Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 13.

 Termék kategóriája: Zene, CD»Hangszer

HOPF fa furulya Termékkód: 1062310015

Fixár: 11.000 Ft Villámár
Árverés vége: 7 nap, 16 óra
2026. Jan. 21. 11:16

11.000 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (850)

Eladó a képen látható

 FURULYA

Hopf márka

lakkozása megkopott

állapota: megfelelő

anyag: fa

Kérdésekre szívesen válaszolok!

*****************

Árverés kezdete: 2025. Dec. 22. 11:16
Árverés vége: 2026. Jan. 21. 11:16
Termék megtekintve: 317

* Arany színű flitteres alkalmi öv táska

@ CHARLES VÖGELE Csíkos szoknya 42/44-es

**per una Sötétkék rövid ujjú kardigán UK20=XL

Konyhai mérleg Tacosa vintage mérleg 1950-es évekből

Kerámia dob

@ Fekete spagettipántos top 54-es

* CRAZY WORLD JUNGE vászon kapucnis kabát XL-es

RAPESCO Modell 55 nagyteljesítményű tüzőgép

Nike Bézs szabaidőfelső férfi L-es

Cakkos kék színű kézzel horgolt függöny 77 x 32 cm

** Soleflex barack színű velúr telitalpú papucs 37-es

@ BASSANO Piros balerina cipő 38-as

SACY VON BLONDEL A szerelem a szerelmesé

# Vintage Régi gyerekjáték fából - teherautó

# Fekete selyem raglán ujjas blúz 44/UK14

* sutor barna bőr félcipő 40-es

NY New York Yankees világosbarna baseball sapka

K-WAY Zöld kapucnis férfidzseki L-es

* VERA PELLE Fekete rövid bőr dzseki L-es

*OUI Csinos kétrészes nyári alkalmi együttes 38-as