Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 9.

 Termék kategóriája: Könyv, Újság»Egyéb könyvek

Hódmezővásárhely (Gink Károly) 1974 (foltmentes) 9kép+tartalom Termékkód: 1062142825

Fixár: 5.000 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 7 nap, 17 óra
2026. Jan. 17. 16:14

5.000 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13405)

Hódmezővásárhely (Gink Károly) 1974
többnyelvű képeskönyv Magyar/Orosz/Angol/Francia/Német nyelven
az első 18 oldal szöveges utána végig csak fekete/fehér képek vannak benne
+ 8 oldal széthajtható betét: Képjegyzetek

szép állapotú és foltmentes

Kiadó : Corvina Kiadó
Kiadás Éve : 1974 , 6000 példány
Nyelve : Magyar/Orosz/Angol/Francia/Német
Azonosító : ISBN 963 13 0631 3 , CO 1137-h-7478
Típus : helytörténet, fotóalbum
Oldalak száma : 118 + 8 oldal a borítóval együtt
Mérete : 23 x 20 cm és 505gramm
Készítette : Kner Nyomda , Gyoma (74.944)
Eredeti ára : ???.- Ft

Ez az album Gink Károly fotóművész képein keresztül mutatja be Hódmezővásárhely város épületeit, lakosait, környékét, tájait. A művészi látásmód még az itt élőknek is új szépségeket, rejtett, eddig meg nem figyelt részleteket, összefüggéseket tár fel lakóhelyükről. Műemlék, városkép, termelés, kultúra, ember és táj kap új jelentést ezeken a felvételeken. A könyv kitűnő ösztönző arra, hogy olvasói közelebbről megismerkedjenek ezzel a változatos karakterű várossal. Az ideérkezőknek segítséget nyújt a látnivalók rendszerezéséhez, a városnéző sétához. És végül, de egyáltalán nem utolsó sorban, emléket állít a jövő nemzedéknek, az utókornak, városunk majdani lakóinak: íme, ilyen volt a XX. század harmadik harmadának kezdetén Hódmezővásárhely. Ezen túl esztétikai öröm is: szép fényképeket látunk. A képek magukban hordják értéküket. Mégis, mivel az emlékállítás, a dokumentálás is célunk, a kiadó és vele jelen sorok szerzője is úgy vélte, hogy néhány oldal múltról, jelenről, gazdaságról, kultúráról nem rontja, hanem kiegészíti a felvételeket.

imgbox.com/g/AhNWXBueLl

Árverés kezdete: 2025. Dec. 18. 16:14
Árverés vége: 2026. Jan. 17. 16:14
Termék megtekintve: 802

Budapest Várostérkép (1996)

4x4 Magazin 2004/2 (Jeep Rescue, AMV Al Dhabi) 10kép+tartalom

Forgó Táncparkett (Claire Kenneth) 2002 (8kép+tartalom )

Kingmax DDR1 400MHz 256MB RAM (Ver. 2) teszteletlen

Csoda (Danielle Steel) 2006 (foltmentes 1; 5kép+tartalom

BKV Havibérlet Tanuló 2012 Október (v1) 2képpel

Húszezer Rabló (Eric Lambert) 1968 (szétesik) 8kép+tartalom

A Sivatag Szelleme (Karl May) 1971 (5kép+tartalom )

Játék Figura (Ver. 3) Mesefigura

Panasonic KX-TCD430HGB Telefon Bázis (teszteletlen& #41;

A Vérfarkasok Kastélyában (Leslie L. Lawrence) 2003 (8kép+tartalom )

Plüss (Ver. 26) Pici Télapó 13cm

Wartburg 353 Kezelési Útmutató (1974)

Disney Hercegnők 2018/2. szám (poszterrel 1;

Matchbox MLB-90-11 (Oakland Athletics) Bontatlan (1990)

Retro vagy Antik Jármű Tükör (sérült)

Bianca 111. Melyiket Szeressem ? (Ann Major) 2000 (romantikus 1;

Tiffany 95. Nekem Rendelt Asszony (Nora Roberts) 1997 (v2) romantikus

MTV Hits 2. - European Top 20 (kazetta) teszteletlen

Magnókazetta (Ver. 96) GoldStar CD Gallery I 90 (teszteletlen& #41;