Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 21.

 Termék kategóriája: Könyv, Újság»Egyéb könyvek

Hódmezővásárhely (Gink Károly) 1974 (foltmentes) 9kép+tartalom Termékkód: 1062142825

Fixár: 5.000 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 27 nap, 14 óra
2026. Febr. 17. 19:15

5.000 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13630)

Hódmezővásárhely (Gink Károly) 1974
többnyelvű képeskönyv Magyar/Orosz/Angol/Francia/Német nyelven
az első 18 oldal szöveges utána végig csak fekete/fehér képek vannak benne
+ 8 oldal széthajtható betét: Képjegyzetek

szép állapotú és foltmentes

Kiadó : Corvina Kiadó
Kiadás Éve : 1974 , 6000 példány
Nyelve : Magyar/Orosz/Angol/Francia/Német
Azonosító : ISBN 963 13 0631 3 , CO 1137-h-7478
Típus : helytörténet, fotóalbum
Oldalak száma : 118 + 8 oldal a borítóval együtt
Mérete : 23 x 20 cm és 505gramm
Készítette : Kner Nyomda , Gyoma (74.944)
Eredeti ára : ???.- Ft

Ez az album Gink Károly fotóművész képein keresztül mutatja be Hódmezővásárhely város épületeit, lakosait, környékét, tájait. A művészi látásmód még az itt élőknek is új szépségeket, rejtett, eddig meg nem figyelt részleteket, összefüggéseket tár fel lakóhelyükről. Műemlék, városkép, termelés, kultúra, ember és táj kap új jelentést ezeken a felvételeken. A könyv kitűnő ösztönző arra, hogy olvasói közelebbről megismerkedjenek ezzel a változatos karakterű várossal. Az ideérkezőknek segítséget nyújt a látnivalók rendszerezéséhez, a városnéző sétához. És végül, de egyáltalán nem utolsó sorban, emléket állít a jövő nemzedéknek, az utókornak, városunk majdani lakóinak: íme, ilyen volt a XX. század harmadik harmadának kezdetén Hódmezővásárhely. Ezen túl esztétikai öröm is: szép fényképeket látunk. A képek magukban hordják értéküket. Mégis, mivel az emlékállítás, a dokumentálás is célunk, a kiadó és vele jelen sorok szerzője is úgy vélte, hogy néhány oldal múltról, jelenről, gazdaságról, kultúráról nem rontja, hanem kiegészíti a felvételeket.

imgbox.com/g/AhNWXBueLl

Árverés kezdete: 2026. Jan. 18. 18:58
Árverés vége: 2026. Febr. 17. 19:15
Termék megtekintve: 816

Júlia 172. Jól Felültettél (Jeanne Allan) 1998 (romantikus 1;

Fém Dobozka (9x6cm)

Balatoni Nyár (Óhídy Petra) 1998 (foltmentes 1; 8kép+tartalom

4x4 Magazin 2002/9 (10kép+tartalo m)

Telefonkártya 1998/11 - MOL

A Bölcs Élet Titka (Alexander Oakwood) 1998 (8kép+tartalom )

Magnókazetta (Ver. 15) BASF Ferro Extra I 90 (teszteletlen& #41;

Mit Kell Tudni - Magyarországról? (1982) viseltes (6kép+tartalom )

Harc a Szalamandrákkal (Karel Capek) 1956 (7kép+tartalom )

Autó-Motor 2001/24 (10kép+tartalo m)

Az Üvegbura (Sylvia Plath) 1981 (8kép+tartalom )

Jack Kábel (Ver. 1) 3m (teszteletlen& #41;

Bianca 161. A Sámán Meséi (Jane Toombs) v1 (romantikus 1;

A Kalap és a Galaxis (Tihanyi László) 1986 (9kép+tartalom )

Philips Akkutöltő (PNC 300) működik (teszteletlen& #41;

Szárnyaló Sólyom (Lauren Wilde) 1994 (5kép+tartalom )

Tolnai Új Világlexikona 2. kötet (BAD-BUR) 1926 (sérült) 10kép+tartalom

Júlia 96. Ki Hordja a Nadrágot (Patti Standard) 1995 v3 (2kép+tartalom

Szalvéta (Ver. 86) papír (retró)

Játék Piano SK-258E (sérült, hiányos, hibás)