Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 13.

 Termék kategóriája: Könyv, Újság»Egyéb könyvek

Hódmezővásárhely (Gink Károly) 1974 (foltmentes) 9kép+tartalom Termékkód: 1062142825

Fixár: 5.000 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 4 nap, 2 óra
2026. Jan. 17. 16:14

5.000 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13558)

Hódmezővásárhely (Gink Károly) 1974
többnyelvű képeskönyv Magyar/Orosz/Angol/Francia/Német nyelven
az első 18 oldal szöveges utána végig csak fekete/fehér képek vannak benne
+ 8 oldal széthajtható betét: Képjegyzetek

szép állapotú és foltmentes

Kiadó : Corvina Kiadó
Kiadás Éve : 1974 , 6000 példány
Nyelve : Magyar/Orosz/Angol/Francia/Német
Azonosító : ISBN 963 13 0631 3 , CO 1137-h-7478
Típus : helytörténet, fotóalbum
Oldalak száma : 118 + 8 oldal a borítóval együtt
Mérete : 23 x 20 cm és 505gramm
Készítette : Kner Nyomda , Gyoma (74.944)
Eredeti ára : ???.- Ft

Ez az album Gink Károly fotóművész képein keresztül mutatja be Hódmezővásárhely város épületeit, lakosait, környékét, tájait. A művészi látásmód még az itt élőknek is új szépségeket, rejtett, eddig meg nem figyelt részleteket, összefüggéseket tár fel lakóhelyükről. Műemlék, városkép, termelés, kultúra, ember és táj kap új jelentést ezeken a felvételeken. A könyv kitűnő ösztönző arra, hogy olvasói közelebbről megismerkedjenek ezzel a változatos karakterű várossal. Az ideérkezőknek segítséget nyújt a látnivalók rendszerezéséhez, a városnéző sétához. És végül, de egyáltalán nem utolsó sorban, emléket állít a jövő nemzedéknek, az utókornak, városunk majdani lakóinak: íme, ilyen volt a XX. század harmadik harmadának kezdetén Hódmezővásárhely. Ezen túl esztétikai öröm is: szép fényképeket látunk. A képek magukban hordják értéküket. Mégis, mivel az emlékállítás, a dokumentálás is célunk, a kiadó és vele jelen sorok szerzője is úgy vélte, hogy néhány oldal múltról, jelenről, gazdaságról, kultúráról nem rontja, hanem kiegészíti a felvételeket.

imgbox.com/g/AhNWXBueLl

Árverés kezdete: 2025. Dec. 18. 16:14
Árverés vége: 2026. Jan. 17. 16:14
Termék megtekintve: 804

Harmónia 2011/Július

Internet Kábel (CAT5) 120cm új

Erdő (Andrej Bitov) 1978 (3kép+tartalom )

Szép Magyar Novella (Új Idő Kft. ) 1990 (5kép+tartalom )

Gyilokjáró (Passuth László) 1973 (10kép+tartalo m)

Júlia 1998/5 Különszám (2kép+tartalom )

Autó Kettő 2003/1 Január (melléklettel& #41; 10kép+tartalom

Alcatel OneTouch Pop 10 P360X (2015) Üres Doboz

A Végső Megoldás (John Ardent) 1995 (6kép+tartalom )

Nahát 1998/3 Március (3kép+tartalom )

Randstad Műanyag Termosz (sérült, hiányos)

Habub Szudán Felett (Ignácz Ferenc) 1979 (10kép+tartalo m)

Sánta Szabadság (Gábor Miklós) 1997 (átkötött) 8kép+tartalom

A Sola Scriptura Teológiai Főiskola Énekkara. .. Bontatlan

Retro Építős Játék Leírása (kb. 1980)

Autóhoz Táv CF07102 (Made in Italy) 2001 (teszteletlen& #41;

Isztambul és az Oszmán Civilizáció (Bernard Lewis) 1981 (6kép+tartalom

Sztár Limonádé 2024/1 (10kép+tartalo m)

Princesz (Pásztor Árpád) 1986 (szétesik) 7kép+tartalom

Bemutatótelefon (Ver. 1) hiányos