Az ingyenes aukciós piactér | 2026. Jan 19.

 Termék kategóriája: Könyv, Újság»Egyéb könyvek

Hódmezővásárhely (Gink Károly) 1974 (foltmentes) 9kép+tartalom Termékkód: 1062142825

Fixár: 5.000 Ft Villámár
Árverés vége: +5 perc 29 nap, 15 óra
2026. Febr. 17. 19:15

5.000 Ft Villámár

  A felhasználó egyéb termékei (13610)

Hódmezővásárhely (Gink Károly) 1974
többnyelvű képeskönyv Magyar/Orosz/Angol/Francia/Német nyelven
az első 18 oldal szöveges utána végig csak fekete/fehér képek vannak benne
+ 8 oldal széthajtható betét: Képjegyzetek

szép állapotú és foltmentes

Kiadó : Corvina Kiadó
Kiadás Éve : 1974 , 6000 példány
Nyelve : Magyar/Orosz/Angol/Francia/Német
Azonosító : ISBN 963 13 0631 3 , CO 1137-h-7478
Típus : helytörténet, fotóalbum
Oldalak száma : 118 + 8 oldal a borítóval együtt
Mérete : 23 x 20 cm és 505gramm
Készítette : Kner Nyomda , Gyoma (74.944)
Eredeti ára : ???.- Ft

Ez az album Gink Károly fotóművész képein keresztül mutatja be Hódmezővásárhely város épületeit, lakosait, környékét, tájait. A művészi látásmód még az itt élőknek is új szépségeket, rejtett, eddig meg nem figyelt részleteket, összefüggéseket tár fel lakóhelyükről. Műemlék, városkép, termelés, kultúra, ember és táj kap új jelentést ezeken a felvételeken. A könyv kitűnő ösztönző arra, hogy olvasói közelebbről megismerkedjenek ezzel a változatos karakterű várossal. Az ideérkezőknek segítséget nyújt a látnivalók rendszerezéséhez, a városnéző sétához. És végül, de egyáltalán nem utolsó sorban, emléket állít a jövő nemzedéknek, az utókornak, városunk majdani lakóinak: íme, ilyen volt a XX. század harmadik harmadának kezdetén Hódmezővásárhely. Ezen túl esztétikai öröm is: szép fényképeket látunk. A képek magukban hordják értéküket. Mégis, mivel az emlékállítás, a dokumentálás is célunk, a kiadó és vele jelen sorok szerzője is úgy vélte, hogy néhány oldal múltról, jelenről, gazdaságról, kultúráról nem rontja, hanem kiegészíti a felvételeket.

imgbox.com/g/AhNWXBueLl

Árverés kezdete: 2026. Jan. 18. 18:58
Árverés vége: 2026. Febr. 17. 19:15
Termék megtekintve: 809

National Geographic Magyarország 2005/7 Július (5kép+tartalom )

Az Ölelésgyógyászat Kiskönyve (Kathleen Keating) 1998 (8kép+tartalom )

Haldoklás Anyanyelven (Bodor Pál) 1986 (újszerű) 10kép+tartalom

Havi Budapest Bérlet Nyugdíjas 2014 Október (2képpel)

Mai Magyar Drámák (diákkönyvtár& #41; 1961 (8kép+tartalom )

Jehuda bar Simon (Kodolányi János) 1969 (9kép+tartalom )

Scart Kábel (Ver. 12) 150cm (teszteletlen& #41;

Nokia Szilikon Hátlap (Lumia 720) Használt

Ludas Matyi és Más Mesék (kb. 1998) 5kép+tartalom

Sony Ericsson W810i használati Útmutató (2005) újszerű

Az Állatok Fegyverei (Steinmann Henrik) 1979 (7kép+tartalom )

Göre Martsa Lakodalma (Gárdonyi Géza) 1930 (sérült) 9kép+tartalom

Amazonkirályfi (Thea Beckman) 1989 (5kép+tartalom )

A Lasszóvető (E. Girdo) 1989 (8kép+tartalom )

Havi Bp-Bérlet Közöktatásban Tanulóknak 2013 December (2képpel)

A Givenchy-kód (Julie Kenner) 2008 (4kép+tartalom )

Coca Cola Pohár (Ver. 5) 13cm

Kütyü Síeléshez (Ver. 1)

Mesterlövész (Kurt Vonnegut) 1986 (foltmentes 1; 5kép+tartalom

IDE Floppy Kábel (Ver. 14) 3. 5 és 5. 25 (teszteletlen& #41;