Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 22.

 Termék kategóriája: Könyv, Újság»Egyéb könyvek

Hódmezővásárhely (Gink Károly) 1974 (foltmentes) 9kép+tartalom Termékkód: 1062142825

Fixár: 5.000 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 26 nap, 13 óra
2026. Febr. 17. 19:15

5.000 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13646)

Hódmezővásárhely (Gink Károly) 1974
többnyelvű képeskönyv Magyar/Orosz/Angol/Francia/Német nyelven
az első 18 oldal szöveges utána végig csak fekete/fehér képek vannak benne
+ 8 oldal széthajtható betét: Képjegyzetek

szép állapotú és foltmentes

Kiadó : Corvina Kiadó
Kiadás Éve : 1974 , 6000 példány
Nyelve : Magyar/Orosz/Angol/Francia/Német
Azonosító : ISBN 963 13 0631 3 , CO 1137-h-7478
Típus : helytörténet, fotóalbum
Oldalak száma : 118 + 8 oldal a borítóval együtt
Mérete : 23 x 20 cm és 505gramm
Készítette : Kner Nyomda , Gyoma (74.944)
Eredeti ára : ???.- Ft

Ez az album Gink Károly fotóművész képein keresztül mutatja be Hódmezővásárhely város épületeit, lakosait, környékét, tájait. A művészi látásmód még az itt élőknek is új szépségeket, rejtett, eddig meg nem figyelt részleteket, összefüggéseket tár fel lakóhelyükről. Műemlék, városkép, termelés, kultúra, ember és táj kap új jelentést ezeken a felvételeken. A könyv kitűnő ösztönző arra, hogy olvasói közelebbről megismerkedjenek ezzel a változatos karakterű várossal. Az ideérkezőknek segítséget nyújt a látnivalók rendszerezéséhez, a városnéző sétához. És végül, de egyáltalán nem utolsó sorban, emléket állít a jövő nemzedéknek, az utókornak, városunk majdani lakóinak: íme, ilyen volt a XX. század harmadik harmadának kezdetén Hódmezővásárhely. Ezen túl esztétikai öröm is: szép fényképeket látunk. A képek magukban hordják értéküket. Mégis, mivel az emlékállítás, a dokumentálás is célunk, a kiadó és vele jelen sorok szerzője is úgy vélte, hogy néhány oldal múltról, jelenről, gazdaságról, kultúráról nem rontja, hanem kiegészíti a felvételeket.

imgbox.com/g/AhNWXBueLl

Árverés kezdete: 2026. Jan. 18. 18:58
Árverés vége: 2026. Febr. 17. 19:15
Termék megtekintve: 817

Nokia 6110 (1998) Ver. 1 (30-as) kontakthibás, sérült

Színház az Egész Világ (Rónaszegi Miklós) 1964 (10kép+tartalo m)

Tavaszi Szél (Magyar Írók a Felszabadulásról&# 41; 1970 (8kép+tartalom )

Harmadik Szem 1992/Március (8. szám) 5kép+tartalom

Tisza-tó Horgász és Turistatérképe (1992)

A Három Aranytoll (Bozena Nemcova) 1960 (szétesik) 7kép+tartalom

Nokia 2330 Classic (2009) üres doboz (Ver. 1) sérült

3. Évezred 2011/10 Október (10kép+tartalo m)

4x4 Magazin 2005/4 Május (Fiat Panda 4x4 Climbing) 10kép+tartalom

Kis Asztali Óra (hibásan működik)

Nokia Hálózati Töltő (AC-3E) rendben működik (Ver. 1)

Vadnyugati Idill (Ella Assuana) 1992 (8kép+tartalom )

Plüss (Ver. 24) Kölyökkutya

Buda Halála (Arany János) 1958 (8kép+tartalom )

IKEA Katalógus 2020

Otthon 2002/6. szám Június (tartalomjegyz ékkel)

Szép Lehetsz. .. (Mikes György-Mészáros András) 1970 (8kép+tartalom )

Csendes Háború (Szabó Miklós) 1984 (8kép+tartalom )

Fix és Foxi 1. szám 1991 (képregény magazin) viseltes

Gyilkosság és Bosszú (Jackie Collins) 1998 (5kép+tartalom )