Az ingyenes aukciós piactér | 2021. Febr 27.

 Termék kategóriája: Antik, régiség»Antik festmény

Franz Eder Szent család, antik festmény, 1872. Termékkód: 1062088586

Fixár: 62.000 Ft
Árverés vége: Lejárt
2021. Jan. 29. 18:28
Eladó helye: Tiszaföldvár

  -xxxx- (32 ) starY.gif
  Minősítések száma: 36
Pozitív minősítés: 33 (91.7%)
Semleges minősítés: 2 (5.6%)
Negatív minősítés: 1 (2.8%)

Regisztráció dátuma: 2011.06.23.

Bibliai jelenet az otthonod falára!

Vászonra festett vallásos témájú olajkép, kopott fakeretben. Szignálva jobbra lent, és hátul: Fr. Eder 1872. Közel 150 éves antik műtárgy, eredeti fellelt hibátlan felülettel. A képen látható patinás állapotban, kerettel együtt. Kiválóan alkalmas a házi oltár díszítő elemének, vagy antik XIX. századi gyűjteménybe. Eredetiségére garanciát vállalok.

Egyéb infó: Használt antik műtárgy.

Jellemzők, méretek: Kerettel együtt 42x50cm, keret nélkül 35x45cm.

Postaköltség: ha utalod az árát mindössze 1200Ft.
Post cost in europe, with bank transfer payment 50?.

NSboy aukciók!

Van raktáron.

Vásárlási feltételek!

Minden termék mutatása!

Árverés kezdete: 2020. Dec. 30. 18:03
Árverés vége: 2021. Jan. 29. 18:28
Termék megtekintve: 730