Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 20.

 Termék kategóriája: Könyv, Újság»Egyéb könyvek

Hódmezővásárhely (Gink Károly) 1974 (foltmentes) 9kép+tartalom Termékkód: 1062142825

Fixár: 5.000 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 28 nap, 6 óra
2026. Febr. 17. 19:15

5.000 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13638)

Hódmezővásárhely (Gink Károly) 1974
többnyelvű képeskönyv Magyar/Orosz/Angol/Francia/Német nyelven
az első 18 oldal szöveges utána végig csak fekete/fehér képek vannak benne
+ 8 oldal széthajtható betét: Képjegyzetek

szép állapotú és foltmentes

Kiadó : Corvina Kiadó
Kiadás Éve : 1974 , 6000 példány
Nyelve : Magyar/Orosz/Angol/Francia/Német
Azonosító : ISBN 963 13 0631 3 , CO 1137-h-7478
Típus : helytörténet, fotóalbum
Oldalak száma : 118 + 8 oldal a borítóval együtt
Mérete : 23 x 20 cm és 505gramm
Készítette : Kner Nyomda , Gyoma (74.944)
Eredeti ára : ???.- Ft

Ez az album Gink Károly fotóművész képein keresztül mutatja be Hódmezővásárhely város épületeit, lakosait, környékét, tájait. A művészi látásmód még az itt élőknek is új szépségeket, rejtett, eddig meg nem figyelt részleteket, összefüggéseket tár fel lakóhelyükről. Műemlék, városkép, termelés, kultúra, ember és táj kap új jelentést ezeken a felvételeken. A könyv kitűnő ösztönző arra, hogy olvasói közelebbről megismerkedjenek ezzel a változatos karakterű várossal. Az ideérkezőknek segítséget nyújt a látnivalók rendszerezéséhez, a városnéző sétához. És végül, de egyáltalán nem utolsó sorban, emléket állít a jövő nemzedéknek, az utókornak, városunk majdani lakóinak: íme, ilyen volt a XX. század harmadik harmadának kezdetén Hódmezővásárhely. Ezen túl esztétikai öröm is: szép fényképeket látunk. A képek magukban hordják értéküket. Mégis, mivel az emlékállítás, a dokumentálás is célunk, a kiadó és vele jelen sorok szerzője is úgy vélte, hogy néhány oldal múltról, jelenről, gazdaságról, kultúráról nem rontja, hanem kiegészíti a felvételeket.

imgbox.com/g/AhNWXBueLl

Árverés kezdete: 2026. Jan. 18. 18:58
Árverés vége: 2026. Febr. 17. 19:15
Termék megtekintve: 814

Erato 1991/1. szám (poszterrel 1;

Irodalom 12. I. Tankönyv (Nagy Csilla) 2019 (újszerű) 7kép+tartalom

Történelem 11. Tankönyv (2021)

Ez a Vég(H)! (Kemény György) 1987 (3kép+tartalom )

Amíg Te Voltál. .. (Betty Shelfield) 1995 (5kép+tartalom )

Burda Mérőszalag (W. Germany) kb. 1984 (sérült)

A Halál Árnyékában (Oltványi Tamás) 1985 (7kép+tartalom )

Jöjjön El a Te Országod. .. (Margócsy István) 1988 (5kép+tartalom )

Európa Születése (1980) viseltes (8kép+tartalom )

Mapa de Campings Spanien (1987) térkép

BKV Autóbuszbérlet 1992 November (2képpel)

Sylvie 17. Egészen Megbolondítasz (Patricia Thomas) 1992 (3kép+tartalo

DialCom ADSL Modem (működik) táp nincs (teszteletlen& #41;

Ravensburger (00 036 4) Ki Fia Borja (1988)

Autós Adapter 12V Direktben (Ver. 1) teszteletlen

Női Divat Öv (Ver. 2) fekete szövet 83cm

Szerelem Jamaicában (Sidney Lawrence) 2004 (foltmentes 1; 5kép+tartalom

Házi Praktika 2000/8. szám Augusztus

Szörny Rt. Kiszínező Könyv

Vodafone Vászon Táska 18x13cm