Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 19.

 Termék kategóriája: Ruházat, divat»Női»Blézer

Gyönyörű madárkás eredeto River Island blézer Termékkód: 1062340494

Jelenlegi ár: 3.780 Ft
Árverés vége: +5 perc 1 nap 10 óra
2026. Jan. 20. 20:29

Minimális ajánlat: 3.780 Ft

  A felhasználó egyéb termékei (1794)

 Gyönyörű, S/M-es méretű, eredeti River Island pamut-viszkóz, nagyon kis különleges blézer. Alkalmi áron eladó! Ne hagyd ki, imádni fogod!:)

Kikiáltási ár: 3.780 Ft
Árverés kezdete: 2026. Jan. 18. 20:29
Árverés vége: 2026. Jan. 20. 20:29
Termék megtekintve: 293

Mosódió tasak, vászontasak, mosózsák MAGYAR Termék

Új, fehér lecsapódás gátló wc ülőke

Új, csini, pamut, indiai ruha 38-as EXTRA AKCIÓ!

Új Casablanca különleges felső

Biopamut kekizöld sál 190 x 56 cm organic AKCIÓ

Új, szexi padlizsánlila felső, Nézd! 3. 990 Ft h. Extra Akció!

Nagyon szép, elegáns pasztelzöld nyári nadrág %%

1 X HASZNÁLT GYÖNYÖRŰ SÁRGA VIDÁM SZÍNŰ PIZSAMA AKCIÓ!

Biopamut szív m. vidéki hangulatú függöny - 2 db Akció %%

Bio lenmag, 100 g - Göndörítő hajzselé, hajpakolás készítéshez is

ÚJSZERŰ EREDETI NEW LOOK BORVÖRÖS BORDÓ MÉLYPIROS ALKALMI RUHA AKCIÓ

Új könyv: Egy élet ezer színe - Gesztesi

Új, Tamaris beige arany cipő 27. 990 Ft helyett! Akció %

Nagyon vékony gyűrt anyagú, Principles felső XS-es

Új, Vögele szép és vidám színes mintás tunika blúz AKCIÓ

Egyedi szép pamut barack felső top

Gyönyörű kézzel kész. ezüst karlánc Ciprusról

Újsz. téli kutya ruha, vízálló, minőségi termék! !

Hibiszkusz tea v. illatosító

Szinte új, csodaszép tulipán mintás különleges felső Németo. -ból. %%