Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 14.

 Termék kategóriája: Egészség, szépség»Wellness

Himalaya fürdősó + vegyszermentes levendula AKCIÓ %% Termékkód: 1062359844

Jelenlegi ár: 1.180 Ft
Árverés vége: +5 perc 23 óra 44 perc
2026. Jan. 15. 13:26

Minimális ajánlat: 1.180 Ft

  A felhasználó egyéb termékei (1770)

A levendula a szüleim kertjéből van, ami teljesen vegyszermentes kb. 40 éve:)

Kézzel szedegettem le a kis levendula virágokat és a napon szárítottam.

Ha van kádad imádni fogod!:)

De akár lábfürdőnek is csodás!

Kikiáltási ár: 1.180 Ft
Árverés kezdete: 2026. Jan. 14. 13:26
Árverés vége: 2026. Jan. 15. 13:26
Termék megtekintve: 148

ELECTROLUX EEG41IW EasyGo porzsákos porszívó AKCIÓ %%

Csíkos vászon öv alkalmi áron %%% 7; ÚJ

Új, nagyon szép f-f blúz, M-es. ÓRIÁSI AKCIÓ! + INGYEN POSTA

Új Tenezis varrás nélküli biopamut brazil tanga

Új pink névjegykártya tartó

Új, 100 % biopamut baba kifogó törölköző lila

Pink, nagyon csinos biopamut halász nadrág Új ára: 7. 990 Ft helye

Fekete szőrme galléros hosszú szövet kabát 40-es

Újsz. S-es fekete strasszos farmer Blind Date %%

Új, Dr. Punto fiú csizma, olasz, 27-es Akció,

Csodás H&M fekete csipke overáll, új, 15. 000 Ft helyett. .. AKCIÓ

Egyedi szép pamut barack felső top

Új Esmara különleges puha és meleg pulóver

Gyapjú tartalmú meleg kardigán

BioMenü BIO Ashwagandha kapszula 60db

Virágos fekete váza olcsón elvihető most!

Újszerű narancs karkötő, ásvány

Patricia Cornwell A halál oka: ismeretlen

Új, L-Glutamine erős 1000 mg VEG 120 db Szuper áron!

Új, eredeti Aboriginal szegecses öv, AKCIÓ %%