Az ingyenes aukciós piactér | 2024. Jún 13.

 Termék kategóriája: Antik, régiség»Kerámia

HERR Keramia dísz tányér párban Termékkód: 1062146594

Fixár: 24.000 Ft Villámár
Árverés vége: 23 nap, 20 óra
2024. Júl. 07. 19:25

24.000 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (1171)

Eladó a képen látható

HERR Keramik dísztányér párban

csak egyik akasztós

mérete: 23,5 cm az átmérőjük hibátlan, sérülésmentes

Külön is megvásárolható!

Kérdésekre szívesen válaszolok!
*********

Árverés kezdete: 2024. Jún. 07. 19:25
Árverés vége: 2024. Júl. 07. 19:25
Termék megtekintve: 711

Csiszolt kristály tálka

* TCM Wellness Fényterápiás lámpa

*Narancssárga-bord ó rövid ujjú blúz kb. 50-es

*TRACT X vastag meleg polár sí kesztyű S/M

Bareuther Waldsassen rózsás porcelán kávés kanna

Hasas serleg ónból

Eper mintás terítő 75 x75 cm

Kerámia kismadár

**medela Fehér kismama melltartó XL-es

Faragott cigaretta kínáló doboz

*MATCH ujjatlan farmer lányruha 164-es

**Miss Fiori Rózsaszín ujjatlan tunika M-es

Régi kör alakú vászon hímzett terítő

*HY SKATE kéz-csukló védő

Üveg levélnehezék

FILA szürke-sötétkék könnyű téli férfidzseki 52-es

*Vogue világoskék hosszú ujjú blúz 36-os

@Harang aljú fekete bélelt szoknya 40-es

NY New York Yankees bézs baseball sapka

*Ezüstszinű bőr öv 97 cm