Az ingyenes aukciós piactér | 2021. Febr 27.

 Termék kategóriája: Antik, régiség»Antik festmény

Hálóvetők, alföldi tájkép Véghné szignóval, antik olaj-vászon festmény Termékkód: 1062137991

Fixár: 32.000 Ft
Árverés vége: Lejárt
2021. Jan. 29. 20:33
Eladó helye: Tiszaföldvár

  -xxxx- (32 ) starY.gif
  Minősítések száma: 36
Pozitív minősítés: 33 (91.7%)
Semleges minősítés: 2 (5.6%)
Negatív minősítés: 1 (2.8%)

Regisztráció dátuma: 2011.06.23.

Az otthonod, hétvégi házad stílusos dekorációja lehet!

Hangulatos nagy méretű festmény, impresszionista, inkább a fény játékára összpontosító stílusban, az 1940-es évek elején készült.
Az elmúlt évtizedek nyomai meg sem látszanak rajta.
Kiváló állapotban van, élénk színekkel, masszív egyszerű keretben.
Szignálva jobbra lent, bekarcolt szignóval "Véghné".
Ajánlom vendéglőbe, irodába, kiállítási darabként, a lakásod ékszereként. Ajándékozási szempontból is kiváló választás.

Egyéb infó: Használt műalkotás

Jellemzők, méretek: 112x61x4cm. kerettel együtt mérve.

Postaköltség: ha utalod az árát mindössze 1200Ft. futárral postázva.
Post cost in europe, with bank transfer payment 30?.

NSboy aukciók!

Van raktáron.

Vásárlási feltételek!

Minden termék mutatása!

Árverés kezdete: 2020. Dec. 30. 19:03
Árverés vége: 2021. Jan. 29. 20:33
Termék megtekintve: 449