Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 20.

» Egyéb

 Termék kategóriája: Zene, CD»Hangszer

HOPF fa furulya Termékkód: 1062310015

Fixár: 11.000 Ft Villámár
Árverés vége: 16 óra 42 perc
2026. Jan. 21. 11:16

11.000 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (842)

Eladó a képen látható

 FURULYA

Hopf márka

lakkozása megkopott

állapota: megfelelő

anyag: fa

Kérdésekre szívesen válaszolok!

*****************

Árverés kezdete: 2025. Dec. 22. 11:16
Árverés vége: 2026. Jan. 21. 11:16
Termék megtekintve: 322

C&A Germany FIFA WM átmeneti férfidzseki M

** MISS Etam Rozsdabarna galléros hosszú ujjú pulóver XXL-es

BORDÓ kerámia kávéskészlet 22 db

# cacharel Fehér csipkés melltartó 75B/UK34B

@ JENNY FAIRY Bézs balerina cipő 38-as

*Rozsdabarna indiai maxi kánikula ruha kb. M-es

@ Maya longa Fekete gumis derekú leggings L-es

# Feierli Pánt nélküli kendő ruha kb. 38/40-es

# Fehér fűzős vastag talpú vászon torna cipő 38-as

*Fekete felmás pántos maxi alkalmi ruha kb. M-es

T. O. Teas Gyilkosság vízum nélkül

Kerámia törpe 13 cm

Gyümölcs mintás kerámia kínáló tál

Eminence speakers hangszóró

ALAN SILLITOE A RONGYSZEDŐ LÁNYA

EXES Kapucnis bordó átmeneti férfidzseki L-es

@ Mustársárga színű nyakpántos nyári ruha kb. XL-es

Vintage Barna kötött sapka

*ÚJ! Gumírozott gyógyhatású harisnya

Nike Bézs szabaidőfelső férfi L-es