Termék kategóriája: Antik, régiség»Antik festmény
Hálóvetők, alföldi tájkép Véghné szignóval, antik olaj-vászon festmény | Termékkód: 1062137991 |
Az otthonod, hétvégi házad stílusos dekorációja lehet!
Hangulatos nagy méretű festmény, impresszionista, inkább a fény játékára összpontosító stílusban, az 1940-es évek elején készült.
Az elmúlt évtizedek nyomai meg sem látszanak rajta.
Kiváló állapotban van, élénk színekkel, masszív egyszerű keretben.
Szignálva jobbra lent, bekarcolt szignóval "Véghné".
Ajánlom vendéglőbe, irodába, kiállítási darabként, a lakásod ékszereként. Ajándékozási szempontból is kiváló választás.
Egyéb infó: Használt műalkotás
Jellemzők, méretek: 112x61x4cm. kerettel együtt mérve.
Postaköltség: ha utalod az árát mindössze 1200Ft. futárral postázva.
Post cost in europe, with bank transfer payment 30?.
Árverés vége: 2024. Máj. 13. 18:09 Termék megtekintve: 754 |