Termék kategóriája: Antik, régiség»Antik festmény
Franz Eder Szent család, antik festmény, 1872. | Termékkód: 1062088586 |
Bibliai jelenet az otthonod falára!
Vászonra festett vallásos témájú olajkép, kopott fakeretben. Szignálva jobbra lent, és hátul: Fr. Eder 1872. Közel 150 éves antik műtárgy, eredeti fellelt hibátlan felülettel. A képen látható patinás állapotban, kerettel együtt. Kiválóan alkalmas a házi oltár díszítő elemének, vagy antik XIX. századi gyűjteménybe. Eredetiségére garanciát vállalok.
Egyéb infó: Használt antik műtárgy.
Jellemzők, méretek: Kerettel együtt 42x50cm, keret nélkül 35x45cm.
Postaköltség: ha utalod az árát mindössze 1200Ft.
Post cost in europe, with bank transfer payment 50?.
Árverés vége: 2024. Máj. 13. 19:42 Termék megtekintve: 1114 |