Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 3.

 Termék kategóriája: Óra, Ékszer»Karkötő

Gyönyörű fém köves karperec / karkötó Akció Termékkód: 1062357938

Jelenlegi ár: 1.198 Ft
Árverés vége: +5 perc 5 óra 53 perc
2026. Jan. 03. 20:00

Minimális ajánlat: 1.198 Ft

  A felhasználó egyéb termékei (1744)

 Nagyon szép virág formákból álló fém karkötő alkalmi áron eladó költözés miatt!

Kikiáltási ár: 1.198 Ft
Árverés kezdete: 2026. Jan. 01. 20:00
Árverés vége: 2026. Jan. 03. 20:00
Termék megtekintve: 126

Férfi napszemüveg akár Ingyen %%

Új, 38-as pink vászon hímzett talpú egyedi papucs

Új, eredeti Pink Loop narancs & pink felső / póló

Újsz. , J&Z farmer nadrág, Keyo Nézd! Nmá EXTRA AKCIÓ %%

Szépséges vidám sárga kagyló fülbevaló Akció! Csere is

L/XL-es meleg garbó szinte ingyen ! !

Bordó v. borvörös blézer (újszerű) + ajándék hozzá való ruha %%%

Új, eredeti Wittchen királykék táska 29. 100 Ft h.

Különleges arany karikás nyaklánc

Új fekete csipkés gyönyörű Triumph hálóing

Fekete csinos, különleges bőr szandál

Harsányi Zsölt : Whisky szódával c. könyv 1. - 2.

Fém szék, jó állapotban költözés miatt eladó! 1 db

Aboutyou limitált sz. GOTS biopamut kapucnis pulóver

Új, címkés fekete, nagyon csinos biopamut halász nadrág 7. 990 Ft helye

Újsz. lazac színű, szuper csinos, eredeti Persona nyári ruha

Gyermekláncfű levél tea, 50 g

Újsz. gyönyörű Mango kosztüm, smaragd zöld blézer + mini szoknya

Új Gots biopamut szuper minőségű, szürke gyerek póló 134/140

Ősi Magnézium Asztali Só, 1 kg / fele Csodás ! !