműves dísztárgy
Méretek, jellemzők: kb. 23cm átmérő, 12cm magasság.
Korszak, Stílus | Retro |
Állapot | Korának megfelelő |
Árverés vége: 2024. Márc. 29. 13:21 Termék megtekintve: 937 |