Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 15.

 Termék kategóriája: Óra, Ékszer»Egyéb ékszer

Gyönyörű víztiszta köves ezüst kereszt medál AKCIÓ! Termékkód: 1062330938

Jelenlegi ár: 4.780 Ft
Árverés vége: +5 perc 10 óra 56 perc
2026. Jan. 15. 14:52

Minimális ajánlat: 4.780 Ft

  A felhasználó egyéb termékei (1793)

 Nagyon szép, új, valódi ezüst, cirkónia köves kereszt medál.

3 cm hosszú, 1,8 cm széles.

Most szuper akciós áron megnyerheted!

Ne hagyd ki!

Kikiáltási ár: 4.780 Ft
Árverés kezdete: 2026. Jan. 14. 13:45
Árverés vége: 2026. Jan. 15. 14:52
Termék megtekintve: 566

Új gyöngy fülbevaló + nyakánc + ajándék új fülbevaló %%

Új White Smile valósághű fog szett

Új, szürke Pink Loop kényelmes egyedi miniruha Árzuhanás

Új pink névjegykártya tartó

Újsz. szuper masszírozó gép, csodás! Akció

Sötétbarna egyedi szövet kabát Csere is?

Yves Rocher pillangós vidám kendő

Új csodaszép (vastag) 2024-es holdnaptár

Új MOSHATÓ BOURETTE SELYEM PELENKA BETÉT

Új füldugó

Nyári narancs színű, csodás, flitteres felső, blúz Olcsó

Réz sz. több soros karkötő Akció %

Gyógynövényes virágos kis vitrázs függöny

EREDETI GAS CSÍKOS SZOKNYA ALKALMI ÁRON M-ES

Új GOTS biomamut minőségi vászon táska

Pink, nagyon csinos biopamut halász nadrág Új ára: 7. 990 Ft helye

Primavera 111 gyógynövény olaj 100 ml 110 féle gyógynövényből Nézd!

Új, 100 % biopamut gyerek kifogó törölköző kék vagy lila színű,

Új szív alakú gomb több színben - sárga

Új fehér GOTS biopamut férfi póló M/L